Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První i druhý díl je jednoznačná srdcovka na kterou nikdy nezapomenu. Ty rozsáhlé prostorové puzzle nemají obdoby.
  • Enclaw
    Darksiders bylo super... pro mě nástupce Legacy of Kain... Jsem zvědavý zda se dočkáme III. dílu...
    • Tak tohle je to nejhnusnější pošlapání Legacy of Kain co jsem kdy viděl, gratuluju...
    • Pokuď se Nordic Games konečně rozhodli šťouchat v Darksiders značce, tak asi to mělo za účel si ji po původních tvůrcích ošahat, vylepšit a ukázat že se k ní vracejí, takže já to už automaticky beru jako teaser "Takže jsme se dokopali k Darksiders a zkusíme, co se dá s pokračováním té série dělat" :D
  • Hmm..9e pro majitele puvodni verze není moc, ale vzhledem k tomu ze Wasteland 2, Original Sin a třeba i Risen 3 upgradovaly na enhanced verzi puvodnim majitelum zdarma jedna se o takovou mensi nenazranost. No koneckonců u deus ex to bylo taky s priplatkem. Ale nejspis se jim na to vyseru:)
  • davidBray
    mám to koupené na steamu jedničku a dvojku i se seasson passem + 8 DLC a nabízí mi to slevu jenom 20% .. grrr

    tak čtu na fóru, že nejsem jedinej ... naštvanej ..
    • Já mám franchise pack, nabízí mi to 20% slevu a přitom to mám přidané v knihovně, takže asi tak.
      • davidBray
        už mi to ukazuje 80% slevu
  • Me prisla dvojka porad pekna. Kdyby radej udelali 3ku
  • No ja když jsem si to zde přečetl tak jsem nevahal se juknout na steam. Když na to najedu v obchodě tak tam mám 80% slevu za 6 eur. Jinak v knihovně ta hra byla takže už tahám a těším se opět :D Kdysi jsem to koupil v bundlu za pár dolarů :D
  • TheGGG
    A teď trojku a dalšího jezdce...
  • Je nejaka sance ze vylepsena edice bude obsahovat CZ titulky, tak jako puvodni Darksiders2?
    • Podle steamu je má.
  • Taky mám dvojku na Steamu z nějakýho starýho bundlu a píše mi to 80% slevu, ale spíš bych to chtěl na GOGu. Nešla by sleva uplatit právě tam? Vzal bych si to rovnou s jedničkou...
  • BoB.2
    Moc pěknej obrázek škoda že je ale z Darksiders a ne z Darksiders II. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit