Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, mozete mi pomoct? Mam zraneneho Igora a Red ma malo energie, nepomaha osetrenie ani potraviny ani posun casu. Neviete co stym?

    http://uloz.to/xSNwmLG/jaba-jpg
  • Včera jsem trávil asi dva dny dole mezi Cambrií a Smetištěm u těch skal a odrážel tam postupně tři útoky nepřátel, šla jedna vlna za druhou. Mezitím jsem stihnul ozbrojit 20 lidi v Cambrii tak snad se už ubrání a stihnul doplnit stav jednotky na 6 lidí. Mám teď celkem kvalitní a vyzbrojený tým, Cambrii mám ozdbojenou, teď se podívám na mapu co jsem dobyl a kde mi chybí zbraně abych je doplnil. No a pak se pustím do víc obsazených měst a objektů. Zatím jsem vynechával ty kde bylo víc jak 20 nepřátel tam jse si netroufl. Horní polovinu mám skoro celou jen mi chybí nemocnice a Universita. Teď už peníze přibývají rychle, když člověk nečeká na každou korunu.

    Zbraně už kupovat nemusím, tým mám vybavený HKčky s osmi ranami v dávce a dvěma odstřelovačkama. Ze začátku jsem nesl na každým vojákovi dvě až tři zbraně, kdyby mi došly náboje a nebo se polámala, ale teď jsem zjistil, že nábojů je ve hře nadbytek a zbraně udržuju pomocí mechanika ve 100% stavu. Nikdy jsem druhou zbraň nepotřeboval, vyjímku tvoří dva s odstřelovačkama ti mají záložní zbraň.
  • - Právě jsem zjistil že kupovat ochranou vestu je úplně k ničemu, nakoupil jsem vesty pro celý tým za 20000,- a po prvním utoku koukám a vesty zničený to mě vyjde laciněji lékarnička. Je totální kravina, že se výstroj nedá opravovat.
    - Už potřetí jsem vybavil za velký peníze Dresen a pokaždý mě ho dobudou zpátky nějak tomu nerozumím. Nebaví mě neustále dobývat jedno město a stále ho vybavovat. Má to někdy konec?
    • A kde kupujete vesty? Ja ich mam stale znicene. Inak Super *1*
      • V pozdější části hry je mají i obchodníci, nepříklad v San Moně (po splnění úkolu pro mafiána) nebo Brummu
        Jinak jsem zjistil že maximální level pro žoldáka je 10 *8*
      • Vesty kupuju v online obchodě, ale už vlastně nekupuju, jsou to vyhozený peníze jedna dávka ze samopalu a je po vestě, lacinější je lékařský kufřík.
    • Jo vesty jsou na prd, navíc dost i váží a pak mi žoldáci neunesou další zbraně pro milice...

      Na drasen mi nikdo neútočí,všichni jdou po Cambrii a tam mám 25 milicí se samopaly, takže útok nemá šaci (navíc se mi už milice dost zvedla i v levelech). Ale je pravda že ze začátku jsem včechny útoky vykostil s žoldákama dříve, než dorazili na místo...
      • Spletl jsem se, samozřejmě je to Cambrie
        • Tak tam jak říkám, ze začátku pomáhat žoldáky a jekmile domoobranu vybavíš samopaly, tak už se dokáží ubránit sami....
  • vcera jsem htu zbezne zkousel a prekvapila me (nemile) jedna vec ... hned v prvni mape jsem od zacatku videl vsechny nepratele, i kdyz byly na druhem konci. je todle noramalni ficura hry, nebo je to jen v te prvni mape, pripadne musim nekde v menu neco nastavit? hral jsem to opravdu jen chvili, takze se pripadne omlouvam za stupidni dotaz.
    • Je to normální vlastnost hry, někteří to neustále porovnávají s JA2 a pak jsou zbytečně zklamaní. Je to prostě jen trochu jiná hra a to že vidíš nepřítele není na škodu, i tak je to doss těžký.
      • diky za odpoved :) ja se to nesnazim s nicim porovnavat, ani sem nic extra od teto hry neocekaval (jak pises, clovek je pak akorat zklamany). ale tadle ficura me vylozene stve, ze hry se pak ztrati jakykoli prvek prekvapeni, kdyz predem vim, kde kdo je a kudy vede jeho hlidkova trasa. pro nekoho mozna blbost, ale me to znacne kazi feeling ze hry a neni to o tom, ze bych to chtel stejne jako puvodni JA2 ... treba predelavka tahoveho systemu ala BG se mi tuze zamlouva, je to takove plynulejsi, ale je tu porad prostor pro taktiku.
        • Možná kecám, ale nevzpomína si, že by v JA2 bylo proti tobě 30 nepřátel. Kdyby to bylo skryté, pak by plánovací systém postrádal smysl a bylo by to naprosto nehratelné. To letiště jak jsi byl to je opravdu brnkačka, první den jsem si myslel, že to zvládnu za tři dny a bude to. Ale dál je to dost hustý a i když dobudeš město a nemáš pořádně peněz což zpočátku moc nemáš, protože si spíš vybavuješ svoje žoldáky, pracně ho vybavíš nějakýma zbraněma a pod dvou útocích o to město příjdeš a musíš ho vybavovat znovu tě naštve. A dobít město a hned ho pořádně vybavit zbraněma, na to ze začátku prostě nemáš peníze. Tak že dobudeš nějaký území, vytvoříš si za vydělaný peníze silný tým který pak vydělává dost na to abys znovu dobyl města který ti sebrali a pak je pořádně vybavil aby byli schopni se sami bránit. Do toho dostáváš i úkoly. Podle tohoto vidíš, že to je úplně jiná hra.

          Dobij kousek území, ale ne jen ty kde jsou tři nepřátelé, zapomeň na JA2 a uvidíš že tě to chytí.
  • Hele mám dotaz, je tam pár obchodníků který vám nic neprodaj (doktorka v nemocnici vás furt odkazuje že si máte promluvit s nějakým jiným doktorem, to samé s San Moně ten druhý obchodník ve skladu vás odkazuje na jiného týpka... jejich jména si teď nepamatuji) už se vám podařilo s nima obchodovat???
  • Mě se to líbí, ovšem srovnávat to s JA2 nemá vůbec smysl, protože JA2 je podle mě mnohem lepší. Grafika se mi líbí a hratelnost je taky dobrá u mě má 70-75%.

    Jen dotaz: Když jsem na taktické mapě (vidim města atd.) jak se dostanu zpátky do pole, abych mohl projít dobytý město a pokecat s vesničanama. :D Díky.
    • No já bych tomu dal tak 75% a to hlavně díky hratelnosti. Hra mě dost pohltila a už se těším jak si ji zas večer na chvilku pustim ( a to už jsem dlouho u žádný hry nezažil), ale ty milice, práce s inventáři, opravování věcí atd. tomu dost srážejí... škoda, přijde mi to trochu nedodělané.

      No označíš svojí jednotku a pravým dáš na ikonu lokace (samo se jednotka musí nacházet na tom území). Já to třeba dělám tak že když dobiju město, tak než ho začnu prolejzat vyskočím na strategickou mapu a zpět, aby se mi tam objevila milice a já ji mohl hned rozdávat nalezené zbraně. Taky je dobrý když jdeš na nějakou dobytou lokaci neklikat na ikonu (protože pak se ti objeví jednotka na kraji mapy, ale nejdříve dojít přímo k určitému místu, třeba obchodníkovi (budovy jsou vidět na strategické mapě) a pak kliknout na ikonu lokace. Objevíš se pak přesně na tom místě jak jsi stál na strategické mapě. Docela to šetří čas... doufám že jsem to nenapsal moc krkolomě... *3*
    • Klikneš na ikonu jednotky a pak na ikonu města a oni tam přijdou :)
  • Nějak mi fur chybí nějaká recenze..,??? Jsem dost zvědavej jaké hodnocení tahle hra dostane... na kolik by jste to ohodnotili zatím vy?
    • Mě se ta hra zatím moc líbí a srovnávat to s 10 let starou hrou nemá smysl. Je pravda, že tahová strategie co byla před tím měla něco do sebe, ale proč nezkusit něco nového. Nelituju toho že jsem ji koupil.
  • ahoj chce se zeptat nevite kde se da stahnout cestina diky
    • my to většinou máme ze Steamu a tam už čeština je součástí , česká krabicovka vyjde tuším až kolem 9.3
  • Zdravím vás, mám dotaz po dvoudením hraní mám na mapě u horní farmy veliký problém s nepřáteli a to s těma domorodcama se sekyrou. Nevím co se stalo, před tím jsem je dával, ale teď jsem hrál jednu scénu asi dvě hodiny. Problém je , že když tě někdo uvidí tak vyběhnou většinou dva spolu. Když je mám na dostřel naplánuju akci namířím na ně automatem a brokovnicí a pustím hru. Než žoldák s brokovnicí zamíří udělají oba nepřátelé tři kroky a on jen stojí jako poleno a míří stále na místo kde byli před tím. Ten s tím automatem sice vystřelí dávku, ale poškození není zase tak velké a dva sekyrníci pokračují dál a než znovu zamířím, mám sekyru v hlavě. Taky mě rozčiluje, když je odemě nepřítel na dva kroky tak můj žoldák prostě už nevystřelí a čeká až to schytá.
  • Mám dotaz?. Budu mít vůbec co hrát než vydělám nějaký peníze a budu si moci najmout lepší žoldáky a lepší zbraně, nebo tam jsou ti drazí žoldáci jen tak? Protože když vidím tu mapu tak mě nepřipadá , že to je nějak extra dlouhé.
    • Já jsem tak v půlce hry a jiné než drahé žoldáky nekupuji (levné mám je na nosení výbavy z letiště na frontu). Obtížnost hry se dost mění podle místa, ve městech jsou jen saláti v barmůdech, které pokosíš jak nic i s amatéry. Ale na vojenský základně a v překladišti jsem narazil na elitní vojáky kde se ostřílený žoldáka více než hodí. Takže jsem zvědavej jak to bude vypadat na jihu :)
      • Ptám se proto, že si zatím dost dobře nedovedu představit jak si na ty drahý žoldáky vydělám, ale něco jsem četl o diamantech tak uvidím zda je u farmy najdu a kolik vydělám.
        • S penězmi není problém, nyní si vydělávám nějakejch 18 000 denně a když k tomu připočítáš i prodej nalezeného vybavení tak se na lepšího žoldáka lehce vyděláš. Navíc pokud dybiješ kasárna nebo překladiště, budeš mít i hromadu dobrých zbraní, které buď rozdáš milicím a nebo je můžeš prodat za dlouhé peníze ;-) Ekonomika mi přijde rozumně nastavená....
          • jo a jedny diamanty najdeš v tom statku 45 000, další jsou v úkolu pro pilota vrtulníku ukryté u farmy 22000, dobré je prodávat nalezené šperky, hodinky atd.. 3-5000 za kus a dokonce jsem našel i jeden diamant někde v šuplíku... *3*
            • Jo tuším že vím o čem mluvíš, taková oplechovaná barabizna. Včera jsem chtěl ozbrojit na té mapě domobranu a ten týpek byl v té stodole zamčenej, tak jsem se na něj vyprd a šel jsem dál. Tuším, že se budu muset vrátit a víc s tomu věnovat a dostat se dovnitř.
            • No on to není statek, ale jen taková stodola na mapě s vodárnou. Jsou tam schované diamanty a ty můžeš prodat v Cambrii, myslím že ten obchodník má u sebe 80 000.
            • Co máš na mysli tím statkem? A kdo mě dá za diamanty 45000,- když obchodník na letiští měl jen 23000 a po té co jsem mu prodal podíl z toho vrtulníku má už jen 6000,- ?

              Jinak po dobití té farmy u vrtuníku jsem získal peníze na dalšího člena a našel to skladiště automatů. Už to je trochu zábavnější, když má člověk tři lidi a automaty a ne jednu brokovnici a jeden automat , kterej se každou chvíli zasekává :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit