Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alladjex
    Cowboy Beebop ... to je geniální záležitost. Navíc hudebně nemá téměř obdoby.
  • TheLordoftheNonsense
    Kdyby se v manga (v manze?) neobjevilo "Titánské spiknutí", bylo by to všechno dost podprůměrné. A s tou krvavostí a nemazlením se s postavami, co všichni vyzdvihují jako "dospělou stránku série"... To i Berserk mi přišel hlubší a dospělejší (pokud vám je 15). Prostě klasické japonské klišé sešité do novější a modernější podoby (hrdina napůl člověk/napůl mostrum jsme už viděli, speciální jednotky lepší než smrtelník jsem už dávno viděli, záchranu lidstva před zkázou jsme už viděli, boj s nemohoucností a strachem jsem už viděli) Jinak hra mě teda absolutně neláká a typoval bych to spíše pro skalní fandy.
  • Obávám se že tvůj procesor je už kapánek za zenitem a jakmile narazíš na "program" vyžadující singlethread výkon, končíš.
    Core2 na 3GHz má na jedno jádro stejný výkon jako Sandy Bridge na 2,5GHz a cca jako 2GHz Skylake (dle výsledků v cinebench R15 které jsem sám naměřil). To jen pro představu.
  • fallanga
    Když už zmiňuješ NGE, tak bych dodal i Code Geass.
  • Vogon
    Mě se anime nejvíce líbilo, když byly postavy poprvé nasazeny do akce. Ale když se stalo to, čím se zabývá zbytek seriálu, tak to pro mě ztratilo veškeré napětí. Ani se mi nelíbil hlavní hrdina, postava co se žene jenom za pomstou je strašně nudná, obzvláště když to srovnám třeba s Gutsem z Berserka, který se sice může zdát jako klasický charakter definovaný pomstou, ale jedná se o daleko více, a navíc - http://40.media.tumblr.com/5c3601b07a42e4ae39103ca607ad672d/tumblr_nxxvhhSqRo1rljy4lo1_1280.jpg

    Nemám prostě rád shounen žánr. Ale naprosto chápu, co se na tom lidem líbí a vidím kvality toho anime. A považuji AoT za velmi začáteční bod pro anime.

    Každopádně naprosto souhlasím s tím, že kratší anime jsou daleko lepší než ty zdánlivě nekonečné. Hned mě napadá Cowboy bebop, Baccano, Paranoia Agent a Steins gate.
  • Vogon
    Třeba Neon Genesis Evangelion(1998). Perfektně využívá přednastavených anime prototypů postav a využívá jich k dekonstrukci mecha žánru, třeba hlavní hrdina je parodie na hrdinné anime teenagery. Bohužel ke konci se to trochu mění na pseudointelektuální žvásty, ale i ty mají docela dost šarmu. Což ale bylo opraveno ve filmu End of Evangelion.
  • Například? Rád se podívam.
  • TheGGG
    jede to v pohodě... s gtx1070 a i7 skylake sem ve fullhd na žádné dropy nenarazil... koupeno před hodinou.. *5* *5* *5* *5*
  • alladjex
    Mě se anime líbilo ze začátku, ale na konci první sezóny už mi to nebavilo, protože se člověk nedozvěděl nic. Tím stylem to mohlo pokračovat jednu nebo sto sezón a být druhým One Piece. Prostě samé mlžení a žádné odpovědi na to, co jsou titáni. Dneska jsem se na popud článku o hře díval po webu, jestli se člověk někdy dozví, co jsou titáni vlastně zač a vypadá to, že mlžení asi pokračuje dál.

    Mnohem víc se mi líbí anime, které někam dospějí a nejsou to nekonečné série. Třeba teď jsou zkouknul Kótecudžó no kabaneri, které mělo pár dílů a vlastně bylo AoT dost podobné. Ale netáhlo se to na XXX dílů.
  • Jak Anime tak manga se mi velice líbila(říkejte si co chcete váš názor je mi u prd*le).
    Tahle hra je jako oddech na několik večeru dobrá plus co-op multiplayer jako bonus. A stereotyp se zatím nedostavuje alespoň ne po 26 hodinách.
  • Vogon
    Jsem si jistý, že se to hodně lidem líbilo, a naprosto je chápu, ale mi připadalo, že už jsem viděl to, co AoT nabízelo jinde a lépe.
  • Mně anime přijde hodně dobrý, pokud přimhouříš obě oči nad tim neuvěřitelnym patosem, kterej je daleko za hranicí trapnosti.
  • lord_zymeth
    Jsem jedinej kdo má problémy s výkonem? Core2Quad9650, R7 360 a nedostanu to na FullHD s nastavením na Low přes 18 FPS.

    50€ je na KOEI ještě překvapivě málo, DW8, NASOF a ROTKXIII byly v době vydání za 80€.
  • Dík za vyčerpávající info. Máš recht, že Lost Children by asi neprošlo. I když je to škoda, osobně mam tuhle část mangy hodně rád. Jednodušší hratelnost mi nevadí, člověk taky potřebuje jednou za čas nějakou oddechovku a upřímně, když už hraju za Gutse, chci hlavně masakrovat hordy nepřátel a vypadat u toho drsně. A občas narazit na nějakýho pořádně tuhýho parchanta, kterej mě desetkrát pošle pod kytky, než vůbec vymyslim, jak na něj... což nevim, jestli se mi splní, ale bossové v japonskejch hrách uměj bejt občas dost darebný. Takže to vlastně nezní vůbec špatně, i když materiál na hru roku to asi nebude.
  • Vogon
    Všechno co vím o Berserk hře:
    Ano, Omega Force pracuje i na nové Berserk hře. Hra se bude jmenovat Berserk and Band of Hawk. Bude to naprosto normální Musou hra, takže mačkání dvou tlačítek donekonečna, vybíjení základen a možná lehké strategické prvky. A po vzoru Hyrule Warriors to bude mít bossfighty.
    Hratelnost by mohlo oživit to, že se některé postavy budou moci transformovat. Zodd, Wyald a ostatní apoštolové se budou moci proměnit do své skutečné podoby. Guts v Berserkovské zbroji ji bude moci aktivovat. Doufám, že tam bude Puck, a bude se moci měnit na svoji chibi verzi.
    Co je zajímavé je to, že hra bude adaptovat volume 1 až přibližně 32(cca. 17 let vydávání mangy), soudím z toho co ukázali na obrázcích, což by znamenalo, že budou končit na lodi. A na rozdíl od ostatních adaptací nevynechají Wyalda a šnečího hraběte. Typuji, že Lost Children tam nebude, protože něco takového by Steam a japonský videoherní rating nepovolili.
    Hra bude mít stejné herce jako měly filmy a cutscény v Golden Age Arc budou nahrazeny scénami z filmů. Scény z volume, které pokrývá nové anime, nebudou nahrazeny anime verzí, protože nechtějí hráčům způsobit šedý zákal.
    Prozatím byly potvrzeny tyto postavy: Guts(GA, BS, C), Serpico, Shierke, Griffith(GA, MF), Femto, Skull Knight, Berserk Guts, Zodd, Wyald, hadí baron, šnečí hrabě, Boscogne, Gurunbeld, Silat, Caska, Judeau, Mozgus, Farnese, Crobowitz, atd.
    Na západě hra vyjde na PC, PS4 a PSVITA tento podzim. Přičemž západní verze bude mít více násilí( pravděpodobně odsekávání končetin, v japonské verzi lítají helmy ) a dle tvůrců bude obsahovat postavu, kterou by nikdo nečekal.
    Screenshoty - http://www.dualshockers.com/2016/07/21/berserk-for-ps4-ps-vita-and-pc-gets-direct-feed-screenshots-showing-serpico-and-schierke/
    https://s10.postimg.io/g3bhxx0nt/tumblr_ocfbxgs_Ug_L1rb48exo2_1280.jpg
    Caska a Judeau trailer - https://www.youtube.com/watch?v=lNG2J9g3p4U
  • TheGGG
    pravda... sem id*ot *1* spletl jsem si postavu...
  • Hmm, má to multiplayer, takže předpokládam co-op? Jak mi tohle anime nikdy moc nepřirostlo k srdci (a jakkoliv upřednostňuju čistě singleplayer zážitky), tak si dokážu představit, že skolit ve více lidech nějakýho obzvláště vypečenýho titána by mohla bejt sranda. Mimochodem, nepracuje tohle studio náhodou i na novym Berserkovi? A jestli ano, nemáte k tomu někdo nějaký bližší info?
  • Vogon
    Anime mě moc neuchvátilo, ale jako hra to je dost dobrá oddechovka, přirovnal bych to k Dynasty Warriors nebo Earth Defence Force, s tím taky přichází ten zádrhel, že hra je dost stereotypní a dokážu si představit, že někteří se dost rychle začnou nudit. Za mě osobně je to nejlepší Spider-Man hra od dob PS2 a nejlepší Godzilla/Kaiju hra vůbec. Akorát zase nechápu, kde vzali tu vysokou cenu, 60 euro(V současnosti je sleva na 50) je trochu moc, 40 by bylo adekvátnější.
  • Sr_Lobo
    Myslíš ten proslulý Mikasa Sukasa - japonský průkopník v hotelierství ?
  • fallanga
    *Mikasa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit