Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už vyšiel na pc PATCH :) graficky úplne parádne ako na konzole ...
  • tady je celý muj profil: https://www.facebook.com/milan.vrana.1
  • Ahoj jsem Milan Vrána. Můj taťka je kameník. Sice už mi je 24 roků ale nikdy jsem ještě nepracoval a pořád vysedávám doma a hraju DOTU 2. Krom toho ještgě chodím do posilky.Teďka jem byl v Chorvatsku, kde sme nafotili nějáké lehce erotičné fotky. Můžete se na ně podívat na mém fejsbuku: https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/q85/s720x720/12002987_10205189854485594_8016100701613132739_n.jpg?oh=60ca917afe72b471dbef71304d03250d&oe=56A3AEDB
  • Je pravda, ze predajna verzia PES 2016 je dost chaba pro grafickej stranke a aj co sa tyka licencii ale ked si nahrate mody na grafiku a nazvy timov, transfery je to uplne ina hra. Fifu 16 som este neskusal ani demo ale Pes 2016 je co sa hratelnosti lepsia ako Fifa 15.
    • ja hraju pes 2016 na ps4 a grafika se me libi .hlavne kdyz hraju za deste zapasy v noci to vypada paradne
      • hej len na PC je to okresane co sa grafiky tyka. No cez refresher a sweetfx sa ta grafika da nastavit na konzolovu takze no problem.
  • z konami se stává novodobé japonské EA
  • Na hrej PES2016 v lets play vychválili. Těm budu věřit více *2*
  • mate uz nekdo dresy na premier league k xbox 360 verzi? jaka je nejlepsi stranka na patche pro konzolove verze? a co ma sakra znamenat to ze tam nejsou aktualizovany sooupisky? jako okej, licence jsou licence, ale tak snad si meli o to vic dat zalezet aby meli v poradku veci okolo
  • Úplně to vidím...
    Píše se rok 2016 a na E3 mluví někdo z Konami s novináři.
    "PC verze letošního ročníku bude totožná s tím předchozím z důvodu pirátství, které způsobilo velmi špatné prodeje ročníku předchozího."

    Konami jsem za ty roky docela dost věřil, ale letos má ode mě červenou.
  • Oproti konzolovym verzim je tento rok horsi nastesti jen grafika a par stadionu. Fyzika hracu se v tomto rocniku posunula o nejvetsi kus. Konami maji obrovske stesti, ze je jeste stale plno moderu, kteri se o PES na PC zajimaji a tak uz ted jsou mody, ktere upravuji hratelnost, vylepsuji grafiku - textury hry, potom klasicke sweetfx i mody, ktere opravuji loga/jmena/dresy tymu, pridavaji dalsi ligy a maji aktualizovane prestupy driv jak konami. D *15*
  • Nemůžu za to, ale tento článek mi přijde mírně zaujatý proti PESku. Poznámku o nelicensovaných týmech, si autor mohl klidně odpustit, jelikož se do týdne po vydání objevují různé patche, které tento problém řeší. Pokud má být použit design, jaku u X360, tak super. Hru na x360 již týden hraji a maximální spokojenost.Takže, kdo chce PSA být....
    • Tu poznamku si autor neodpustil spravne. Recenze hodnoti nejaky produkt. Ma tenhle produkt takove a makove licence? Nema. Tecka. Anebo by si mel u recenze destniku, do ktereho zateka, ale doma si to prece snadno prelepis izolepou, "odpustit" poznamku o dire a zmoknuti?
      • Chápu, ale to srovnáváme hrušky a jablka. Ale když už jsme u toho deštníku, tak by jsem to spíš přirovnal, že zákazník má na výběr, buď si koupí dražší deštník s perlovou rukojetí, nebo levnější s dřevěnou a perlovou si potom může zdarma doobjednat Pokud se budeme bavit o recenzi na produkt, což tohle určitě nebylo, tak by se na to mělo pohlížet z více stran. Mělo by to být více objektivní a měly by být čtenáři sděleny všechny informace. Ono totiž nebýt agresivní strategii EA, která skoupila zmíněné licence a nastavila tak šíléné podmínky pro ostatní potencionální zájmce, tak bychom tohle asi ani neřešili.
    • no ok a co zraneni a ty fauly?
      • Hraju Become a Legend a hned ze zacatku asi po 10 zapasech jsem se zranil a lecil 2 mesice. Co se tyce faulu, tak tech je stale malo jako v predeslem rocniku.
        • No tak to je super zprava :-) predesly rocnik me prisel na fauly zcela v poradku, obcas to pustil a obcas pisknul polofaul, tak jak to ma byt..a v tom become modu kdyz jsi hrac z lavicky tak te hra presune na dobu kdy mas nastoupit ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit