Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kde koupim tu hru
  • hrál sem dvě kola pak sem to uninstal nemám na to hold koule ..... hodnocení 9/10 ta atmosféra mi nařídila odinstaluj nebo bude zástava srdce (:
  • Ken ju blou maj visl bejbe, visl bejbe, visl bejbe
  • michaliuz18
    dobra hra som zvedavy koho daju za hlavnu postavu a ake dlhe to dlc bude aby stalo za to , a hlavne nech to nedodrbu ako koniec hlavnej hry, + nech sa viac bojim lebo oproti amnesii toto bola mierna prechadzka sadom, aj ked nie ruzovym, skor krvavym, ale zlakol som sa len 2x, mutanti mi prisli skor na smiech, raz ma nahanaju , no druhykrat somnou kecaju a vitaju ma pri knazovi, neviem co od nich cakat ale rozhodne nie hororovost
  • Jack1947
    Vyborne, DLC jsem tedy na tenhle skvost necekal. *3* Rad se zas vratim , do toho strasidelneho mista.
  • Horory zejména lekačky mám moc rád, ale tahle hra byla zajímavá jen zpočátku, následující duchové, soustavně otravná tma, rychlé vybíjení baterek a s prominutím stupidní klišé konec mě skutečně nenadchnul. DLC jde tudíž mimo mě.

    Snad tento nadějný nápad někdo dovede časem k dokonalosti, Slender The Arrival se po několika neúspěších stane otravnou běhačkou, Outlast pro změnu blikající hra na schovávanou a probíhanou. Jinak vývojářům určitě fandím, snad jsou si vědomi nedostatků.
  • Doufám, že ubude honiček a tvůrci se zaměří více na příběh a další věci, které dělají adventuru adventurou.
    • TheGGG
      Hlavně ať tam nedávaj pixelhunting. *11*
      • No jo, ale tahle hra stejně není pro 12leté Hello Kitty chlapečky *3*
        • TheGGG
          Ty ještě žiješ? To musí být strašné, když se na sebe ráno podíváš do zrcadla. Každopádně chápu že retrofil zakyslí v době nudných 8-16 bitových srágor by nacpal pixelhunting do všeho, ale ta doba je naštěstí pryč. Dnes vychází jen skutečné hry pro skutečné hráče.
          • GlaDOS
            Píše se zakyslÝ. Místo hraní skutečných her pro skutečné hráče bys mohl věnovat nějaký čas studiu češtiny.
            • TheGGG
              grammer nazi *8*
          • ... a skutočná hudba, pre skutočných chla ...
  • Shenkster
    Krutej horor ! Těším se na DLC !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit