Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • plescher
    Škoda, že je Cthulhu her tak málo a ještě k tomu dobrých. 3koda,chtělo by to další tytul Darrk corner of the world. To bych si nechal líbit.
  • Možná než Portal bych spíš pokukoval po CUBE. Možná to dělá ta rukavice, ale Portal mi to prostě nepřipomínalo.
  • Proboha používejte nějaký funkční přehrávač! Kdo to má pořád hledat na youtube????
    • Zajímavé, že mě jede přehrávač bez problému a asi nebudu sám :). Je na čase začít hledat problém u sebe a nepsat pod každej 5. článek tyhle blbosti.
      • Mám 1 stolní počítač, dva noteboky a na každým počítači mi taky ten přehrávač padá. A už i vím kde je chyba, ta chyba je v google chrome prohlížeči, v ostatních prohlížečích ten přehrávač nepadá. Každopádně souhlasim s kolegou, chtělo by to jinej přehrávač, nejlepé optimalizovanej pro všechny prohlížeče, přece jen google chrome je jeden z nejpoužívanějších prohlížečů. *5*
        • exmaxx
          Me osobne v chromu prehravac bezi. Mozna je to nejaka kombinace hw + chrome + smula :)

          Jednou jedinkrat mi nebezel (chtelo to asi 5 pokusu). I tak vas chapu - me i ta jedna zkusenost prisla otravna ;)
  • jen jedna pripominka k podobnym clanku obecne, bylo by dobre zminit na co ty hry vychazi, nejlepe hned nahore at vim jestli vubec cist *1*
    • hitokage
      Platformy jsou vždy v pravo nad nadpisem, i když tady zrovna jejich výčet není kompletní - kromě PC vyjde i na PlayStation Network a Xbox LIVE.
  • Interesantní ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit