Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sugyn

    A porad ty stejny problemy. Stahuje se to dva dny, potize s instalaci. Potom pady do windowsu. Kazdy update me treba resetuje profily na letadla, to je obzvlast prima pokazdy nastavovat 8 ruznych profilu co mam. Cekal bych, ze kdyz jsou Honeycomb aeronautical a Asobo partneri tak periferie bude fungovat na jednicku. 

    Nedokazu si predstavit jak k vzteku to musi byt pro 3rd party vyvojare. DC-6 od PMDG se par krat rozbila po updatech od Asobo. Mizerna komunikace, temer zadne nastroje pro developery. 

    Cim dal tim vic jsem zvedavy na X-plane 12

    • To nevím, co s tím vyvádíš. :D Staženo za 20 minut (i v marketplace) a normálně hraju bez pádů.

      • sugyn

        Ja nic. Me to funguje bez obtizi jen obcas pada ale ostatni lidi maji s tim problemy po celou dobu existence hry.

        • LessPh

          Pinguju kvuli bush flightu, precti si novou konverzaci tady...

        • Nebude to spíš nějakejma modama? Já měl potíže se stabilitou snad jen někdy po SU5 updatu.  Jinak cajk, občas teda akorát domrvili optimalizaci.

          • LessPh

            Hosi a co treba dat nejaky bush flight pres Pyreneje? Ale ne ten predprivanej ale vlastni co naplanujeme.... a litate na Vatsimu nebo Ivao?

            Ja jsem taky zvedavej na XP12, MSFS uz je sice po dvou letech v mnohem lepsim stavu, ale porad me to nepresvedcilo, stale mi XP 11 prijde jako mnohem lepsi simulator...

            • Noo, já jsem spíš takovej samotář. Do cockpitu se utíkám schovat před lidma a pěkně se uklidnit, takže Vatsim ani nic podobnýho nepoužívám. ;)

              • LessPh

                Reakce na příspěvek:

                Nedelej mrtvyho a pojd se k nam pridat ;-)

              • LessPh

                Reakce na příspěvek:

                Dnesni svet neni pro samotare, jak to zvladas?? ;-)

                Ja teda kdyz litam, tak jen na Vatsimu, bez Vatsimu a bez exaktnich pravidel by me to proste uz nebavilo...

                • sugyn

                  Reakce na příspěvek:

                  Jo tak neco spiskat muzem. Vzit treba Cirrusy nebo Bonanzu at je to trochu svizny, lahev ginu a kochat se. Na vatsimu jsem dlouho nelital moje radio komunikace je dosti mizerna hold nejsem irl pilot i kdyz o PPL dosti uvazuju ale ted penize jsou potreba jinde.

                  • LessPh

                    Reakce na příspěvek:

                    S PPL to mam stejne... neni to jen cena licence, ale kazdej rok musis nalitat min. 10h coz je v prumeru 50T CZK... tohle nejsem ochotny platit...

                    Mas steam nebo MS store verzi? Nebo nejlip Discord mas?

                    Ja na Vatsimu letel naposledy pred rokem ale frazeo bych klidne oprasil.. jen na zacatek je dobry letel treba IFR Praha - Brno, na tom se neda nic zkazit a v Brne hold urcite nedostanes...

                    • sugyn

                      Reakce na příspěvek:

                      Nehlede na to ze ceny letadel stouply raketove nahoru. Klasicky cessny jsou zhruba o 50% drazsi nez pred 6 lety. A to nemam namysli nic s moderni avionikou jako G1000. Klasicka skolni lavice 152/172. Nemluve o tom kolik stoji povinna udrzba motoru/draku a dalsich komponentu.

                      Mam steam prem deluxe edici (zbytecne).

                      Discord "Sugyn/Stormcrowi#0122"

                      Na Vatsimu jsem letal vetsinou s A320N, s Boeingem si nerozumim, prilis odlisna filosofie ovladani. IFR Praha-Brno proc ne. Ja hodne casto s oblibou letam LKKB-EDDC, Kbely-Drazdany.

                      Napis mi na discord a nejak se domluvime.


                      EDIT: @Redakce neni moznost poslat soukromou zpravu nebo email uzivateli?

  • LessPh

    Termin Jihozapadni Evropa se nepouziva, Iberia region se do cestiny preklada jako Pyrenejsky poloostrov ;-)

    • Což ale taky není pravdivé, protože ten update obsahuje i Kanáry, Azory, Madeiru. :)

      • LessPh

        Iberia je Pyrenejsky poloostrov to mi nikdo nevymluvi :D Stejne tak jako Ceska republika patri geopoliticky a trhem do vychodni Evropy, ikdyz toto prohlaseni valna vetsina cechu odmita a je zasadne proti...

        A co se tyka Kanaru, tak ty geograficky patri do Afriky a geograficky s Evropou nemaji co spolecneho:D

        • Jasný, to nerozporuju a souhlasím s tím, napsal jsem to špatně. :) Spíš jsem jen chtěl zdůraznit, že ten update zkrášlil i tyhle území Portugalska a Španělska. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit