Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    Offtopic: Vyšla konečně hra Valkyria Chronicles pro PC! *14*
    • Jack1947
      Docela macek na to že to není nová hra. PS: to nikoho tady ani nějak nezajímá...
      • Rád bych podotknul, že to je relevantní protože napřílad oproti FF XIII je Valkyria Chronicles velmi dobře optimalizována. A je to asi tak 10x lepší hra než FF XIII.
      • smajdal
        PS: tvoje máma vole
        • Jack1947
          Co? aha já myslel jako že to tady nikoho nezajímá... ne nějak že si to má strčit...achjo *7*

          Proto se o tom nikdo nezmínil... PS : nauč se číst možná mezi řádky.
  • eStar
    Pořídil jsem si FF XIII na PC a pocity mám zatím smíšené. Hra samotná vypadá fajn, rozlišení bych překousnul, co mě ale opravdu trápí sou šílené FPS dropy. Mám i5-4670, 8GB RAM, Radeon R9 270X a aktuální ovladače. Je to relativně nová sestava, ostatní hry mi běží skvěle, ale FF XIII skoro nehratelné.
    • To nechapu. Ja to hral na notebooku s i3 a nv820 a vsechno jelo pekne plynule. Tak asi bude problem nekde v OS, protoze tvoje PC je nekolikanasobne vykonnejsi.
      • eStar
        No nevím koukal jsem že tenhle problém má strašně moc lidí. Možná to bude někde v optimalizaci, paradoxně nové komponenty mohou hře dělat problémy.
        • Femto
          zkus gedosato
          • eStar
            Pomohlo, dík.
  • Vylepšená PC verze? (60 FPS,1080p).

    To není přece vylepšená ale normální pro danou platformu. Tedy PC verze. Jako kdyby to bylo něco extra *15*
    • no vzhledem k tomu ze předchozí dil byl na pc pouze 720p a 60fps jen občas to docela extra je:)
  • Ano pane Polacek, jste prudic...uz jen z toho statutu ze tyhle hry zacinaj vychazet na PC by jste prudit mel prestat:)

    PS: navíc ta hra je v mnoha ohledech vyborna..
    • zrovna tenhle XIII-2 a XIII-3 jsou nejhorsi final fantasy hry ktere jsem hral samotna XIII je jeste fajn
      • ja teda nevim, kde se porad bere ten hejt, ale ja se teda u XIII porad sakra dobre bavim. navic problemy s fps dropy vyresilo jedno nastaveni v nvidia panelu a ze to neni 1080p? stejne to vypada dobre, tak co.

        otevrenost/neotevrenost sveta v porovnani s predchozimi dily neresim, protoze a) po pulce hry se to trochu vic otevre, a b) v tomhle dile autori dali prednost linearnejsimu pribehu a ja s tim problem nemam. stejne tak se mi libila treba jednicka, ktera nemela pribeh skoro zadnej. proste kazdy FF beru jako novou hru a podle toho k tomu taky pristupuju.

        pokracovani XIII-2 a LR jsou navic v Japonsku hodnoceny mnohem lip, nez puvodni hra, takze za me jsem spokojenej.
        • ale jo XIII je jeste dobra i kdyz trosku jina ale ten pribeh v XIII-2 a XIII-3 je hrozna slatanina a to je u hry ktera povetsinou na pribehu a kvalitnich postavach stavi celkem problem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit