Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Tak to mne potesilo, sedm eur (teda tech 175 korun) neni moc a zahrat jsem si to chtel. Trocha takticke akce mne nikdy nezabije :)
  • Skvělý článek, fajne jsem si počtl a na Dreamfall Chapters se hrozně moc těším. Spolu se Zaklínačem 3 moje nejočekávanější hry příštího roku
    před 3 hod.
    Akorat sem rozehral dvojku, Longest Journey me donutila zase parit adventury, akorat, ze jsem narazil jen na daedelic a jejich whispered world a to mi zase zkazilo naladu.
  • Jack1947
    Neuspech na Tabletech, neodradil vyvojare., od "velke verze hry , " No , takhle to vetsinou nebyva uplne nejlepsi inu.
    • Tak většina her ze série ARMA byla exkluzivně pro PC, takže se dá předpokládat, že komunitu tvoří z velké části pcčkaři, kteří si hru na tablet nekoupili, ale koupili by si ji na PC. Navíc by ta verze měla být vylepšená, takže by to snad nemuselo být špatné.
      • Velká očekávání může též znamenat i velká zklamání. A to ti píšu, i když bych si přál aby to byl minimálně stejný hit jako Mafia ve své době.
        • Chyba, to měla být reakce na českyanonym.
          • Jack1947
            Stavaji se i horsi veci *3* .
            • Máš recht.
    • maš pravdu ano ano přesně tak,určitě aha souhlasim v něčem maš určitě pravdu ale ne ve všem,mysliš že t o bude lepši ,??ja bych neřekl ...,ale určitě to bude lepši než stara verze???recenze bude určitě stat za to už se nemužu dočkat doufam že to bude recenzovat Vašek Rybař nebo někdo jiny s GAMESCZ,a jěště lepši by bylo kdy byla recenze aj v levelu to by bylo uplně NEJLEPŠI!!!
  • jj přimo dalši bullshit s české scény ,už se těším na ten den až Vávra vytásí na svět Warhorse :D to zas bude poklad česke herní scény :D
    • No jestli to Vavra vubec dokonci. Jeho hlavni sponzor Bakala zacina mit problem. *7*
      • T o by mě mrzelo, kdyby hru nedokončil. Za husity jsem si chtěl vždycky zahrát.
    • a světove tež
  • Bude recenze na games nebo v levelu ?
    • sleepless
      Na Games určitě, ale až vyjde finální verze začátkem října.
      • http://www.youtube.com/watch?v=5UZNgGusrIE
      • ps dobry obrazek to sou tvoje bryle :??
      • tak toje super kdo to bude recenzovat??
  • konečně už se těším nejlepší hra
    • je to lepší než battlefield 4 a než call of duty Ghost,určitě to ma lepši grafiku a zbraně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit