Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheMachineXYZ
    já včera mrknul na aukro a málem sem se podělal ...... jedna dvacítka za 120 háků další dvacítka za 50 háků ...... tohle mě dokáže nas*at ... 90% lidí to kupovalo jen na kšeft ..... já bych byl na větvi kdyby se mi dostala do ruky už bych ji nepustil ......
  • tak gratz vyherci (jestli nejakej je:) ale jinak musim rict ze se mi ta vyrocni PS4 nelibi. Ta sediva barva co kdysi hyzdila první playstation je strasna, však taky radsi daly jeji mensi verzi PSone do bile barvy a uz nikdy se k te sede nevratily. Samozrejme z finančního hlediska je to zajimavej sberatelskej kousek, ale osobne bych uprednostil defaultni cernou barvu u me u televize:)

    PS: sedive se kdysi dělalo vse co se tykalo vypocetni techniky, tolik odstinu sedi aby clovek pohledal..mys,monitor,case,klavesnice,repro a vůbec všechny doplňky byli zasadne sede..holt to tenkrat odsr*l i playstation 1 :)
  • Soutěže jsem se zúčasnil, i když jsem majitelem klasické černé PS4. A rozhodně bych si tu limitovanou edici nenechal, protože nevím proč bych měl mít 2 konzole vedle sebe. Kdybych jednu prodal, tak už bych na tý výhře vydělal, i když by to byla ta černá. Nevidím nic špatného když člověk prodá vyhranou věc. I když by si to člověk nechal a opravdu na tom pařil, tak toho stejně za několik let zbaví, až přijde něco nového a lepšího. A na to, abych to měl někde za vytrínou je to moc drahé a hlavně zbytečné. Není to starožitnost.
    P.S.: Pokud nejste teda milionáři, sáhnětě si všichni do svého svědomí. Neříkejte, kdyby Vám za to někdo nabízel třeba 200.000 Kč, že by jste to v dnešní době neprodali. Hlavně že tu máte plnou hubu keců. Zase takových fanatiků a herních nadšenců se tu opravdu nenajde.
    • ucho
      No tohle je sběratelskej kousek. Já bych to možná někde v krabici založil a prodal až časem. Ta cena by měla růst...
      • to sto pro, ale nejspis ne dyl nez do prichodu PS5 si myslim.
  • Mato1987
    Tak si to uži Jardo !
  • ta by sla hned na ebay, urcite by se nasel pred vanocema zazobanej tatinek co by to koupil za poradnou sumu jeste pod letosni stromecek svemu rozmazlenemu spratkovi co doma kvici ze to chce pac tohle bude mit jen tech 12300 vyvolenych
    • Mart9
      Jediný rozumný krok by byl nechat to doma 30 let zabalené a pak teprve prodat.
      • To je pitomost, neboť by zájem o PS4 za 30 let padl. Když klesne cena PS4, což časem klesne, klesne i cena limitované edice.
        • Mart9
          Časem klesne, ale pak zase se stářím získá na hodnotě
          • Jsi mimo. Technologie není kus nábytku nebo nějaká váza, kde opravdu hodnota stoupá jeho stářím. Technologie naopak klesá na ceně, protože každý rok je stále novější pokrok. 1000 let starou vázu si klidně vystavíš v obýváku a stále bude plnit svůj účel. 50 let starou konzoli ani nepřipojíš k televizi, protože už ani nebude jak, HDMI se už několik let nebude používat, nebo bude jiná verze. Takže to bude akorát tak do muzea, kde to bude stát vedle PS3 a jiných starých krámů z historie. Ale tak třeba se najde nějaký sběratel, který si to zaplatí ale pořád je 12300 ks dost na nějakou historickou exkluzivitu.
            • Mart9
              Pusť si Fight Club s M. Rybkou, kde říkal, jak pracně a draze sháněl některé kousky do Alza muzea. A přitom jsou to takové šunty *3*
            • del0
              ucho: Jediné pravidlo je, že věc má takovou hodnotu, kolik je za ní někdo shopný utratit. Jedna věc je inzerát, druhá to, že si to někdo fakt koupil. Každopádně hodně štěstí s prodejem, protože takových lidí je stejně jako šafránu, navíc se jedná o konzumní elektroniku. Kdyby ta krabice byla třeba podepsaná nějakým známým vývojářem, tak neřeknu, ale takhle...
            • ucho
              Worhammer: vycházej spíš z toho, že je obrovský rozdíl prodávat něco jako zcela nové a nebo používané v dobrém stavu. pokud se někdo snažil prodávat na aukru opravdu novou PS1, tak je to mimochodem blázen, a měl s tím jít raději na ebay... jestli byla použitá, tak je tato diskuze irelevantní...
            • ucho:

              To je jen nějaký blázen, co si myslí, že mu za to někdo 10K Kč dá, ale nedá. Teď jsem viděl krásnou PS1 na Aukru za 500 Kč. Z tohohle vycházej.
            • ucho
              Mimo jsi ty. Mrkni na ebay, za kolik se prodává dnes funglová PS2. A teď si vezmi, že téhle šedé existuje jen 12300 kusů...
  • gimus
    Blahopřeji výherci, má to ale krásné Vánoce *5* Také bych si nechal líbit, tak... snad příště.
  • gratuluji k vyhre jenom by me zajimalo zda li je vyherce z Prahy ci jeho okoli.
  • Jack1947
    Gratulace? určitě snad ti na to milý Járo výjde trochu více her aby si to i na plno využil, doufám že jsi správný - férový člověk a nesoutěžil jsi jen proto aby si tenhle klenot prodal pokud ano, měl bys shořet stejně jako 50-60% místních diskutérů. (převážně anonymních).
    • proc by to prodaval? natoci YT video jak ten kram rozflaka kladivem, nazve to "uz jen 12 999" a vydela na tom daleko VIC!!! *3*
  • nevyhrál jsem, proto zapínám adblock.. *16*

    jk *3*
    • Jack1947
      Zapni, já to takhle mám už léta. *3*
  • Mart9
    Škoda, plánoval jsem, že Petrovi v případě výhry tu bílou přenechám, když by mi dodal normální PS4. Smůla pro nás oba...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit