Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Sekiro zaslouženě 😎

  • Marines

    Sekiro jako vítěze jsem tipoval a na rovinu, nic lepšího opravdu nebylo a je po právu letošního roku král. U oblíbených strategií jsem se letos netrefil, to co vyhrálo ani neznám ( moje chyba), jinak jsem se nespletl s Borderlands3, která nebyla vítěz. Takže přeji vítězům hodně hráčů a poraženým nezoufat, své oblíbence si hráči najdou.... 

  • TheGGG

    tak, ban mě vypršel právě v čas, abych mohl komentovat hru roku. Sledoval jsem to skutečně až do pěti ráno a je sice pravda, že tak 2/3 byly agitace, reklamy, cringe fest, nesmysly a hlouposti, ale celkově mě to bavilo.

    Rozdělení cen mě celkově potěšilo, dobře že toho tolik šlo do japonska. Sekiro sice není nejlepší hra od FS, ale tu cenu si zasloužili už hodně dlouho. Kojima si taky něco odnesl a DMC 5 po zásluze taky dostalo sošku. Škoda že nic nedostalo Resi 2, ale tak co se dá dělat.

    Nový xbox je škaredý ale záleží hlavně na hrách. Ghost of tsushima je pro mě nejočekávanější hra, hellblade ii a gears tactic taky vypadají super a dostal jsem chuť si koupit Forest... jo a taky už vím, že existuje něco jako e-spor kouč... wtf, to je svět

    • E-sport kouc je prirozeny vyvoj odvetvi, v Jizni Korei uz je tam maji pomerne dlouho, protoze tam byly do cele infrasruktury e-sportu vhozene nemale penize. Na zapade to prislo az pozdeji, kdy postupne nektere tymy zkousely prechazet a ukazalo se, ze jsou proste mnohem lepsi nez jen tymy tvorene pouze hraci. No a jak se dulezitost kouce zvysuje, protoze ma nemaly vliv na vysledky tymu, tak se taky zvysuje to vseobecne uznani, proto ta cena.

      Opravdu to neni zadne WTF, proste kdyz bandu prostych teenageru, kteri jen hraji den co den hodiny tu samou hru, nikdo s vyssi autoritou nevede, tak se taky problemy mezi nimi malokdy vyresi (navic kdyz je vetsina gameru introvertni povahy). Jeste jen dodam, ze je prirozene mit tech treneru i vic nez jednoho, hlavne kdyz ten hlavni je napr. byvaly hrac, ktery tym vede predevsim po strance taktikty, tak tam casto byva jeste nekdo, kdo se stara o psychickou a fyzickou stranku hrace. Cim je potom tym bohatsi, tim lepsi vedeni si pro sve tymy muze dovolit a maximalizovat jejich potencial.

  • Jez3vec

    Horace se nedostal ani do nominovaných...

  • lito

    Pořád žádný komentář. To jsou oceněný hry tak moc mimo zdejší mainstream, že to tady nikdo nekomentuje? Sekiro bylo pro vás moc těžké? DS moc poetický? Disco Elysium zase mělo moc textu? 

    Já se tedy ujmu slova. Miyazaki to měl dostat už v roce 2015, takže mu to ze srdce přeji. Sekiro bylo sakra brilantní záležitost. Já osobně jsem hlasoval pro DS. Myslím, že je to důležitější hra než Sekiro. Je to Shadow of the Collosus této generace a za deset let se tomu bude přistupovat stejně jako s SotC a ICO. 

    • TheGGG

      no vidíš a to jsi říkal, že sekiro nemá šanci vyhrát... tsss ten redaktor co brečel nad tím, jak jsou hry typu sekiro těžké a vytváží elitářství, ten musel protáhnout obličej až na zem

      • lito

        jj neměl jsem pravdu a jsem za to rád. Myslel jsem si, že to vyhraje Control. To je spíše pro západ více uchopitelná záležitost. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit