Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XXHUGOXX
    A môžu tú antidementú hru hrať aj zdravý ľudia ? Či na nich by to nejako zvláštne pôsobilo ? *4*
    • Škoda že si to nemôžeš vyskúšať sám na sebe :)
      • XXHUGOXX
        Prečo ?
  • Kuuuu*va. A potom jdi do lesa na houby ...
  • The Forest je muj grinlight favorit a duvod proc si koupit FacebookRift ;)
  • Krescz
    The Forest vypada opravdu slibne... *8*
    • To teda! Dlouho jsem neviděl nic takovýho, co by mě zaujalo.
  • Nezní to špatně. :) Místo na games budou chodit do lesa a podle obrázku si tam možná najdou i podobné kamarády. Jinak díky za článek teď už konečně vím kdo je bleskař. *3*
    • GlaDOS
      Bleskař je úplně jiná úroveň. Jedna věc je poplést si dvě hry s úplně stejnými názvy a druhá věc je poplést si úplně rozdílné hry, zvlášť když na odkazované zprávě na Twitteru bylo napsáno správné jméno.
    • Overwatch
      Samá voda :)
  • Overwatch
    Omlouvám se, moje chyba, oba lesy jsem nedopatřením domotal. Opraveno. Díky za upozornění GLaDOSíku a jíní.
    • No pobavil jsi, hele celej den ležim nad bakalářskou prací, je to nuda, tak jsi mi alespon spravil náladu :-)
  • tonnymontana
    lecit dementni lidi strachem s helmou na hlave je totalne ujete a to tak ze je to az k placi.. Ale diky takhle jsem se uz dlouho nezasmal. DSruha cast novinky o enginech koukam taky trosku mimo a rikat o enginu ze je uzasny diky ukazce hry s modely+ texturama bezici na nezname masine je taky hodne mimo. Krasny render udelate uz Xlet a hodne her ma uzasne prvni ukazky, pak nasleduje vystrizliveni a "uzivatelska" verze textur s osvetlenim.. Unreal engin ma uplne jine prednosti pro vyvojare. Par efektu jsem tam poznal ale to urcite nestaci na slzeni s grafiky:D
  • Uff, tak to se mi ulevilo. Už jsem se obával že se bude druhý díl toho survival hororu odehrávat v australských léčebnách jejichž pacienti povinně podstupovali terapii v The Forest. Naštěstí to GlaDOS uvedl na správnou míru.
  • Těším se a moc.
  • to se zas games.cz vytáhli *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit