Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Tyhlety "průvodce herním světem" jsou skoro ten nejhorší knižní odpad, co se dá najít. Když vidím podobné věci v obchodech, tak se mi chce zvr*cet.

    • Marines
      Že je to odpad, bych netvrdil, je to prostě lehká sběratelská literatura, pokud čekáte něco vážnějšího, hledejte v jiných policích. Spíše než lehkost žánru, mne mrzí cena, ale když se to kupuje tak proč ne, otázka příjmu kupujícího. Za naprostou špic této literatury, považuji Zaklínače, ale každý má svého favorita..... 
      • Derp_1337

        Pravda. Lehká sběratelská literatura je pravděpodobně nejpřesnější označení. Jako sběratelský předmět to má jakousi hodnotu pro určité lidi.

    • Veskoslav

      Tak to si fakt moc knížek neviděl. A podívej se na průvodce třeba Gwent, jak je zpracovaný nebo Zaklínač...

    • Coffin.Corner

      Nevím jak dnes, ale oficiální příručky z přelomu tisíciletí od Prima Games, na Baldurs Gate 2, Heroes III, System Shock 2, Alpha Centauri, atd, atd. byly skvělé. Pořád je mám v knihovně na čestném místě. Jen mě mrzí, že jsem tehdy nekoupil všechno co vyšlo.

      • Veskoslav

        I AoE II měla, AoM či Rise of Nations.

      • PCMR

        Já pamatuju průvodce i na Dooma od ComputerPress(?). Zhruba 150 stran s bonusovým CD (extra mapy + editor). Každá mapa detailně prokreslená s označením všech nepřátel a itemů plus secrety a taktické tipy/triky. Pro fanoušky hry to byla skvělá věc.

        • Derp_1337

          Takovýhle "průvodci" se už dávno nedělají. Dnes to ve většině případů končí jako sbírka artworků a nějaké screenshoty s popisem.

    • jindra.veliky

      Jj, hlavne ze to stoji vzdycky litra

  • iSpirit

    snad budou i lupínky. 

    • Veskoslav

      Kdyby se dělaly DS lupínky, tak první stepuješ ve stanu před obchodem, tak nedělej:)

      • iSpirit

        To těžko, doma nemám ani fyzické kopie. Zbytečnosti a je mi jedno u jaké hry to. Že argumentuješ DS je samozřejmě opět faul.

  • Zaho
    Snad to nebude propadák, nahajpovaný to mají festovně.
    V poslední době co hajp, to fejl.
  • cyberpunk 2077 bude top hrou... už teraz sa jej neviem dočkať a uvažujem nad tým, že si kúpim collectorku... neviem prečo hneď kritizujete niečo, čo ste ešte nevideli.. ja si myslím, že to môže byť fajn, ale každý má predsa svoj názor :-) inak dobrý článok o cyberpunku je aj tu https://www.gameroom.sk/cyberpunk-2077-hra-ktora-moze-dobyt-herny-svet

    je tam celkom podrobne rozobratá hra... určite odporúčam prečítať

    • CRYPT

      Jestli to bude TOP hrou tim lepe, osobne mne to zasaneni moc nelaka, ale je fakt ze se na CP tesim. Na druhou stranu mi lacinna reklama s Reevesem, ktereho moc nemusim moc nenadchla. Navic podle toho, jakych x let se vyvoj uz taha (ted nic proti) ocekavam, ze hra bude dobre optimalizovana a nebude to bugfest jako zname treba od Bethesdy apod. Uvidime

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit