Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    Pro mě je Knytt Underground po dohrání velkým zklamáním. A ve všech ohledech je horší oproti nejlepší indie plošinovce ever, Knytt Stories. Nemá tak příjemnou hudbu, nemá takovou atmosféru, ale za to má příšerně ovládajícho se Boba. Grafická stylizace je sice fajn, ale je přehnaně naturalistická. Inspirace byla nejspíš u Botaniculy, ale tam to sedělo. Zde, podle mě ne.
    • příšerně ovládajícího? to si děláš legraci? dohrál jsi vůbec Within a Deep Forest? to "ve všech ohledech hroší radši nekomentuju" (dohrál jsem Knytta i všechny Nifflasovy levely v Knytt Stories). Jinak napíšete někdy tu recenzi?
    • GlaDOS
      Mně se zdá, že to více než Botaniculu připomíná jeho starší hru - Saira, která vyšla už před Botaniculou.
      • MikeiXX
        Pravda. :) Na druhou stranu, v Saiře nebylo tolik velkých šišek, hub, květin, divných stvoření, jako tady.
        • GlaDOS
          Tam si to nejspíš jen zkoušel. Docela se mi to líbí, ale moc mi to na druhou stranu neladí s těmi kreslenými sprity (ta postava vypadá imho blbě).
  • Knytt Underground je dobrá hra, i když Knytt a Knytt Stories se mi líbily víc. Jinak děj částečně navazuje na Within a Deep Forest
  • Jo na to jsem narazil pri projizdeni Steam Greenlight. Vypada to pekne, takze urcite vyzkousim.
  • D3sert
    Knytt Stories je neuveritelna pecka !
  • eeeee
    Majitele PS+ to dostali zdarma na PS3 i PS Vitu. Uz to nekolik dni hraju. Je to zajimave, zabavi to, ale zadnej extra zazrak to neni.
  • PS+ to má zdarma :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit