Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deathfish
    Připomnělo mi to Obscure, joo to byla fajn hra, když jsme to jako mali hrali s kamošem na PS2. *15*
  • Konecne TEMNA HRA yess !
  • Krátký trailer, o hře se toho moc neví, ale zdejší odborníci už by pravděpodobně zvládli napsat i recenzi a je jim jasné, že to bude béčková hra :D Chlapi, chtěl bych mít vaše nadpřirozené schopnosti :D

    Teď vážně, těžko říct co z toho vyleze, může to být super zážitek, nebo hrozná konina. Záleží jen a jen na tvůrcích jak se s tím poperou. Každopádně jsem si říkal, že mi jedna ta postava je povědomá - Rami Malek je především známý díky kultovnímu válečnému seriálu od HBO - The Pacific, tam byl naprosto dokonalý, zahrát takto šílenou postavu, to chce umění :D Takže je fajn, že se na projektu bude podílet.
  • Krescz
    tohle uz jsem nekdy videl....Chata u lesa nebo podobnej beckovej horor
    • Nj, ale o tom to právě je... Obvykle může fanda hororů tyhle příběhy jen sledovat... Teď bude konečně možnost si ho zažít ;-) Těším se maximálně :-)
    • On horror je taky žánr založený na béčku :). Hra sice vypadá dobře, ale hrát za toho vraha by rozhodně mohlo být zajímavější :)
      • Raziel_cz
        Mary Shelley, Bram Stoker, Edgar Allan Poe, Oscar Wilde a tuna dalších se právě protočili v hrobě.
    • Raziel_cz
      To asi proto, že tvůrci čerpají z těch nejznámějších slasherových klišé. Dělají hru pro fanoušky Vřískotu, Pátku třináctého, Halloweenu a dalších, takže tam zcela legitimně je banda studentů, chata v lese, maskovanej zabiják, telefony bez signálu, auta co nejdou nastartovat apod.
      • Krescz
        a nakonec zjistim, ze ten vrah jsem ja a nepamatuju si na to *1*
  • Pete.palis
    nemůžu si pomoct, ale podle mě to bude béčková hra...
    • Raziel_cz
      Ono to taky béčkové je úmyslně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit