Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alien5
    https://www.youtube.com/watch?v=-6VQPElhjVU
  • Buy/back it meat bags!
  • Zacina sa to prilis nafukovat, radsej mohli dat sancu mladym resp. menej znamym hercom.
  • Jestli ma nekdo zajem o zakladni balik se hrou Star Citizen + SQ42 a lodi Aurorou, prodam za nizsi cenu.
    Info: starcitizen@post.cz
  • Zrzzek
    A já zase miluju Garyho Oldmana (no homo - herecky *1* ).
    • Jack1947
      V SC vypadá jak mladší verze Nortona... jinak je to děda lebeda... už ani nefim všem hrál naposleed. Plesnivec. *7*
  • Skvělá herečka a úžasná osobnost. Jedna z mála hereček hollywoodu, které opravdu můžu :-)
    • mne prijde takova chladna
    • Jack1947
      Tak ses do ní zabouch no... ale to neznamená že to má každý stejně *7*
  • Llour
    Já ji miloval v seriálu Hannibal *14*
  • Teď už zbývá jen jedna otázka. Bude tam UFO? :-D
  • On se s tím Chris nikdy moc nepáral co se týče obsazení. Jen je teď vidět, že je rozpočet stědrý, tak máme kvalitní herce.
    U serie Wing Commander (speciálně u dílu 3) si dopomohl i s herečkou z branže pro dospělé. Což se mi líbilo a překvapivě to fungovalo. Ale i tehdy obsazoval zvučná jména - Mark Hamill nechyběl, stejně tak John Rhys Davis nebo Malcolm McDowell.
    Držim mu palce. Myslím, že přes kvalitní SP hry naláká velkou spoustu lidí na "rochnění se" pak v online. Na mne to zabírá.
    Škoda, že nebudou živí hrát v těch cut scénách :-(
    • Naivista ... divadelni herec nemusi vubec zvladnout film, a filmovej dost casto nezvladne hru. Nadto je problem filmovych hercu v tom, ze si je lidi spojujou s postavama/typama postav. A to je pro vyzneni hry casto problem neresitelnej.

      Jinak receno, to ze si za 100M zaplatis hvezdu vubec neznamena, ze tech 100M nesplachnes do kanalu. A u her tohle plati 10x.
  • langustyn
    a kde je chudák Mark Hamill? Aleši to je kacířství nezmínit ho společně s ostatníma! :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit