Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jo to své přítelkyni koupil (naštěstí mě něco varovala abych kupoval edici bez hry) protože je obrovský fanda Dead Space série ale jinak bych do toho nešel. Osobně se mě líbila sběratelka Dragon Age: Origins a docela i Killzone 2 (ta kde je místo case na hru helma Hellghaist vojáka). Jinak děkuju za ten postřeh jak vypadá marker :3 to jí určitě pobaví.
  • posledni sberatelka byl Hitman a to proto ze stala 999,- *3*
  • Všimli ste si těch sošek Garruse a Mordina z Mass Effectu :) ty a Isaaca bych bral
  • Posledni (a jedinou) sberatelskou edici byla ta k prvnimu Zaklinaci. Pokud si budu v budoucnu porizovat sberatelskou edici tak jedine ke hre ktera pro me bude srdecni zalezitosti.
  • Posledne Diablo III a TES:Skyrim
  • Cínová krabička? Normální plechovka, řekl bych ;-)
  • MrSanta
    Doufám, že ta miniatura markeru není přesnou napodobeninou, bo jinak armagedon hadr *1*
  • Co je to k tomu za dildo?
    • http://www.youtube.com/watch?v=yq5dQjFq_aI
    • Viktor_H
      To je pro opravdový fajnšmekry.
    • Líbí? *12* *14*
  • Chronologicky byla poslední speciálka Mass Effect 3, ale ta mě obsahem zklamala (můj problém, neměl jsem si jí kupovat). Jinak za poslední skutečně speciální edici, kterou jsem si koupil považuji Zaklínače 2.
  • Mohli by udělat nějakou ekonomickou verzi, kde vám dají jenom DVD v sáčku.
    • nejekonomičtější by byl sáček a v tom na papírku vytisklej kód do steamu :D
      • Absolutně nejekonomičtější by bylo poslat ten CD-key mailem :D
        • Fallon
          Ale huš, to už mi ho radšej môžu nadiktovať rovno v obchode.
        • no tak Activision-Blizzard uz najel na ekonomicke sberatelky digitalni sberatelka hots pujde koupit jak s hrou tak i samostatne k normalni hre, kod vam pak odemkne digitalni obsah opravdove sberatelky.... to mi prijde megauhozeny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit