Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně osobně nevadí ani tak termín vydání jako spíše strach co se z mé oblíbené herní série vyklube. Těch herních inovací jsem za posledních pár let viděl opravdu dost, ne všechny byly nakonec shledány přínosnými a mně osobně se taky ne všechny líbily. Takový Sacred 2 se s přechodem do 3D podle mně vůbec nepovedl, ve Two Worlds 2 zase uplně zbytečně překombinovali co se dalo a Dungeon Siege 3 snad raději nebudu ani komentovat. Jak to dopadne s Diablem?
  • Myslím, že D3 vyjde přesně 21.12.2012 v 21:12 GMT *2*
  • Ja na tom plakatu nevidim rok 2012 mozna je to, uz par let starej plakat *1* , nebo je nachystanej na unor 2013 *1* *1*
    • jo to bude ono Blizzard zacal delat betatest odpocitavani na plakatu, tak to by za rok vyjit mohlo
  • Už mi celá situace kolem Diabla 3 příjde k smíchu. Máme tu Diablo 3 myši, podložky, trička atd. atd., ale hra je pořád v nedohlednu..... Osobně myslím, že Diablo 3 beta testing je jen zástěrka pro z poloviny nehotový produkt, který světlo světa spatří nejdříve v roce 2014. V roce 2008 Blizzard oznámil, že od roku 2006 je Diablo 3 ve vývoji. Máme rok 2012 a kde nic tu nic. Diablo 2 trvalo 4 roky, Torchlight trval dva roky. 6 let na vývoj RPG Hack n slash mlátičky je podlě víc než dost. Ono od oznámení čekat jeden či dva roky se ještě dá. My už ale čekáme roky 4! Diablo 3 produkty předstihly hru samotnou a Blizzard nám neustále vesele prdí do obličeje.
    • Nejspíš pořád ladí tu aukci, aby se nedalo pořádně hrát bez jejího používání.
      • neco na tom bude, porad premeslej jak z toho udelat dojnou kravu misto chcipajiciho wowka, snad je nenapadne zpusob jak to zaonacit aby jim prosli mesicni poplatky
  • Uzasne jak se pozastavujete nad zahranicnimi obchody, ale ze ty ceske to nabizeji taktez to uz se tu nepise. XZONE mel napriklad jeste rijnu datum ze to bude v listopadu, ted maji unor. To same i dalsi ceske obchody.
  • Ono Diablo 3 vůbec někoho zajímá? Je to shitovní série... *10*
    • Tak asi jo...by ses divil cece *1*
  • A ty proc nepises cesky slovaku? a
  • Veskoslav
    Těším se. Nyní smažím Darkspore, což je vzálený bratříček Diabla a nemůžu si ho vynachválit a kooperace 4 hráčů je skvělá. A mimoto i úprava hrdinů, sice v omezené míře, ale postačující:) Nevýhodou je, že za každou "frakci" jsou pouze 3 různé typy hrdinů:)
  • Já už to vidím, bude to mít naprosto stejný průběh jako DNF *1*
    • Doba vývoje i prozatimní vývoj událostí tomu nasvědčuje:-))
  • Takove JRC Diablo 3 ma v predprodeji uz asi 5 let (resp. prakticky od doby, kdy Blizzard prisel s prvnima informacema o D3). Vzdy s predpokladanym datem vydani zhruba +3 mesice. Zrovna ted maji "unor 2012".
    • posila
      Jedna vec je vymyslet si datum vydani v eshopu a druha je spustit odpocitavani do pulnocniho predprodeje. Ale verim, ze to 1. unora nevyjde. Pokud to neni hoax a melo to vyjit 1. 2., Blizzard to posune jenom aby Best Buy s podobnyma akcema priste pockal na oficialni datum vydani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit