Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekrachne, ale investoři určitě nebudou jen tak sedět na zadku po dvou konzolových propadácích.
  • Já taky PS4 (pro) koupil skrze Bloodborne,takovéhle podobné dark RPG mi na N konzolích chybí.
  • Až na to, že na to jen Zelda a Mario nebude, ale kdepak, to nikomu nevysvětlíš...
  • Mám dojem, že se točíme v kruhu, viz nahoře. Logicky se dostáváme k tomu, že milovat můžeš taky jen cenu a vzhled, pokud si v něm nejel...
  • zaty
    Docela drahý terminál pro Maria a Zeldu. Ale třeba se to bude prodávat.
    Osobně zastávám názor, že WiiU byla fail i proto, že na to nevyšla nová Zelda, jen 2 remastery z GC a i když dobré hry, tak Zelda-fans je měla dávno prolezle na 100% na GC nebo emulatoru (v Dolphinu je WindWaker na FullHD s plným AA a AF naprosto úžasný) a tak jejich motivace koupit Wii-U byla malá.
  • 0011
    ano Sherlocku, můžeš kritizovat - cenu nebo vzhled, nikoliv jak dobře se řídí, jaké má sedačky, jaký je to pocit zabořit se když přišlápneš plyn a prostě takový ty věci, co prostě nikde nevyčteš z žádný recenze se suchýma parametrama
    edit: zajezdit si v lambu navíc není takový problém, když si ho pronajmeš v nějaké zážitkové kanceláři, na druhou stranu není problém vyzkoušet si i PS4 a jsou lidi, co si ho koupili jenom na základě recenzí na bloodborne
  • V tom případě je naprosto normální lamborghiny diablo kritizovat, i když sem v něm nejel...
  • Neboj Nintendo má našetře¨no takových penez že kvůli Wiiu a Switchi nekrachne
  • By mě zajímalo, co a za kolik kritici ceny teda vlastně chtěli? Hry od Nintenda na tom stejně nehrajou, takže vlastně výkonější XBO/PS4, ale levnější než XBO/PS4. To dává smysl *1* *1* *1*
  • No to je jenom vidět, jak je ta většina vymletá, když ignoruje argument, že jde o 2 konzole v 1.
  • Takze treba Wiicko prorazilo diky tomu ze melo Maria a Zeldu? a Switch tedy krom Maria a Zeldy nic jineho nenabizi? Neprijde vam to tak trochu jako omezeny pohled?
  • Mně to přijde jako každé jiné Nintendo. Kdo chce Maria a Zeldu, musí si to koupit. Kdo nechce Maria ani Zeldu, může Switch v klidu ignorovat, jako deset předchozích konzolí.
  • Pro tebe v poradku, pro vetsinu nikoliv. A o prodejnim uspechu rozhoduje spis ta vetsina nez ty sam, ze? Imho je to pro Nintendo velky problem, ze vetsina tento jejich hw povazuje za predrazeny.
  • Kolik lidí miluje lamborghiny diablo a kolik z nich v něm jelo ve skutečnosti a ne ve videohře? Řekl bych, že to je nejen normální ale dokonce naprosto běžné
  • Bože, lidi, kupujete si v podstatě dvě konzole v jedné, na cesty i na doma. Vzhledem k tomu absolutně nechápu, co je na tý ceně tak hroznýho.
  • Konzoli od Nintenda si až dosud nikdo nekupoval kvůli hrám třetích stran - a jaké dokázali udělat prodeje. To, že teď budou na Switch k dispozici v míře větší než kdy předtím, je tedy příjemný bonus.
  • Nesmyslná cenová politika? Mě přijde, že ta jejich cenová politika zohledňuje to, že si kupuješ vlastně dvě konzole v jedné. Na cestu i na doma, takže za mě v pořádku.
  • U dospelych her by melo Nintendo jiste zabrat, ale tak Mario a Zelda neni jedine co zde vychazi, Switch je kandidat na pokracovani fps legendy Metroid Prime, pak je tu rada japonskych rpg, ktera jsou uz ted pro konzoli oznamena a dale se chysta FAST RMX od vyvojaru z Shin'enu, coz je pokracovani futuristickych zavodu Fast Racing Neo z Wii U (i kdyz dle meho pujde spis jen o takovy 1080p Deluxe port jako v pripade Mario Kart 8). No a pak na Nintendo systemech vychazi i hororova serie Project Zero (Fatal Frame).
  • Chtel bych pochvalit redakci za vcerejsi pekne dojmy, tez si myslim ze ma Switch velky potencial. Na Bonuswebu je zas podobne kladny clanek z 15. ledna. Je pekne videt krom toho vselijakeho hejtu i kvalitne odvedenou novinarskou praci. Jinak jak ke konci uvadite, ze cena neni jeste presne znama, pokud vim Conquest ji nedavno ofiko oznamil a je bohuzel zminovanych 8999,- coz je na baleni bez hry vazne dost. Tech 299€/usd ve svete by se jeste dalo, ale pro CR vazne palka.
  • Tak nekdy se to holt nepovede, jenze po Wii si neuspech mohli dovolit, ted by je to uz nejspise stalo HW divizi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit