Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezní to moc optimisticky, snad kvalita dalšího GTA nebude ta tam , jestli se ho dozijem

  • Jarisko84

    Mne by v pohode zatial stacil patch na RDR2 na ps5. Som si tu hru setril ze to dam na PS5 ale ta hra je neuveritelne rozmazana ....

    • BohumilCisar

      Nevím, jak to funguje na PS5, ale v PC verzi je nějaký glitch, díky kterému je hra ve fullHD rozlišení fakt hnusně rozmazaná. Možná to platí jen pro AMD karty. Jde to trochu vylepšit různými tweaky v nastavení, ale nikdy to nevypadá úplně přirozeně.  Já tedy hraju na iMacu s 5k displayem, ale mám tu ještě druhý monitor, který používám na graficky náročnější hry (třeba Cyberpunk) a hraju pak jen ve FullHD a zrovna v tomto směru je RDR2 fakt příšerný :(

    • Nechci trollit, ale na mé 3080 je to ve 4K fakt paráda, pořád se k tomu vracím. Snad se brzo dočkáš.

      • dworkin

        Tohle je hra, která potřebuje velkou televizi. 

        • Derp_1337

          Proč nestačí velký monitor?

          • Podporuje vůbec ultrawide 49.?

            Na tom verim ,ze to musí vypadat parádně 

            • Derp_1337

              GTA5 je jedna z mála her, která hned zpočátku bezproblémů podporovala standartní širokoúhlé 21:9. Údajně prý podporovala i 16:3 (eyefinity).

              Akurát měla menší problémy s 32:9, na které se ptáš.

              21:9 má HUD posunutý lehce na střed, tudíž se hra hloupě nesnaží odsunout některé prvky úplně do rohu. Ale tahle korekce nefungovala u 32:9. Takže to spravila moderská komunita. :) Stačí nainstalovat gta 5 Flawless Widescreen (tenhle mod se doporučuje i pro ostatní širokoúhlé monitory, pokud ti nevyhovuje standartní nastavení FOV).

    • Tohle taky nechápu ani 60 fps unlock nic…

      Ta hra jim dals tolik prace ,tohle by je už snad nezabilo ,dělají jak kdyby tam bylo 100 vývojářů na cele studio.

    • dworkin

      Je. Je to nějakou legacy vrstvou, která zajišťuje zpětnou kompatibilitu, a přidává další antialising. Já jsem si na to nakonec zvyknul a hru znovu dohrál. Ale hráči si psali o hotfix od launche PS5 a jak Sony, tak Rockstar se na ně zvysoka...

  • Jinak až jsem milovníkem GTA, tak se přiznám, že od šestky už nic moc nečekám. Vzhledem k tomu, že R* jde očividně online cestou, která víc vynáší, tak bych se vůbec nedivil, když by šestka neměla vůbec singl. A bylo to celé online, jen s tím, že třeba hlavní děj by člověk mohl dohrát i když je lobby sám, ale pořád by si musel projít všechny ty lobby a podobné online nesmysly.

  • No docela se divím, že RDR bude jako remaster. Já se přiznám, že od vydání RDR2 jsem ho čekal jako DLC. Protože v tý hře už mají komplet zremakovanou mapu jedničky (pokud se nepletu, tak včetně mexika, které není dostupné, ale je tam). A už by stačilo tam jen doscriptovat mise (audio by šlo určitě doimportovat).

    Nemluvě o tom, že ty hry na sebe tak navazují, tak mít RDR1 jako součást dvojky (třeba jen s přidanou troškou obsahu, která by to překlenula) by bylo úplně parádní.

  • Sallvator

    Proc by spechali na novej dil kdyz muzou zdimat dal 5ku a delat remastery 😂 rockstaru vonej penize vic nez spokojenost fanousku coz neni prekvapením

    • toka

      Jakože fanoušci nechtějí remaster prvního dílu jedné z nejlepších her roku 2018? Hry, která se dneska v podstatě nedá hrát? Aha...

    • Derp_1337

      Jo, tak dlouho dokud lidi budou utrácet za balíčky v GTA Online, tak vedení R* bude chrochtat blahem a nebudou mít potřebu tlačit na vývoj.

      • Já jsem Koukal ,že třeba v Anglii prodávají  základní hru za par liber, ale hra obsahuje kód na in game money ,tak že se ti vyplatí koupit hru než balíček ,to je celkem slušný trik ,jak zvýšit prodeje 😂

        Jinak já verim ,že na té 6 dělají( už jen ten jejich easter egg na silnici ve znamení 6) ,jen asi budem muset čekat ,snad to nebude jejich jediná hra za tuhle generaci..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit