Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Mě se to líbí 🙂 jen doufám že vrátí možnost aby se mi mohli zobrazovat jen instalované hry jako předtím, teď jdou jen nedávno hrané atd.

    • BeardedGuy

      Je to tam. Stačí kliknout na tu malou ikonku "play button" vedle filtered list.

      • Carnage666

        Super! Díky! 😀

  • lito

    Veskoslave ty jsi Steamem placený, nebo to děláš zadarmo? Na druhou stranu si říkám, že asi zadarmo, protože mu děláš spíše medvědí službu. Je neskutečné, že někdo může být posedlý herním klientem. To je nějaké porucha, ne?

  • KrPa

    Je vtipne, ze nebyt agresivni politiky Epicu, tak by Steam vubec nic nedelal, je to proste zakrnely dinosaurus.

    • Veskoslav

      Bože...Další, co těm blábolům i věří...Ve vývoji je to už několik měsíců...

  • Jackoslav426

    Steam je umírající dinosaurus, který chcípne na to věčné monopolní vykořisťování. Teď to už přestalo bavit i Rockstar a udělal si svůj vlastní launcher. Jsem zvědavej, kolik lidí tu zase bude brečet až budou muset koupit a instalovat RDR2 přes něj. 😂

    • SalemCZ

      tak nikde není psáno že RDR2 bude jenom na R*, ubi má taky Launcher a hry má na Steamu i Epicu, MS mělo taky store a teď dává hry na Steama. Jako R* třeba chce mít jenom možnost by to mohly hrát bez Steama a ne only Steam/epic. 

    • sugyn

      Tohle je presne ten duvod proc clovek by nemel pouzivat slova kterym nerozumi. Stava se potom totiz smesnym. Ovsem ze o monopol se nejedna a uz vubec ne o vykoristovani (chybi znak nespravedliveho vyuzivani nekoho) .  A ne Rockstar potazmo Take Two Interactive skutecne nikoho nutit kupovat RDR2 nemuze, instalovat pres jejich klienta ano je to jejich svate pravo stejne jako moje se rozhodovat penezenkou.

      • Jackoslav426

        O žádném nucení Rockstaru jsem nic nepsal.

        • sugyn

          Psal. Cituji "...kolik lidí tu zase bude brečet až budou muset koupit a instalovat RDR2 přes něj."



          • Jackoslav426

            Ano, pokud budeš chtít hrát RDR2, budeš muset koupit a hrát přes launcher. Ty sis to přetvořil v něco jiného, že Rockstar někoho nutí něco kupovat, což jsem nenapsal. A nebo jsi ten typ, co místo argumentu slovíčkaří, teď nevím. 😀

            • SalemCZ

              Jak víš že budeš muset? Tak R* už to zkoušel podobně ne? Ten Social Club původně mám pocit byl Launcher

    • Veskoslav

      A další, co ani neví, co je to monopol....Steam je oligopol....


      A umírající? A co je pak uPlay, Origin, Epic?

      • Jackoslav426

        Ahh a největší uplakánek a Steamový onanovač už je tu... 😱

        • Veskoslav

          A na to jsi šašku přišel jak? Použivám launcher od Bethesdy, Steam, Origin, Uplay, GoG, Battlenet, Epic i Twitch launcer...Jinak argument, že si pleteš monopol a oligopol by nebyl?

          • Jackoslav426

            Tvůj brekot ohledně Epicu je tu už vyhlášený. 😂

            • SalemCZ

              Sakra a to jsem myslel že tu nejvíc brečím já 😱

    • Proč vykořisťování? Dokázal spoustě studií snížit výdaje na distribuci a komunikační kanály. To s sebou přineslo i to, že bez fyzické distrubice můžou vzniknout i tituly od nezávislých studií s malý rozpočtem a nižšími prodeji, takže by se při klasické distribuci ani nedostali k lisování CD/DVD protože by se to prostě nezaplatilo. Teď hlavně ty větší hráči začínají kalkulovat, jestli se jim nevyplatí rozjet vlastní digitální distribuci. Ona to není žádná sranda a určitě to není bez nákladů, když si představím na kolik musí mít Steam dimenzovaná datacentra, linky k nim a samozřejmě redundace a dostupost, což taky není nic levného. Pak je to taky otázka důvěry. Nikdo mi nezaručí co se stane s knihovnou, až daná distribuce krachne.

      • Jackoslav426

        Zásluhy Steamu rozhodně nezpochybňuju.. ovšem to o čem píšeš je dávná historie, ve které Steam usnul. Já nemám mechaniku 10 let, mluvit o nějakém lisování je v dnešní době stejné, jak mluvil o walkmanovi.

        • Jasně, ale kolik je podle tebe ideální podíl ze zisku, kterým má Steam krýt svoje náklady?

          • Jackoslav426

            Netuším a hlavně to vůbec nemusíme řešit. S tím si trh sám poradí, tím jak Steam bude ztrácet další klienty, bude muset opět snížit výši svých provizí (což už udělal v době kdy na trh vstoupil Epic) Vzhledem k tomu kolik miliard dolarů vydělává má prostoru dost.

            • To je docela hodně odvážné tvrzení, když náklady neznáš. Navíc Epic se teď chová z dlouhdobého hlediska neekonomicky, protože uplácí (dotuje) hry, aby vůbec měl co prodávat (dobrovolně k němu nikdo nechce). Jakmile pohltí určitou část her a hráčů, tak už tak "štědrý" nebude. Asi jako když se u nás s autobusy jezdilo tvrdě pod náklady a když se tím zlikvidovala konkurence, tak se ceny vrátily a ješte zvýšily.

              • Jackoslav426

                Reakce na příspěvek:

                Odvážné tvrzení by to právě bylo v případě kdybych střelil nějaký procento od pasu. Právě proto, že ty náklady neznám, tak to dělat nebudu. Epic není jediný, obchody publisherů rostou jak houby po dešti, všichni si spočítali, že Steam už není tak důležitý jako dřív a čím víc si hráči zvyknou nakupovat jinde, tím menší důležitost bude mít a oni se nebudou muset dělit o část výdělku.

                Stačí se jen zamyslet nad tím, proč to ti publisheři dělají.. kdyby se jim to finančně nevyplatilo, tak do toho nejdou.

    • Tak s RDR2 jsem si to v prvni chvili vubec nespojil, ale je fakt, ze by to daval obri smysl :)

  • Marines
    No, her mám na STEAMu sice více, ale možnost zachovat původní abecední nastavení, není úplně od věci, rád vyzkouším i možnost "polic" s dlažkami, ale abych nadával už dopředu, to dělat nebudu. STEAM se dlouho vezl na klídku a malým smrádku a proto mnoho hráčů štval, dnes kdy třeba konkurenční GOG nabízí také možnosti a slevy, ho snad přinutí tu zatuchlinu vyvětrat....
  • Proboha hlavně ne žádný "vylepšení" proboha!!! Stačí, jak podělali voice chat, který teď z 90% ani nefunguje. A´ť jdou s dlaždicema do řiti, akorát to bude nepřehledné, mám tam kolem pětiset her, kdo se v tom má pak vyznat boha... takhle jedu a hledám podle abecedy, když jsem echt línej, tak si jméno hry napíšu do vyhledávače...

    • Od toho faceliftu steamu to s ním jde jen z kopce. Zmíněný voicechat, který jednou fungoval lépe než skype i diskord a teď je to jen zklamání. V létě mi po zapnutí, po restartu steamu kvůli aktualizaci, zmizeli všechny kategorie. Opravdu radost ztratit 10 let tříděných her a mít z toho zase chaotickou knihovnu, která se nepočítá na desítky titulů. A díky cloadu se změna (pro mě destrukce knihovny) převedla i na NB (blbé, když je nastaveno automatické zapnutí klienta a WiFi při startu NB). Takže čekám, co podělá teď ta nová knihovna. Pevně doufám, že alespoň nově roztříděne kousky zůstanou ve svých kategoriích jinak mě opravdu z toho steamu rupne cevka 😀. 

      Ne fakt... je plno klientů, epic steamu šlape na paty a Steam mě tento rok vytáčí víc než minule roky kdy se nesnažil ani o nějaké hry natož nějaké inovace fungujícího launcheru. 

      • SalemCZ

        kolik máš her? Taky se mi stalo že jsem ztratil kategorie, tak snad teď to mají pojištěný

        • Dobre je si pojistit ty soubory, které to mají v sobě úložené. Dá se to najít na internetu, z hlavy si nevzpomenu jaky to je adresář. Spoléhat na to, že se to už nestane není zrovna správně krok... Otázka je, aby ty soubory byli co k čemu v tom "novém steamu". 

  • Nevím proč jsou teď v m´ódě tyhle obří obrázkové dlaždice. To funguje tak maximálně někde, kde máte pár her, ale textový seznam mi přijde vždy lepší a přehlednější.

    • SalemCZ

      Seznam na boku máš furt, jenom tam chtějí aby ta knihovna fungovala jako hlavní stránka pro tvoje hry.

      • On někdo opravdu spouští hry ze Steamu a ne z ikony na ploše? Všechno toto mi přijde naprosto zbytečné a je to jen na efekt, že jako něco dělají.

        Co třeba přidat funkci, abych si sám rozhodl, zda chci nebo nechci nějakou hru aktualizovat? A ne aby museli chudáci autoři dávat předchozí verze někam pod betu nebo jak to je.

        I ta "pitomá" konzole mi umožňuje hrát neaktulizovanou hru.

        • SalemCZ

          já nevím jak pustím počítač a plochu už nevidím, bud tam mám prohlížeč a nebo třeba Steam. Většinou ty nejdůležitěší věci mám na liště u startu.

        • skaven

          ja spustam napr. hru pravy klik na ikonu steam na liste - spustit konkretnu hru

  • Steam pociťuje konkurenci, jinak by se k faceliftu knihovny rozhoupával ještě řadu let.

    • Carnage666

      Jakou konkurenci? 😂

    • Veskoslav

      Jakou konkurenci? Epic? Nenech se vysmát. V současné chvíli je jediná konkurence pro Steam GoG se svým Galaxy 2.0.


      Mimojiné tyto změny se říkaly už loni, že se testují a tvoří, dávno než nějaký Epic vyhnil z peněz dětských hráčů.

      • JohnyTheZik

        Nebud naivni. To, ze tady breci par lidi ohledne Epicu a dalsich launcheru, neznamena, ze Steamu pomalu neubejvaj AAA hry a ze ta situace pro ne v tomhle ohledu nebude jen horsi.


        GoG Galaxy je vsechno jen ne konkurence tehle vydavatelu.

        • Veskoslav

          Kolik těch AAA her, co nejsou od Ubisoftu a EA nevyšlo nebo nevyjde na Steamu? Například Metro muselo mít tak skvělé prodeje, že už po měsíci bylo v rámci Xbox Game Passu...

          • JohnyTheZik

            V ramci Xbox Game Passu je i Gears of War 5, to o prodejich vubec, ale vubec nic nevypovida. Naopak to spis svedci o tom, ze xbox si je vedomej zajmu o tu hru, a tak v ramci promotovani svy sluzby skupuje a pridava hry na svuj game pass, podobne jako epic a jini.


            Kdo tu mluvi jenom o Epicu? Ty uz jsi tim normalne jak posedlej.

            > Steam pociťuje konkurenci

            Tim muzou a samozrejme i jsou vsichni dalsi vydavatele a platformy pro digitalni distribuci novejch her.

            edit: koukam, zes to zmenil na steam.. tak to si muzes odmyslet druhou cast my reakce.

            • Veskoslav

              U Gearsu je to spíše dáno tím, že je to hra od MS. Kdyby Metro mělo dobré prodeje,tak nevezmou peníze od MS:) 


              A co vím z okolí, tak kdo měl krabici, tak všichni zrušili. A co se týče nákupu přes Epic, tak spousta lidí čeká na únor, kdy bude slabší období, co se týče her. Ale to se nikdy nedozvíme, kolik lidí to koupí na Steamu a kolik na Epicu. 

      • Dobrý vtip. Galaxy 2.0 testuji od první bety a zatím je to katastrofa. Konkurence to není ani Epicu, natož Steamu.

        • Veskoslav

          Jasně, pošli screen, jak to "testuješ". 

          • Jinak tady je ten můj screen co jsi chtěl:


            GOG 2.0

            • Veskoslav

              Děkuji:) Jinak ta "hláška" spíše vypovídá o Tobě.

          • Nechápu ty uvozovky. Testování = běžné používání betaverze. Neměl bys požádat svého psychiatra o silnější léky? Tvé příspěvky totiž vypovídají o nebezpečně rozvinuté mentální poruše. Mohlo by se taky stát, že doma ublížíš mamince nebo tatínkovi.

          • lito

            dej sem nick na PSko srabíku. 

        • GoG je hlavně o tom, že si stáhneš offline DRM free instalátor a ten už ti nikdo nevezme, ani když GoG skončí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit