Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • COD BO nejni špatnej.ALe cele to COD kazej tydle DLC za prachy.
    Kdyby to davali zadarmo mělo by to mnohem víc hráčů.
    Já si DLC teda kupovat nebudu.
  • LETS GO HATERS!!! GO GO GO !!!LETS GO HATERS!!! GO GO GO !!!LETS GO HATERS!!! GO GO GO !!!LETS GO HATERS!!! GO GO GO !!!LETS GO HATERS!!! GO GO GO !!!LETS GO HATERS!!! GO GO GO !!!LETS GO HATERS!!! GO GO GO !!!LETS GO HATERS!!! GO GO GO !!!
    Do těchto diskuzí (COD) už nemá cenu psát něco jiného :)
    • --- nehraješ BO, nepřepínej, jsi debil? Všem to sem napiš ----
  • Podle mě je hra CoD Black Ops dobrá leda v zombie modu kde ve dvou je to na xboxu docela záživný *7*
  • hosi jako sorrac ale za mapy bych 1200 bodu nikdy nedal jako to neprinasi nic noveho zbrane nic jeste k tomu je to stara grafika nic moc teda jako mezi nama rikejte si co hcete ale je to des borec tam chodi z dvuma brokovnicema nebo haze kilometr sekeru no ty kryste a jeste k tomu se trefi jak nic hm no hold tato hra neni nic pro me ta 1200bodu si koupite na xku mnohem vetsi a zabavnejsi hry nez nejake map pack ktery je jen vyzirka toho ze activizion a blizard se staly spolecnosti jen na prachy a ne pro lidi na zabavu a tedka cekam tech 100 minusek :) ps tetryarch stejne neumi delat hry co udelal z cod to je blbost vz 3 ,bo vsecko predrazene
    • +1 za tvou češtinu, bomba. Jinak, mínuska nebudou ani tak kvůli tvému názoru ohledně CoD, jako spíše za tu zmíňku kolem Blizzardu.
      • Jak rika ZvacA, za zminku Blizzardu bych ti nejradsi usekal prsty... Blizzard s tim nema VUBEC nic spolecnyho, jsou to stale dve uplne odlisny firmy, POUZE pro Blizzard vydava Activision, ale tim to konci... Activision nema vubec vliv na to co kutej v Blizzardu a obracene
        • To jo ty chuda socko mel by si prodat comp aby si měl na chleba
  • zx_spektrum
    CoD:BO jsem nehrál, ale všechny mapy co jsem z toho kdy viděl mi připadají hrozně divné, hlavně barevně dost nesypmatické. Jemná stylizace je fajn, ale tady to je možná trochu přestřelený. Nicméně, jsem asi hodně zaujatej, když moje nejoblíbenější CoD je 1 z roku 2003...
    • Ted se da originalka Black Ops sehnat uz kolem 500-600Kc,tak mas moznost si to sam vyzkouset.
      Ja to vcera ze srandy koupil a uvidime, co ten vychvalovany i zatracovany MP ukaze.
      • zx_spektrum
        Popravdě, ne dík. Momentálně docela šetřím a 600 Kč za hodně zdegenerovanou střílečku (dle mnoha MP gameplay videí) je na mně pořád moc.
        • Další telecí mozek, který soudí hru podle videí na netu.. hmm klobouk dolů, znalec na svém místě. *12*
          • videa su dostatocne, tam vidis vsetko a ked ta to nepresvedci, hral som a mam rovnaky nazor
          • Driv si docela casto delali lidi nazor na hru pouze z psane recenze, takze myslim, ze herni videa na netu jsou vice nez dostatecna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit