Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wolfcastle
    Usmevne hraci neustale resi ping v online hrach a to se prenasi jen jejich pozice tahat jeste veskery obraz je nesmysl, mozna pro SP hry jakztakz ale hrat stremovanou online hru to je masochyzmus dokud nebud ev kazde domacnosti optika je to jen nabidka obchodniku s teplou vodou!
    • Ani optika nebude mít optimální lag pro online hraní.
      • Přesně tak. Je v tom čistě fyzika a rychlost přenosu signálu. Zatím to rychleji než světlo moc nejde. Aby to fungovalo, tak by musel být server ideálně přímo v bytě, ale to už tu máme.

  • Jack1947
    z levného notebooku udělá herní stroj "

    Lepší PR abys pohledal *12*
    • nvidioti rádi minuskujou
      • Jack1947
        Tak to mě netrápí... ani mi to nevadí napsal bych to i kdyby to bylo AMD *3*
  • Ahoj. Aké je maximálne rozlíšenie, ktoré Geforce NOW pre PC umožňuje nastaviť? Na Shielde je to 2K, ale u PC by som uvítal 4K a možnosť výstup presmerovať do 4K TV.
    • jiri.svak
      Co jsem vyzkoušel, tak:
      Civ 6: 2560×1600
      Doom: 2560×1440
      Ghost recon: 2560×1600

      Takže stejné, max 2K.
      • Takže 2K ako na Shield. Vďaka za odpoveď.
      • snorgrind
        tak kolik teda ? 2560x1440/1600 nebo 2k (1920x1080/1200) ?
        • jiri.svak
          Prostě 2k+ px horizontálně, analogicky ke 4k. Ale jestli chceš, nazvu to QHD.
  • Pokud by si nekdo chtel presne tohle udelat doma a ma herni stroj a v jine mistnosti notebook/televizi/smartphone tak googlujte Nvidia Moonlight. *3*
    A pokud mate verejne IP, tak to jde vypublikovat i do internetu a mate svuj vlastni Geforce Nope.
    • Tak technicky vzato pokud rozumíš sítím a nastavení routeru, ještě lépe VPN, tak užiješ i STEAM streaming a podobné. Pak už stačí jen ta silná konektivita doma, která umí rychle odesílat data.
  • Toto sa neujme. Nekvalitné pre toho, kto má na poriadny PC a príliš drahé pre toho, kto naň nemá.
    • u nás (ČR) vidím spíš problém v té konektivitě.
      • Black_Hand
        Cesko je jeste relativne dobre, ale co je asi klicove: http://store.steampowered.com/stats/content/ . Kolik lidi ma opravdu dostatecne pripojeni? Tohle by bylo treba fajn pro notebooky na cestach, ale s temi je to jeste horsi, protoze vetsinou se dostanete maximalne k mizerne wifine, takze je to nepouzitelne. Takze musite byt v prostredi s kvalitnim pripojenim, ktere je idealne vyhrazene jen pro vas. To v drtive vetsine znamena doma. V tu chvili to postrada smysl. Jedine co je na tom pro hrace pozitivni je ten servis s upgrady. Pro vydavatele a vyvojare pak moznost omezit rozmanitost konfiguraci a tim lepe optimalizovat.
  • Mě by tyhle služby zajímaly jen pokud bych mohl hrát PS4 hry na PC. Existuje něco takového?
    • Použitá PS4 se dá koupit za pár korun, takže nechápu, proč si nekoupíš ji.
      • Tenhle argument samozřejmě nedává smysl. Kdyby dával, tak by žádné PS Now neexistovalo...
        • Ta koupě ojeté PS4 se pokud chce hrát vrátí tak do cca 2 let při ceně cca 200 za měsíc. Při 300 za měsíc už si kup novou.
    • zaty
      Bohužel. PS Now je blízko, ale tam je málo PS4 her a přibývají pomalu.
  • Z článku jsem se nedozvěděl, zda nakonec byl rozdíl mezi jednotlivými NTB... jinak díky moc za článek..
  • Proč je u toho videa ta otřesná "hudba"? *13*
  • Jak tedy zistim bez klienta Geforce NOW jestli mam pozadujici kvalitni sit? Myslel jsem ze UPC kabel pro domacnosti je dostatecna kvalita. Existuje nejaky soft ktery zanalyzuje jestli me pripojeni -zahazuje- pakety, jak je to spomenuto v clanku pri 35MBit UPC pro domacnosti? Diky
    • victor
      V Shieldu si Geforce Now nejprve otestuje kvalitu sítě ... a tak vím , že kvalitní síť dle Geforce Now nemám ;) .
      Docela mne zklamalo těch testovaných 35Mbit . My s AŽdsl jsme rázem ze hry a to nemluvím o 5Ghz AC wifi kterou jsem díky bohu vrátil providerovi včas . Prostě tak do pětadvaceti let to tu třeba bude ;)
      • Uprimne male testovani tohoto charakteru jsem si třeba delal i domaci siti kde jsem mel 2,4Ghz anteny a samozrejme zalezi na vysilaci a prijimaci jakou mají kapacitu a kvalitu, kazdopadne, abych to dopovedel. Testoval jsem na obycejnem Steam Linku, coz je vlastne obdobna na interni siti. A musim rict, ze nekdy te naštve i frame rate, když to nezvlada full HD. Kapacita wifi siti nekterych doma je proste slaba, to je i jeden z duvodu, proc mam natazeny primo kabel ke kompu...

        A pokud někdo chce hrat na těchto noteboocich, tak pocitam ze chce hrat i přes Wifi. Konektivita je proste hlavni problém a to nejen od poskytovatele, ale i domaci nebo kdekoliv se clovek pripoji (vlastní zarizeni, distribuce).
    • Pingplotter
    • ping
  • Ze by nvidia spustila tuto sluzbu aj na Nintento Switch :-) "cena předplatného pro Switch" to ste zrejme urobili preklep a mysleli ste "Shield"
    • jiri.svak
      Ano, samozřejmě se jedná o Shield. Díky ;-)
    • victor
      Proč by ne HW je to stejný ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit