Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    V tomto članku to dosť nevyznelo, ale ide hlavne o to, že večšina prace ide do koša, všetko sa stale preraba, čo bol dobre včera už nie je dnes, pretože hlavny šef, chce byť strašne TRENDY...

    Ja by som povedal, že by bolo lepšie aby blbci vo vedeni nerobili radšej nič a pracu zverili odbornikom, pretože v toxickom prostredi sa pracovať neda, už odtial odišlo 20 vyvojarov...tak sa pytam, čo maju vlastne hotove ?? NIČ pretože aj to čo maju stale menia a škrtaju...

    Ako je možne, že je jednotka taka skvela ??

  • Ok, DL2 škrtám ze seznamu... Škoda, těšil jsem se :(

    Ale bez  Chrisse Avellona to stejně bude stát příběhově za prd :)

  • Tvl  kdybych natočil co občas lítá u nás v kanclu, když mě kluci nase.ou, tak by ty snowflakes asi rovnou klepla pepka. Tohle já nepochopím, když se mi někde nelíbí, tak se seberu a jdu jinam. A ne že budu anonymně pomlouvat. 

    • ALHAZRED

      Presne. Nova doba, šef môže byť de*ent a ty môžeš odisť...ak maju prachy, kludne tu hru môžu vyvijať ďalšich 5 rokov, ak ti nevadi že si šef za tie prachy s tebou vytiera zadok tak makaj :D

  • Osobne bych zamestnancum doporucil, aby prestali remcat a zacali makat. Jestli nekdo prinesl sefovi sracku a divi se, ze mu to omlatil o hlavu, je to blb a mel by se nad sebou zamyslet a ne ho jit pomlouvat. A ke hre samotny... je to porad jenom hra, debilni pribeh(hlavne hlavniho hrdinu) mela uz jednicka a stejne je to suprovej sandbox. Jde o to nepo*rat tam ten parkour. Nevim co vymysleji, vetvenej pribeh, to at ma baldurs gate, ja chci neco, kde se vecer nez jdu spat trosku vyblbnu a zapomenu na starosti... tak hura do prace, kluci polsky... pry naha zena s kockou... at se jdou podivat nekam do dilny, co tam visi za obrazky 🙈 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit