Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli byste mi poradit jestli dead rising 3 rozjedu když rozjedu-metro last light, bf3, crysis 1, , 2, 3 předem děkuji za odpověď
  • Odulin
    Výborně! Tohle si rád zahraju, předchozí díly se mi celkem líbily.
  • Mato1987
    Dead Framerate 3, už teraz som si takmer istý, že optimalizácia bude stáť za prd.
    Možno tak v nejakej zľave cez vianoce si to zaobstarám.
  • tahle jedina hra me stvala ze neni na PS4 protoze XO nechci. pc verzi bych teda necekal ale zazraky se deji a beru vsema deseti,neni nad dobrou zpravu
  • killzone na pc?To sotva,ikdyz multak perfektni.Spis s pc na ps4,planetside,a ta zombie akce od sony z pc na ps4.Myslim H1Z1.
  • oktavius66
    Sakra já vám nevím, ale je na tom Xbox One teď nějaká exkluzivní hra kromě Forzy a Ryse ? Všechno vychází i na PC. Za to na PS4 si své hry nechávají ...
    • MS si sve hry take nechava jen ma proste Xbox a PC divizi, Sony take plno her vydava na nekolik PlayStationu najednou a zdime jak se da viz. HD kolekce, (PS3/Vita), Last of Us, Flower, DC Universe Online a spousta dalsich. Brzy navic bude spusteno PS Now a na vetsinu exkluzivit (vyjma PS4) ti pak postaci jen televize a DualShock.
    • Jack1947
      Sony je holt sony no... *4*
  • Já to věděl. Teď ještě po vydání na XO oznámit pro PC i Quantum Break a budu spokojen.
    • Ještě Halo: Master Chief edition na PC a půjdu celý MS i s 343 Industries políbit *1*
    • deridon
      já bych byl i optimistický, co se týče Quantum Break.. Alan Wake, pokud si pamatuju, tak se zaplatil na PC během jednoho dne, takže po nějakém půl roce/roce určitě přijde i na PC
  • Co je DX 11.1 a lepší?
    • 11.2
    • třeba DirectX 12?
  • Jack1947
    Ty vle, to teda čumím *8* , co bude dál Killzone:shadow faIl ? *7*
  • MARTASLJ19
    Kupujem v deň vydania. Predchodcovia mi po pravde nesadli, ale toto mi je veľmi sympatické už ako to predstavovali na E3 2013. Beriem ihneď.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit