Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už vyšiel na pc PATCH :) graficky úplne parádne ako na konzole ...
  • takze se vlastne jen ukazalo, ze jsi lama *15*
  • no tak to jsi tomu opravdu prisel na kloub. "včera v tom PES jsem se nemohl přesně trefit, hráč udělal skluz pozdě po zmáčknutí tlačítka a dostal jsem žlutou, dál jsem to radši moc nezkoušel." na zaklade jednoho jedineho skluzu, ktery jsi zkusil jsi vyvodil zaver pro celou hru. Opravdu pusobi tvoje hodnoceni velice verohodne a "odborne". *1*
    Ja jsem PES zkusil asi po 4 letech a naopak me docela chytil. Fyzika kontaktu sice neni optimalni, vznikaji obcas smesne ci smutne situace, ale fotbal mi prijde hodne na urovni. Proti podivne vypadajici Fife to vypada, ze PES se znovu dostal na spici. Ze neumis mackat v PES ty spravne cudliky, aby jsi se kombinacni hrou dostal do sance, to neni problem hry, ale problem ciste tvuj. Je smutne, kdyz nekdo kritizuje hru po 10 minutach hrani a vycita hre neco, co je problem u cloveka samotneho a nikoli u dane hry *9*
  • Ty jsi nejvetší mamlas v historii...
  • Chápu, ale to srovnáváme hrušky a jablka. Ale když už jsme u toho deštníku, tak by jsem to spíš přirovnal, že zákazník má na výběr, buď si koupí dražší deštník s perlovou rukojetí, nebo levnější s dřevěnou a perlovou si potom může zdarma doobjednat Pokud se budeme bavit o recenzi na produkt, což tohle určitě nebylo, tak by se na to mělo pohlížet z více stran. Mělo by to být více objektivní a měly by být čtenáři sděleny všechny informace. Ono totiž nebýt agresivní strategii EA, která skoupila zmíněné licence a nastavila tak šíléné podmínky pro ostatní potencionální zájmce, tak bychom tohle asi ani neřešili.
  • jakubc
    Není to jen u Messiho, animace jsou prostě někde jinde než u fify.

    Jinak co se týče faulů, tak za to může nová fyzika, která je očividně schopná rozeznat pouze "míč byl trefen" a "míč nebyl trefen", takže to sice vypadá hezky, ale rozhodčí není schopen rozeznat nebezpečnost faulu. Co si ale budeme povídat, ve FIFA 15 to bylo zase naopak - kolikrát jsem za naprosto neškodný dotyk dostal červenou a to naštve přinejmenším stejně jako ty nepotrestané likvidační fauly v letošním PESku.

    Jinak po pár dnech s PESkem na PC naprostá spokojenost, až na zpomalené menu které se pořád připojuje na server (myClub).
  • hej len na PC je to okresane co sa grafiky tyka. No cez refresher a sweetfx sa ta grafika da nastavit na konzolovu takze no problem.
  • tady je celý muj profil: https://www.facebook.com/milan.vrana.1
  • Ahoj jsem Milan Vrána. Můj taťka je kameník. Sice už mi je 24 roků ale nikdy jsem ještě nepracoval a pořád vysedávám doma a hraju DOTU 2. Krom toho ještgě chodím do posilky.Teďka jem byl v Chorvatsku, kde sme nafotili nějáké lehce erotičné fotky. Můžete se na ně podívat na mém fejsbuku: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/q85/s720x720/12002987_10205189854485594_8016100701613132739_n.jpg?oh=60ca917afe72b471dbef71304d03250d&oe=56A3AEDB
  • Mart9
    A ve fotbale mužském x ženském jsem viděl docela rozdíl. Jako by ženy neměly takový skill, čas od času jim odskočil míč při zpracování, nejsou tak rychlé, takové pomalejší tempo mi připadá reálnější, navíc jsou menší na hřišti, bylo tam víc místa pro kombinaci, která v PES pořádně není možná. Přitom v těch ročnících pár let zpátky se dalo krásně hrát stylem krátkých přihrávek a narážeček, v novém ročníku PSA taková souhra AI spoluhráčům nic neříká.
  • Mart9
    Nevím přesně, jak to myslíš. Asi je to o zvyku. Ve fifě jsou skluzy v pořádku, naopak včera v tom PES jsem se nemohl přesně trefit, hráč udělal skluz pozdě po zmáčknutí tlačítka a dostal jsem žlutou, dál jsem to radši moc nezkoušel. Ve fifě podle mě fungují skluzy parádně z různých směrů.
  • ja hraju pes 2016 na ps4 a grafika se me libi .hlavne kdyz hraju za deste zapasy v noci to vypada paradne
  • V prpade fify 16 je jedno jestli hrajes za zeny nebo muze vse je stejne nerealne .Uz jsem to tu psal to skluzovani je otres .kdyby takhle fungovaly skluzy v realnym fotbale tak by byli obranci zcela zbytecne bytosti *1*
  • Mart9
    Jak píšu dole, asi se bavíš o konzolové verzi, zatímco já o špatném PC demu - dvě odlišné hry.
  • Mart9
    Tak pokud je konzolová verze PES o 1000 % než ta špatná PC demo verze, chápal bych, že tu hru tak hájíš. Fakt mi připadá, že každý mluvíme o něčem jiném.
  • Mart9
    Pokud se budeme bavit o hře, nejlepší fotbal v historii je ten ženský ve FIFA 16. To se hraje opravdu nejlépe.
  • Je pravda, ze predajna verzia PES 2016 je dost chaba pro grafickej stranke a aj co sa tyka licencii ale ked si nahrate mody na grafiku a nazvy timov, transfery je to uplne ina hra. Fifu 16 som este neskusal ani demo ale Pes 2016 je co sa hratelnosti lepsia ako Fifa 15.
  • On nemá vlastně ani hratelnost v pes 2016 no ani nechci vedet co dál nemá *1*
  • Tak pardon omlovám se *1* *1*
  • Jack1947
    On ale konzoli nemá... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit