Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    No, asi takhle - slzu neuroním :-)

  • clovicekO

    Pomatujete si, jak se v devadesátkách kupovaly kartičky pokémonů? Balení za 75 Kč a bylo jich tam několik ... obrázek se měnil když se s kartičkou natáčelo, taková ta slavná devadesátková technologie, co byla všude ... nebo na kindervajíčka? A jaké perfektní hračky tam občas byly ... vždycky jsem byl zklamaný, když jsem našel jenom puzle :D


    Když to srovnám s těmahle dnešníma volovinama ... někomu to může připadnout podobné. Ale není. Ani zdaleka.

  • BoB.2

    Proč by tohle někdo kupoval, kromě blbej*  youtuberů co na to dělají Unboxing.


    • drasta

      Prevazne prave kvuli tem youtuberum.

    • MidnighT91

      Kdybych na to měl tak kvůli těm zběratelskejm blbostem koupím každou z tech krabic. Některé klidně i dvakrát.

      • clovicekO

        Hm tak to hodně štěstí na tvé cestě životem s těmahle myšlenkovýma pochodama 

        • MidnighT91

          Videoherní pí***** sbírám už skoro 30 let a na svý cestě životem nemám problém.  

      • BoB.2

        Proč si nekoupíš to co chceš chceš přívěšek koupíš si přívěšek chci plakát koupím si plakát kterej se mě libí.............. hromadit doma bordel ktejen nikdo nechtěl ani ty ne, co hodíš do krabice dokud na to nezapomeneš.😐

        • MidnighT91

          A nebo levněji koupíš krabici s překvapením, co se ti líbí si necháš a zbytek můžeš rozdávat známejm a jejich děckám, popřípadě to rozprodat na netu. Věř tomu nebo ne ale jsou lidi co jsou ochotní za tenhle bordel co nikdo nechtěl zaplatit majlant.

          • clovicekO

            Nevím, jestli chci známým a jejich děckám rozdávat tenhle bordel, co nikdo nechtěl. Asi zůstanu u klasiky, užitečných dárků.

            • MidnighT91

              Promiň ale s tvojí pasivní agresivitou dost pochybuju o tom že vůbec nějaké známé máš. Radší běž na Aukro koupit si další užitečnej margariťák, a neotravuj lidi s názorem co ti nevoní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit