Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatuju doby kdy FF VIII byla hodnocena jako NEJHORŠÍ díl celé FF ságy... Je dobře že si herní komunita uvědomila jak výborná ta hra je :)
  • Urcite zalezi kto s akou FF zacal, v mojom pripade s 8 a preto ju radim medzi moje top hry. 7cku som sice dohral(az po 8) ale az tak ma neohurila.
    FFVIII totizto v svojej dobe prekonavala v ramci zanru(aj mimo) vsetko siroko-daleko. Od story po gameplay az cez uzastnu a vrcholovu grafiku svojej doby. Kde CGIcka sa radili medzi najlepsie este dlhe roky. Pamatam ako som si pustal hru len kvoli intru viackrat.
    JRPG v plnej parade. Skvele a unikatne postavy, bravurne vypracovane GFka, skvele a roznorode(graficky prekrasne) kuzla. Hudba kapitola sama o sebe.
    A kto neprezival sceny vo vesmire ten je snad z kamena.
    Miloval som aj ten otvoreny svet a mnozstvo subojov. Proste paradicka.
    Ale napriek vsetkemu budme uprimny, pre tych co to nehravali kedysi to uz asi bude vizualne menej prijemne. A aj ked na grafiku nehladim, FF8 uz svoje roky ma.
    Ja si to urcite kupim na steame ale az ked to opatchuju a pripadne s nejakou zlavou.
  • Mortuus
    Moje první a zároveň nejoblíbenější FF, které jsem jako malej prostě nedokázal dohrát :-D. Tak to prubnu v dospělosti no :-)
  • Radsej MGS keby prekopcili.
    • Mortuus
      MGS běhá skvěle i na novejch mašinách...tedá s pár úpravama, který se daj snadno vygooglit :)
  • Dobře se dají hrát tyto hry i na emulátoru PS2,zatím mám odzkoušenou FF XII a u mně jedno z nejlepších RPG.
  • Jack1947
    Konecne i Pcckari si mohou uzit dalsi dil z tehle slavne serie. Nejlepe na gamepadu. *4*
    • eStar
      Jak konečně? Tento díl byl i původně i pro PC, stejně jako sedmička.
      • Jack1947
        No to jo, jenze tehdy nemela vsechno potrebne a ted je vylepsena se vsim vsudy a dokonce je i na pc. Takze konecne. *4*
        • maros.goc
          omyl, tato hra vyzera presne tak ako v roku 2000 co je trestuhodne!! pridana bola len podpora modernych rozliseni, OS a achievementov ...:(( backgroundy vyzeraju proste slabucko, a hudba v MIDI!

          tu je moj screen, http://cloud-4.steampowered.com/ugc/473173346096187952/5A541DC4D0B4FBA25876A1EF5A197065D1236F95/
          • Jack1947
            Tak snizily aspon cenu *3* to se vyplati. ( pak uz bych tedy asi nevidel duvod znovu vydani jedne hry *7* )
            • Kez by ne, po 13 rokoch :P Za plnu cenu terajsich titulov by to kupil uz malokdo. Excellentn hra Btw. Ja pockam na patche a zlavu :)
    • maros.goc
      ten sme si mohli vychutnať už v roku 2000 ...dodnes mam origo povodnej PC verzie ;)
  • F.F.F. (Final Fantasy Fanatic)

    Super
    No a este 9viatku ocakavam :)
    • Devaty dil by se mi taky libil... ale pochybuju o tom. Na PC vysla akorat 7 & 8 (coz mas tedka i na Steamu, akorat asi nejaky remaster).

      Mno nic... snad jednou a nebo PSX emulator :).
  • maros.goc
    Final Fantasy VIII je najlepšia hra môjho života, úžasný príbeh, nádherne dojemná love story, bohovská a dosiaľ neprekonaná hrateľnosť :) ..hru som si okamzite kupil no bohuzial samozrejme soundtrack je opat nepochopitelne v MIDI a pre-renderované pozadia na moderných monitoroch vyzerajú proste otrasne ...

    este mam dodatok "Zřejmě se i nějaké kusy prodaly" ???? to má byť vtip, však Final Fantasy VII bola pred rokom pri vydaní pár dní na absolútnom vrchole najpredávanejších hier a počas nedávnych Autumn Sales sa zaradila na tretie miesto ....a Final Fantasy VIII je stále druhou najpredávanejšou hrou na Steame za posledné dni ....

    dúfam že to Square Enix otvorí oči, pretože PC hráči milujú FF rovnako ako tí konzoloví :)
    • PravyMonty
      Mi se teda nejvíce líbilo FFIX, ale to bude tím, že mi nikdy ta fantastičnosciance fiction stylizace FFVII a FFVIII nikdy moc nesedla.
    • ako keby som sám seba čítal spred 10 rokov :)
    • roiser
      FF8 byla mojí první hrou na PS1 a dodneška to řadím do TOP svých her (před FF8 je možná jen KOTOR 1) a rád si ho občas zahraju + sem tam si pustím něco ze soundtracku, ten je úplně výbornej *4* . Kurnik, asi si ho zopáknu na Vitě *1*
    • Pre mna je naj hra co som kedy hral FF VII
      Jedina hra pri ktorej som plakal..., ked zabili Aerisku :(
      Komplexny svet, story, proste vsetko.
      A je to hra ktora ma prinutila sa naucit anglitcinu, kedze som chcel do nej viac preniknut.
      V skole som mal len nemcinu a tak som pouzival prekladac, ucil sa slovicka :)

      FFVIII mam tiez, je genialna, ale ako vravim u mna vyhrala 7micka :)
      • C-BEAM
        u mňa tiež sedmička. 7 a 8 budú vždy 2 tábory, jednej sa páči krajšia štylizácia, druhej príklon k realite. Mne vyhovuje krajšia štylizácia kde je viac priestoru na vlastnú fantáziu a hra pôsobí dojemnejšie. Osmičku som nikdy nedohral, po čase ma nebavila ale možno tomu dám ešte šancu.
      • maros.goc
        ja som vobec neplakal ked zomrela :) :DD asi preto ze mi nejako neprirastla k srdcu, malo casu som proste s nou v hre stravil :) ale samozrejme bolo to krute no :/
  • To od sebe na tech hernich webech všichni opisujete ze to mate spatne? Chocobo World byl u všech PC verzi (evropa.amerika,japonsko) a byl i všech verzi pro PSX, jen byla potřeba takova mini konzole (mini handheld) který se strkal do slotu pro pamtovou kartu pro prenos dat do hry. U nas se neprodaval, ale v Americe ano. Na tomhle je pekne videt jaky mají herni redaktoři prehled:)
    • maros.goc
      jj táto vecička nebola pôvodne vydaná len v Európe :)
      • Pocket Station se to jmenovalo :)
        • Fremencz
          A bylo to něco na způsob Tamagochi pokud se zas pamatuju já.
          • Nebylo, chodil jsi s chocobem ve ctvercove arene, zabijel příšery a nalezene predmety sli prenaset do FFVIII
            • Fremencz
              No já spíš myslel to zařízení.
  • Chci hlavně FF IX, tu jsem si v mládí zamiloval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit