Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Btw vydat driv extra obsah na xbox je urazka Falloutu!!! Fallout se zrodil na PC a hlavni zakladna fanousku je zde, tedy za to bych dal 3 body dolu!!!
  • Ja nyni hraju FNV a asi si nedokazu predstavit, ze bych mel kupovat dalsi side questy. Tak jako Fallout 3 i FNV mne zkratka od pulky hry zacali pekne nudit. Kdyz si vzpomenu na stare Fallouty, tak se mne chce brecet. Hra je velmi rozsahla, ale neni dobre ucelena. Ke konci uz je to jen behej sem a tam. Od te doby, co jsem dokoncil v Brotherhood of steel vsechny questy, tak jsem 3 hodiny nevystrelil. Dalsi vec je grafika. Kdyz nekomu ustrelim hlavu, tak z ji leta jakasi textura krve, ale vypada to hur nez u prniho Quake. Bethesda to neumi dotahnout do detailu.Zakladni bojovy system v realnem case je tak spatny, vsichni se pohybuji jak na sanich a nikoho nelze trefit.Oni dokazi vytvorit velky funkcni svet, ale trochu nepremysli nad tim, jak se to bude hrat a jak naplnit hrace, kteri hrali 1 a 2. Proto nevim, jestli pro me ma smysl kupovat si nejaky extra obsah.
    • Grafiku resit nebudu,ale jinak je to spise tvuj problem,nez problem hry. Ze jsi si 3 hodiny nevystrelil? Tomu jednak prilis neverim a jednak je to tvuj problem ze 3 hodiny plnis questy ve meste (nebo kde),kde se prilis nebojuje. Taky jsem mel obcas hlucha obdobi,ale vzdy jsem zmenil quest a najednou toho bylo az moc.
  • "Podle něj je hlavní úkol z Dead Money především zcela samostatný, zabere mezi čtyřmi až šesti hodinami a nijak nesouvisí s hlavní dějovou linkou New Vegas."


    Tak proč to ku*va vůbec dělat?!

    Tyhle DLC s nulovou souvislostí jsou tak retardované že to slovy nejde ani popsat.

    To je jako dívat se na Shawshank Redemption a v půlce filmu do toho vrazit 20 minut Face-offu.
    • Plny suhlas. Neznasam DLC uz z principu, dokonca aj keby navazovali. Je to este horsie nez datadisky(druha faza retardovania hier). Najlepsie hry si budu ludia pamatat ako jedinecne ucelene(a riadne dotiahnute) projekty kde kazda dalsia v serii bola riadne pokracovanie. Ked to takto rozfragmentuju uz je z toho pozliepana sracka.
    • No nevim F3 - 5 DLC z toho jen jeden kterej nějak souvisel s hlavním dějem ..přidaná hodnota +/- 30hodin...těžko by mě bavilo chodit dalších 30hodin v tý stejný pustině jako předešlých 60hodin..zabíjet mimozemšt'any v zetě nebo mít halucinace v bažině PointLookout mě bavilo ohodně víc.
      • No broken steel je taky jediný DLC které se mi líbilo. Anchorage sice nesouvisel přímo, ale dotýkal se významné události historie když už nic. Pitt byl hrozný, koupil jsem ho jen kvůli tomu PA které se mi líbilo vzhledem. P. Lookout jsem nehrál.

        Zeta byl jeden z největších fuckupů v fallout historii. Ještě že v New Vegas tyhle hlouposti omezili tím traitem Wild Wasteland. Nikdy mi nevadili náznaky mimozemšťanů, protože to mělo takovou akta X příchuť. Ale běhat jim tam po lodi byl naprostý fail.
    • U jinych her bych s tebou souhlasil. U F:NV ne. 95% obsahu hry nema s hlavni dejovou linkou nic spolecneho,takze tve rozhorceni nechapu.
      • No i proto to je naprosto zbytečné. Side-questů tam je dost na dvě hry. Proč přidávat další? Radši měli expandovat na existujících frakcích, třeba takové bratrstvo je v oblasti naprosto ubohé. Legie je výsměch všemu padouštvu a NCR by neubránila ani kus pouště o který nikdo nestojí.

        Na druhou stranu je mi samože jasné proč, je to daleko jednodušší než dělat něco integrovaného nebo relevantního.
  • Tak tohle u mě aspiruje na nejhorší DLC všech dob. Prostředí stojí totálně za prd, úkoly jsou hrozně nudné a krom 4 přeživších si tam nepokecáte s nikým (a 3 z nich jsou noví společníci). Dohrát mi to trvalo asi 3 a půl hodinky a celou dobu jsem nehorázně trpěl a strašně jsem se těšil, až se vrátím zpátky do Mojavské pouště. Žádné další DLC do NV už si nekoupím.
    • očekával jsem, že to bude tebou popisované kvality. ostatně nemělo to moc velkou šanci vybočit z průměru hry. osobně to ani zkoušet nebudu
      • "vybocit z prumeru hry"-no nevim,ale podle me jde o RPG roku,tak jaky prumer. Takhle sem se nebavil ani u vyhypovanych Dragon Age ci Mass Effect(a to je povazuji za kvalitni hry). O znovuhratelnosti vubec nemluvim,protoze na jedno dohrani proste nemate nejmensi sanci splnit vsechny questy a najit vsechny lokace. Narozdil treba od vysezminovanych her.

        Ale jsem zklamany z negativnich ohlasu na DLC. Ted se ani nebudu tesit az nam to vydaji na PC *9*
        • Ta hra měla neskutečně velkej potenciál, ale jen možnosti načrtla...hodně tam toho chybí, hodně je odbytého...
  • odomkne ten DLC aj moznost hrat po skonceni dejovej linie? lebo vsetky savy mam az na konci kde sa odtial odist neda :/
    • Pokud vim tak ne. Potrebujes jakykoliv save pred tim,nez se vydas k prehrade.
  • ja sem level 41 a prave sem se dostal do area 51. od te doby co sem nasel gausssuv bozar, tak je hra strasne jednoducha. zmutovane parace dostanu na jeden vystrel davkou. obtiznost jen pro level 20 me celkem desi. doufal sem v neco tezsi
    • Ocividne mluvis o uplne jine hre. F:NV ma max 30 lvl a co to je bozar,to opravdu netusim. nepletes si to s Fallout 3? S tou hrou maji spoelcnou jen grafiku (a i tu jen na prvni pohled),jinak nic.
      • ve 2 byl gauss rifle a gauss gatling ale treba si stahnul nejakou modifikaci do NV a bozar (nevim tedy jak se to presne pise ) byla nejucinejsi zbran ve dvojce ve 3 i v NV je hodne podobna ale jmenuje se jinak ted si nevzpomenu
        • Nechci si ted vymyslet,ale Gauss (pistol,nebo rifle-to uz nevim) jsme nasel i v F:NV. V F:NV je vubec spousta unikatnich zbrani. V tomhle ohledu je to raj;snad kazdy typ tam ma nejakou unikatni verzi(samozrejme vic jak jednu nenajdete) :) A nektere z nich najdete na tech nejmene predpokladatalnych mistech. A prave to "najit" ,je na tom to nejtezsi *1*
          • Dle meho nazoru je najit nektere unikatni veci fe falloutu temer nerealne a vyzaduje to proste podivani se na vallout wikii. Viz napriklad cinskej stealt oblek. Stejne tak jako najit nejake zvlastni zpusoby plneni questu. Ale pokud si nekdo fallout nekdo tak uziva ze se vubec do zadneho navodu nepodiva, tak jedine klobouk dolu. Ja jsem si tu hru posral a dohraval jsem ji na nejakem 20. levelu mozna ani ne. Chvili tomu dam pauzu a zahraju si ji proadne znovu, protoze je to fakt pecka. Jinak todleto nastavovani si muzou nechat. Nevim co je to tedka za modu zdimat z kazde hry co nejvice pridavanim ne vzdy (nevim jak je na tom tento) kvalitniho pridavku.
            • Divat se na internet kde je jaky predmet? Pokud to hrajes podruhe nebo potreti,proc ne? Ale poprve je to hloupost. Veskera radost z nalezenych artefaktu mizi. Ve hre je jich dost,vzdycky alespon neco najdes,takze proc kazit hru(z meho pohledu)
          • V NV jsem nasel taky spoustu zbrani s predlozkou gauss ale gauss bozar je blbost
    • Gauss Bozar snad neby v zadnym Falloutu. Jen obyc Bozar ve dvojce.
    • Area 51? To bolo vo Fallout 2, v New Vegas sa ziadna lokacia tak nevola, ak ovsem nemas na mysli to havarovane UFO na "konci" mapy
  • Také doufám že výjde tento přídavek na PC. Hraji za RNK a jsem díky modifikaci na 33 lvl. *5*
    • misho8723
      Ja som si radšej ten mód nesťahoval.. prišlo mi to divné, lebo hra je aj tak ťažká primeraná hráčovho levelu, hlavne Deathclaws sú stále veľmi otravní.. preto toto DLC očakávam, lebo aj max. level má zvýšiť..ja som si dal len mód na grafiku, zmenšenie textu a tak...
  • misho8723
    Ja mám zatiaľ odohraných 70 hodín v hre, už som na 30 leveli, ale zatiaľ som ani nebol priamo v centre Vegasu.. sa teším na Strip a dúfam, že toto DLC vyjde po čase aj na PC, lebo vypadá veľmi lákavo
    • sakra to si musíš doopravdy vychutnávat :) já jsem se snažil to celkem ždímat a za 54 hodin dohráno a to jsem se fakt snažil být všude *12* přeji příjemné hraní
      • ja tam beham 170 hodin a jeste porad mam co delat :) pomalu se uz chystam na strip, ale vsechno ma svuj cas *5*
        • misho8723
          Tak po 72 hodinách už som musel vstúpiť aj do Stripu, lebo som nemal čo robiť v pustine (viac - menej). Ale 170 hodín, fakt akože, čo tam robíš v tej v pustine toľko? :D
          • POZOR miniSPOILER!!!
            Do Stripu se vyplati vstoupit co nejdrive(v podstate to jde na 1.lvl),uz kvuli tomu nejlepsimu bydleni co ve hre je. Ovsem pokud pouzivate mody,tak je to celkem zbytecne
        • To nechávaš bežať aj cez noc keď spíš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit