Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz nejde editovat, tak nelze nez dodatecnym prispevkem okomentovat, ze to vypada jako vice warhammerovska hra, nez jakekoli vysle oficialni warhammerovske hry.

  • To ovsem vubec nevypada spatne. Na nejakou nahotu prdim, stejne je to chvalabohu z vlastnich oci a avatar neni videt. FPS v pekle proti demonum neni nikdy dost.

  • Derp_1337

    Youtube video zablokoval s tou jejich novou hláškou, kde musíte potvrdit svůj věk a to buď tím, že propojíte svůj účet s vaší kreditní kartou a nebo propojíte váš účet tak, že naskenujete váš doklad totožnosti. Ne, díky.

  • Mat znova 15 tak krochtam blahem. Dnes sa uz len pousmejem a mozno precitam recenziu. V kutiku duse dufam, ze autorom to prinesie nejaky zisk, pretoze zjavne robia to co ich bavi a mozno raz sami dospeju a prinesu nam troska niecoho lepsieho s nahotou co oslovi aj inych.

  • Chtel jsem kouknout ten trailer, ale odkaz na youtube je na jinou hru :)

  • Maxianimal

    Škoda, že je to hratelně tak primitivní. Prasárničky mi nevadí, ale nudná hratelnost ano.

    • Asi tak. Dobrá hra s prasárničkama? Jako proč ne, klidně bych zkusil. Ale tohle prostě smrdí tím, že se to snaží žít jen z té kontroverze a bude to o ničem.

      Ale tak minimálně bude zajímavé sledovat, jak lidé budou pohoršení tím, že je tam sex a ne tím, že je tam násilí :-D

      • Nevsiml jsem si, ze je tam nasili na lidech, zviratech ci jinych bozich stvorenich.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit