Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Je super že to opatchovali ale neštastník co to bude ted hrát a bude mít gamebreaking bug!(Takemura se nikdy neozve) tak má velkýho smrdutáho smolíka😛😉

  • delO

    Je zajímavé, že MT stáhl recenzi jednu sedmičkou a skóre poskočilo z 85% na 86%. Hodně podezřelé věci se dějí kolem té hry. To jsem ještě neviděl, že by byla stažena recenze.

    • Thanquol

      A ne jen kolem her bro. 

      • Inquisitor

        Bohužel

  • Thanquol
  • Deja vu? W3 taky potom dobře ze****, aby to zase patchovali zpět.

  • delO

    https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/l39msu/npc_patch_11_seriesx/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf

    NPC po patchi. 

  • tuco

    Dovolím si jen uštěpačnou poznámku, že kdyby jste si počkali, tak to teď neřešíte ;) 

  • Carnage666

    Upřímně nepoznal jsem žádný zásadní rozdíl, velký opravný patch si představuju malinko jinak 😀 missing person gig od Wakako je pořád bugnutý co vim a pořád mam bugnutý i modrý police quest ale oboje jsem naštěstí vyřešil staženym savem abych si aspoň dodělal achievementy a ve hře už není co dělat. Zároveň žádný záasadní zlepšení v optimalizaci. Počkám si na dalších 8 "velkých"  opravných patchů a pak si to třeba nainstaluju zpět.

  • Úkol s Takemurou:

    - po setkání Takemury s s ochráncem Hanako odjeďte spolu autem k Wakako

    - po rozhovoru u Wakako s Takemurou vyjděte před bar a promluvte s ním

    - po rozhoru se časově posuňte o 23 hodin dál

    Tímto zabráníte buglému telefonu od Takemury . poslední možnost uložení je před vstupem do baru Wakoko. Snad Vám to pomúže vyhnout se kritickému bugu.

  • No, když hru spouštím přes steam musím stále měnit jazyk. Jinak jsem neměl žádné problémy před patchem, takže rozdíl moc nepoznám.

    • Jack1947

      To se dá vyřešit upraveným INI souborem ne ?

    • michaelfoucault

      Řekněme žádné glitche? Žádné klanící se palmy, glitchující modely zbraní/cigaret atd. ve vzduchu, explodující auta jezdící stále dokola, auta obecně, žádné bugnuté questy, mapu? 

      • Vybuchující auta mi zmizela při předchozím patchi. Questy mi jeli, němel jsem žádný, který nešel dokončit - byť jeden s problémy, ale nakonec šel. Jen se omluvám, že jsem špatně klikl a místo dopovědi jsem Vás nahlásil. Jen samozřejmě musím po každé katualizaci provést kontrolu souborů, ale spíše problém steamu.

  • michaelfoucault

    Tak co na to říkáš, lide? 

    • Nečekal jsem to, ale musím konstatovat, že to je ještě horší než to bylo😂

    • Že patch možná opravil par věci snížil NPC ve městě , dohled ale přidal další nové bugy ,některé kritické ,co buguji hlavní linku s Takemurou,kde musíš loadovat hodně do zadu , vydali k tomu návod a doporučení ukládat před Q, mise staří známí , tak kdyby někdo hrál ,tak raději před tím uložit, přidal bugy delamianem. Jinak toho zas tolik neřeší, vizuální bugy jsou furt, kolize,NPC prochází texturama atd. Jazyk furt musíš přepínat , taková banalita.No sám jsem zvědav , jestli se jim to podaří dostat do  nějakého rozumného kompromisu , aby hru nemuseli tak osekavat na konzolích.

      FPS se prý docela zlepšily :) ale při jizdě je to třeba 20 😂, ale to se asi už nezlepší,těžko říct.

      Viz CD RED forum/ support.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit