Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice je doba hypová, ale kdyby ta videa nepouštěli do světa, možná by byl zájem o hru i větší...jen názor.
    • TheGGG
      eště mít ten PS4 *3*
  • Vzhledem k tomu jakym zpusobem prepracovali interaktivni napisy, krvavy skvrny atd., tak asi budu radsi hrat offline. A byt mi budou agresivni hraci skodici v mem hernim svete chybet, tak radsi offline nez pohledy na mista s vysokou frekvenci vzkazu, respektive zemi posetou otravnejma mrtvolkama s tou ci onou proprietou v prackach. Kez by je bylo mozny vypnout...
  • Ať už je to venku!!! Na tuto gamesu se těším od oznámení jak malej capart *14*
  • Kdyby to nedělali japonci tak je to pecka.
    • keby to nerobili japonci tak mi ta hra nestoji ani za pohlad
    • TheGGG
      japonci dělají nejlepší hry hn*pe. Tisíckrát lepší než americký hvna od blizzardu
      • del0
        "japonci dělají nejlepší hry"

        cough cough...
        • Jack1947
          No jak které a jak kdy. Tak by to mělo být správně.
      • Asi tak nějak. :)
    • Vojta_Ilavsky
      Kdyby to neudělali Japonci, tak by to neexistovalo nikdy.
  • MickeyMutant
    "Cílem PvP je, abyste coby guest zabili hosta."

    Jak se nám ty jazyky krásně mísí do nečekaných významů.

    "...a vy tak díky heslu můžete hrát s kamarádi."

    *4*
    • Jack1947
      Co když jsem host to musím zabít guesta že? wew surprise. *3*
      • MickeyMutant
        Nemusíš, Jacku. I jako Punisher můžeš sem tam udělit milost.
        • Jack1947
          To by moc nefugnovalo když bych nechtěl být zabit ne? *7*
          • MickeyMutant
            Nastav druhou tvář.
  • Konečně nebude jen náhodný coop to mi v DS hrozně chybělo
    • TheGGG
      coop je pro srábky, HC borci na druhou hrajou bez pomoci. Leda pak pomáhat svým noobským kamarádům, to je jiná.
      • HC borci hlavně nehrají na konzoli.
        Zápasy se nehrají na konzoli.
        Na konzoli hrají lidi obtížnou hru (která je tak naschvál navržena) a prohlašují se za HC hráče, přitom hrají značně omezně díky možnostem ovladače a samotné konzole. HC jsou maximálně tak v dané omezenosti.

        Jako bych se prohrašoval za supr jezdce a jedil na omezeném favoritu. Jo, byl bych HC v rámci favoritu ale s HC jezdem na závodním autě (kde jeho reakce jsou zcela jinde), to nemá nic společného. Tedy jsou HC možná ve svém světě krabiček, inputlagů, 30fps, pruhů a pomalých reakcí. To pak ano.
        • kennyB
          Nechovej se jako deb!l *7*
        • TheGGG
          no ty si mě tedy velký HC hráč ty šašku. Doufám, že si se účastnil alespoň dvaceti turnajů, když to máš jako největší výhodu PC.
          BTW: DS je mnohem lepší s gamepadem.
          • Dík za poklonu. Od věčného trolla to potěší *3*
            Nelze očekávat, že pochopíš obecnou pravdu, když to uráží tvojí vysněnou krabíčku z akce v obchoďáku.
            • TheGGG
              hnisavá krabička a přesto na ní vychází nejlepší hry (dokonce tak dobrý, že i anonymek jako ty sem přilezl od Boty nebo co vy wanna be HC hráči hrajete).
        • Meznia
          Opravdu je u Souls gamepad ta omezující periferie?
          • není když to pro to dělali. Obecně je protože tam nejde hrát tolik různých her díky omezenosti ovladače

            Když udělají hru pro jeden čudlík, tak ovladač s jedním čudlíkem také nebude omezovat.... A hw omezuje pořad pro MP hry anebo pro HC hry, kde něco řešíš rychle a bez lagů atd. Na to nemusíš být expert aby jsi poznal rozdíl. *3*
            • Hardcore hru muzes udelat na cemkoliv, hardcore hra je o obsahu, nikoliv o hardware.
      • No vzhledem k tomu že jsem dohrál DS1 bez štítu,pomoci a zaměřování tak mi to už připadalo dost HC
        • bych moc nevykrikoval, ze si nakonec teda prisel na to, ze lepsi je uhejbat nez se krejt stitem :))
          a bez LOCKu se hraje lip... to je logicky
          • Pravda je taková že to byla moje první hra a štity mi přišli proste k ničemu a o LOCKu jsem ani nevěděl *1*
        • Já to dohrál nohou a co jako?
          Tohle poměrování pindíků je veselé...
          • No spíš nevidím nic špatného na tom to hrál v coopu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit