Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zabugovaná, věčně padající a nestabilní záležitost, osobně nechápu jak kdo může tohle koupit ale budiž. Navíc to bylo děsně stereotypní ani špetka originality a po pár misích se to - Někoho omráčit, eliminovat dát mu do jídla nějaký lék na uspání, nebo otrávit krabičku s koblihami o hraje a to je všechno na pozadí je nějaký ten příběh o konspiraci CIA (ty "cutscény" mají ale hrozně slabý zvuk takže člověk vnímá jen obraz hra má celkově nevyvážený zvuk)

    To jsem hrál jen na normal tedy 1 ze 2 možných obtížností, hrál jsem to na několikrát pamatuji si na Death to spies a tohle bylo až moc lineární nicméně si asi můžu pogratulovat že jsem to dohrál... ve výsledku ale kdybych nehrál o nic bych nepřišel.

    To měnění převleků, atp, taky nuda navíc je to jen nutné pro projití skrz stráže v jejich převleku jiný zase poznají...

    Vrchol je asi nutnost kvůli jedné osobě vystřílení celé místnosti, pak si vás budou pamatovat ale jen pouze v jedné místnosti v další už o vás neví.Škoda no námět dobrej, ale zpracování achich, grafiku nehodnotím to se fakt nedá navíc ta hra nebyla o grafice. Suma sumárům - 5/10 a to jsem vidno z jinejch hodnocení celkem hodný.
  • On někdo bere metacritic vážně?
    • PanS
      Ve skutečnosti ne, je to jenom pozůstatek z doby, kdy na jejich hodnocení dlouho odkazoval Steam, než zavedl vlastní systém hodnocení.
  • Metascore 39 a na Steamu to má solidních 80%.
    • Koukam ze spouste lidi porad dela problemy pochopit hodnotici system na Steamu.
      • Tak buďte prosím tak laskav a vysvětlete mi to.
        • No srovnavat hodnoceni na Metacritic a hodnoceni na Steamu proste nejde. Metacritic vychazi z prumerneho hodnoceni a Steam vychazi z toho kolik lidi by hru doporucilo dal. Palec nahoru neni 100% a palec dolu neni 0%. Navic zrovna konkretne u tehle hry je tech hodnoceni tak malo...
          • MickeyMutant
            Ale ono se to srovnat dá, i s vědomím rozdílného způsobu hodnocení. Průměr na Steamu je 84 %. Přesněji řečeno, v průměru 84 lidí ze sta hru doporučuje, 16 nedoporučuje. Průměr ze tří platforem na Metacritic je necelých 39 procent z 12 profi recenzí, přičemž nejvyšší hodnocení je 55 %. Kolik recenzentů z těch 12 by hru doporučilo, tipuješ? Jeden? Možná ani ten ne.

            Je tu prostě zcela zřejmá disproporce, ze které jasně vychází, že hodnocení na Steamu můžou být v prvních několika dnech, možná týdnech, po vydání naprosto nevěrohodná (čím menší hra, tím je to výraznější). Pokud lidem vadí i náznaky korupce v "oficiálních" recenzích, a přitom se titíž řídí recenzemi na Steamu, tak to nemají moc srovnané hlavně ve své hlavě.
  • Bude v cz?
    • To asi ne.
  • Lukyz
    Mě by zajímalo, co je vede k tomu, aby hru vydali ve stejný den co vychází nový Hitman.
    Ať je hra jakákoli, tak pomoci jí to žádným způsobem nemůže, takže mi to opravdu přijde jako divný tah.
    • Co to je Hitman. Hraju 20 let, ale nikdy jsme o tom neslyšel, už podle názvu to musí bejt strašená blbost.
      • Těžko můžeš hrát 20 let a neznat Hitmana trolle. To je jako bys řekl, že 20 let onanuješ (v tvém případě asi déle) a nevíš co je to výstřik.
      • To je tak STRAŠENÁ blbost, až mě to STRAŠÍ ze spaní
        • ChallengerCZ
          nech ho, je to poleno

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit