Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi nejvtipnější na tom je to, že i tu smlouvu v instalaci okopírovaly z LoLka :D Jen se divim že Riots nepodalo žalobu :D
  • Nejlepší jak tu všichni předhazojou nějakej starej brak co ten blb kdysi vytvořil, by mě zajímalo kolik z vás už vytvořilo aspoň nějakou hru. A když tu někdo zmínil minecraft model tak stejná blamáž byla u minecraft kde Notch taky nasliboval blafů a dostal se k nim po skoro 2 letech. Podle mě je tohle jen zbytečný blbnutí okolo hlouposti *7*
    Kdo to bude chtít hrát at si to hraje taky nikomu neberu CoD který má 6 let starej engine a stále na tom trhnou. zdar cipové *5*
  • Kein
    Mě hra baví. Chápu, ty, které nebaví. Tak si, prosím, odpusťte ty vaše světonázory a ultimátní pravdy, zakládající se na mylných nebo zkreslených informacích, které podsouváte všem.
    • walltar
      Není nad fanboye. *1*
    • jediný kdo tu všem podsouvá ultimátní pravdy a světonázory jsi ty, tak díkyčau
      • Kein
        Konkrétně? *5*
  • Lidi panebože půlka z vás to ani nehrála a kritizujete to jako by to byla ta nejhorší věc na světě *1* Já to hraju a i přes ty bugy co tam jsou se mi to docela líbí :) akorát mě tam serou ty skupiny těch zkurvených banditů *1* Časem to doufám vyladí ještě *7*
    • Veskoslav
      Akorát, že podle vývojářů to měla být jedna z nejlepších survival MMOFPS v historii. Akorát je to jedna z nejhorších MMOFPS v historii. A jěště placená:)
      • Kein
        Mluvíš, jakoby tvůj názor byl aflou a omegou...mluv za sebe ;-)
        • Boom
          Jdi si raději hrát toho zmetka WarZ, když je tak skvělý. Nás ostatní nech u toho, že je to nedodělaný zmetek, za který jsem včera dostala peníze zpátky.
        • Veskoslav
          Ne. Ale ty jsi tu se svým názorem v menšíně. Smiř se s tím. Hra jako taková je brak. Nedodělaná, většina slibů nesplněná s PW2 systémem. To, že Tě to baví, to je tvoje věc. Ale nesnaž se namluvit, že je to dodělaná hra, co splnila to, co slíbili. To není ani zdaleka. A pokud Tobě nevadí, že je to narychlo splácaná FPS, to je pak tvůj problém.
          • Kein
            Je v pořádku, že se ti hra nelíbí, tvůj názor, tvé hodnocení, ovšem to, že tě nebaví a považuješ ji za brak, to je ovšem také tvoje věc (řečeno tvými slovy). Takže bych řek, že bys to měl taky jako svou věc vnímat. ;-)

            Co se týče námitek na nedodělanost, které nikde nepopírám, protože to je fakt...to sedí od lidí co se opírají o ARMU, která se ve své první podobě nedala téměř hrát, a která se také prodávala jako plná hra, a která navíc mířila mezi AAA tituly. To mi opravdu příjde úsměvné. :-)
  • Veskoslav
    Valve dočasně stáhlo WarZ ze STEAMu. Pokud jste nebyli spokojeni s kvalitou hry, můžete si zažádat o vrácení peněz.
  • takze takove horsi vic zabugovane DayZ s polovinou obsahu a za penize? no nekup to :D
  • Toto asi bolo privelke susto pre autorou.
  • trolo
    http://i49.tinypic.com/2z54v3l.jpg
    • to si dělají srandu, ne? Toto mně příjde, jako když malé děcko dostane funkci admina na fóru, ale rozhodně ne profesionální.... Chátra chátra chátra
    • Walldstein
      LoL...tak tomu se řiká EA rules...tedy: Hate jejich výrobku = banán.. *1*
    • Fake?
      • jo
      • Nikoli, tyhle reakce jsou na tom foru běžné. Sleduji to tam od vydání ""alpha"" verze a tyhle zprávy jsou na denním pořádku.
        • Kein
          fake. *3*
  • Veskoslav
    Tak recenze dopsaná, zde ji přepíšu a odešlu ke schválení:) Snad Vám dá něco o této "hře":)


    Doplnění: Recenzi mi nelze vložit. Chce, abych zvolil platformu bohužel, ta tam není:(
    EDIT: Děkuji za doplnění:)
    • Jak chceš recenzovat beta verzi?
      • Veskoslav
        No na Steamu nepsali nic o Beta verzi?:) Tam nebyla ani zmínka o tom, že je to nedodělaný zmetek:)
        • a steam je vydavatel hry?
          • Veskoslav
            A? Nikdy se mi nic takového na Steamu nestalo za těch X. let. A Beta a podobné věci jsou vždy jasně a zřetelně označeny ve Steamu, který to přebírá od výrobce. Nesnaž se ty zmetky obhajovat, ta hra neměla jít vůbec do prodeje.
  • Veskoslav
    Dneska mě ráno zabili dva neviditelní hráči, poté mě zabil zombii přes stěnu, pak jsem se zabil pádem, když jsem seskakoval z auta, pak se sesypaly textury a "větve" vytvořili neprostupný stan, kdy nás to uzavřelo 3 a nemohli jsme ven, "vysvobodila" nás zombii, co nás skvěle našla ve tmě, aniž bychom se hýbali, stříleli či měli zaplou baterku. No myslím, že psaní recenze k téhle hře začíná být pro mě šílené útrpení.
    • tu recenzi deláš pro tiscali?lol uz se tesim az si ten skvost prectu
      • Veskoslav
        Ne Cody, nedělám. A pokud bych zde nakonec umístil recenzi, tak pouze čtenářskou, protože nemám takové kvality, abych mohl být redaktor přímo:)A nezapomeň si opět dát ihned plus po napsání příspěvku;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit