Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    něco bych napsal k úvodnímu obrázku, ale není to PC, tak to vynechám a radši se zamyslím nad tím, jestli má toto DLC cenu kupovat, vzhledem k tomu, jak těžké je dnes najít nějaký zápas v BF1. Na pc už to snad nikdo nehraje, nebo alespoň komunita hodně prořídla... ještě že jsem tam už nahrál 250 hodin a nebyla to ztráta peněz, ale radši už počkám na battlefront 2
    • Na battlefront 2 čekat nemusíš, už ho vydali před pár lety.
    • Najít těžké zápas?! To jako myslíš vážně? Hraji to od vydání a nikdy jsem na PC neměl problém že se nenašel zápas. Zkus zkontrolovat jestli máš ty dobré připojení.
      • TheGGG
        v každém druhém případě mě to hodí do hry kde je třeba jen pět nebo šest lidí, hraji operace...
    • podla mna komunita proridne preto lebo je to totalny chaos na publicu. aj na tej konfnerencii rozpraval ze nacuvaju hracom a budu mensie mapy.
      pre to ani mna nebavi moc battlefield ze je to strasne chaoticke, strasne vela ludi na jednej mape a samy respawn.

      hra na kola je ovela zabavnejsia ako cs:go a preto sa tesim aj na nove call of duty specialne search and destroy
      • Tak to snad meli upravit respawn nebo herni ukoly a ne delat z toho CoD. Pro BF byly vzdycky typicke velike mapy a hodne hracu.
    • nema, pretoze na podzim vyjde call of duty
    • Tak to asi hrajes jinej battlefront
      • TheGGG
        tím BF jsem myslel battlefield.... LoL
        • Nepochopil, nevadi. Mozna za par let.
          • TheGGG
            skutečně ne, určitě to byl kolosální vtípek plně vyvinutého chovance bohnic, ale šlo to mimo mě....
            • Takze jinymi slovy protoze ty si to nepochopil tak ja jsem chovanec bohnic. Jo.
  • Z které hry je tahle znělka?
    Wauwauwauwauwau
    Wauwauwauwauwau
    Wauwauwauwauwau
    Wauwauwauwauwau
    ---
    Wa-au Wa-au Wa-au
    Wa-au Wa-au Wa-au
    Wa-au Wa-au Wa-au
    Wa-au Wa-au Wa-au
    • Vampires? *7*
  • Coffin.Corner
    Očekávám že tam hráči, jako ruští vojáci budou poskakovat s nějakým Kalašnikovem vzor 1911... *1*
    • A očekáváš správně - https://en.wikipedia.org/wiki/Fedorov_Avtomat
      • Magister_Peditum
        Jen v realu to mělo jen par jedinců, ale ve hře s tím bude běhat každý první.
        • Jako konec konců celý arzenál BF1. Ono se stačí podívat na WoT, tam už se díky přidávání dalších a dalších národů i nižší tiery hemží vším možným co vypadá jako tank, ale v lepším případě byl alespoň dřevěný model. Nicméně v tomhle jim nezávidím. Pokud se budou držet reálné výzbroje, tak to bude pro hodně hráčů malé variabilní. V době kdy vycházela jedna hra z WW2 za druhou se také v recenzích objevovala kritika tímto směrem, že už zase máme thompsony, garandy a shermany... Pak začnou být tvůrci originální a je to taky špatně. Minimálně to neskutečně zabíjí autenticitu (sami tvrdí, že nechtějí být realistický simulátor, ale autentický) asi jako tank s pohyblivostí a výdrží dnešních MBT. Přitom by stačilo podobně jako třeba v Red Orchestře zbraně limitovat, unikátnější kousky odemykat postupně během bitvy v omezeném množství apod. Takhle tam všichni běhají s automaty a jinými nesmysly a WW1 feel a atmosféra je fuč.
    • Každý hráč, který si vybere za charakter plešatou mulatku muslimského původu dostane prototyp tanku T-34 s automatickou převodovkou a nitro pohonem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit