Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám nahráno 18 hodin a pecka... příběh mohl být lepší.. ale jsou tam dvě docela velké mapy.. souboje jsou těžké i lehké.. než vychytá člověk co a jak.. pravda.. že na jednom místě můžou být i tři kapitání a cca 30 skřetů to je pak srandy.. :) u mě 9/10
    • nevim,co je na soubojich tezky,jediny,co je potreba,je stridat 2 (pozdeji 3) tlacitka podle toho,co to ukazuje na obrazovce a za chvili vymlatis i sebevetsi skupinu mobu,vcetne kapitanu
  • Na odreagování super hra, navíc z prostředí které většina fanoušků fantasy žere *14* Nehledejte v tom hc hru ale užívejte si jí :)
  • Mám ještě jednu otázku. Když vás zabije normální voják, tak se z něj stane kapitán? :-)
    Díky
    • jo tak nejak...zabije te obyc vojak - dostane za to lvl a je povysen na kapitana ci co to je...za to vetsinou dostane tak 2 lvly a jeste muze hodit duel s jinym kapitanem, ktereho vetsinou porazi a za to taky dostane 1 lvl...takze z obyc vojaka je najednou kapitan na 5.lvlu

      pokud treba bojujes s kapitanem...ten si na pomoc privolava vojaky...pokud te zabije vojak, tak toho jednak povysi, ale i ten kapitan se kterym jsi bojoval vetsinou dostane lvl za to, ze se ucastnil fightu a ze prezil

      blbe je ze ty lokace jsou dost male a obcas se stane, ze naagrujes na sebe treba 2 kapitany + jejich vojaky a kdyz pak chcipnes, tak vsichni zacnou lvlovat :D a najednou tam mas 2 kapitany na vysokem lvlu, z toho jeden je treba lucistnik co dostal skill na otravene sipy a pak to zacina byt vtipne...
      • docela retardovaný system, takže hra penalizuje nezkušene hráče a dela jim ze hry ješte vetší peklo a skilled players kteri neumíraji se nudí?
        • njn, ta hra je dost spatna o tom zadna, nerozumim tem oslavnym recenzim...to je tak zjevne spatna hra, ze se diky tomu asi nekterym lidem libi
      • :DD to určitě začína .-) Jinak díky
  • mno ok...mam odehrane asi 3h...a jsem fakt zvedavy na recenzi. Trochu nechapu, proc uz neni davno zverejnena, protoze na zhodnoceni te hry clovek opravdu nepotrebuje odehrat desitky hodin...
  • quick time eventy FTW!!!!! jako vážně? finální souboj je skrze qte? vypadá to, tak že vývojáři dotáhli do konce jen soubojový systém převzatý od jinud a nemesis systém, příběh i svět šel na druhou, možná až třetí kolej. ale tak jo někdo kdo se vyžívá v nekonečném zabíjení hord orků bude v sedmém nebi. hra tak za 7/10 max.
  • Velmi náročné souboje, zdá se...
    https://www.youtube.com/watch?v=0yQzDbv6rS8
    • Rikal jsem si jak se tolik ruynzch chvatu ovlada a ono to jde i jinak. :D No proc ne. Hodne lidi co si kupuje konzoli argumentuje ze radi sedi na gauci u telky a hraji. Produkt je miren naprosto presne. Jen mi napada, dodava se nejaky hi-tech gamepad co ma auto-fire funkci? Pak by to bylo dokonale. Uzasna hra po narocnem dni pracovnim u pasu.
      • ano,dodava,bezne tam je tlacitko pro macra,kde si nabindujes i onen autofire,aby te z "pohodli gauce" nevyrusovala ani nutnost tlacitko mackat,postaci ho drzet...desne casual hry,dneska ani nic jinyho nevychazi,nedej boze aby ta hra byla treba vyzva,tak to nikdo z peasantu nekoupi,protoze by se u toho muselo treba premejslet...
    • zas ty souboje z Assasins Creed kdy jeden skřet bojuje a dalších 10 stojí okolo a fanděj :/
    • pro páčkovače idealni obtiznost,oni maji radi kdyz se hry hrajou sami a oni jen koukaj " z pohodli gauce" *15*
    • Mato1987
      hahhahahahahhaha tak to video ma úplne dostalo, vedel som, že hry vyvíjané primárne na konzoly a pre ich casual publikum sú častokrát až prehnane zjednodušené a herné mechanizmy a bojové systémy sú veľmi simplexné. No u shadow of mordor je to horšie než som myslel. Ako fakt mačkanie takmer jedného jediného tlačítka počas celých troch minút ti umožní vymlátiť 10 člennú skupinku nepriateľov? Som rád, že som si hru nekúpil.
    • No problém je hodně ten, že je to prachsprostý lhář a trol. Zaprvé minimálně dvakrát vykryl útok, což je jiné tlačítko a za druhé jsem viděl minimálně přeskočení protivníka, což je další tlačítko...Když už někdo chce nahrávat tyhle trapné videa, měl by to dělat méně okatě.
      • Tohle vypada opravdu dost jednoduse. Ma to alespon ruzne obtiznosti? Neni ten souboj nejaky tutorial nebo tak neco?
      • Mato1987
        Čo to táraš prosím ťa, video nie je o tom ako mačká jedno a to isté tlačítko dokola, aj keď je pravda, že 99% času toho troj minútového videa mačká naozaj len jedno tlačítko a samozrejme, že sem tam stlačí tlačítko na protiúder alebo na preskočenie protivníka, ale používa na to len jeden palec. Predtým než sem začneš nabudúce písať tie tvoje obľúbene konfabulácie, tak si preštuduj video a o čom vlastne v skutočnosti pojednáva.
        • Nic proti, ale na DS taky používám jeden palec, na Batmana taky. Od toho jsou ty tlačítka Y/X/A/B vedle sebe, aby se pohodlně daly ovládat jedním prstem. Na tom nevidím naprosto nic nenormálního. U většiny her to tak je. To video je naprosto o ničem. Tohle ti natočím ke všem dílům Batmana, k AC, Rayman atd. Mimoto pro pohyb taktéž nějak musel používat minimálně páčku, protože ne vždy lze upravit boj pouze tím, že budeš mačkat útok. Celé to video je nahrané, kdy je ovladač vypnutý a druhý vesele hraje mimo záběr.
          • wenceslaus
            Vždyť ani neudával směr! Z 90% jen mačkal jedno tlačítko. Jedno jediné... asi 400 krát. To ti fakt přijde OK?

            https://www.youtube.com/watch?v=SIt_5EGcR20
          • Mato1987
            Ale veď samozrejme, že je video nahraté, je predsa nahraté na kameru. Ak si si dôkladne pozrel celé nahraté video, tak by si vedel, že analógovú páčku, s ktorou ovládaš kameru nepoužil ani raz. Čo máš na mysli pod skratkou DS? ak dualshock tak ten nemá X/Y/A/B tlačítka, ale má trojuholník/štvorec/krížik/kruh.
            Ďakujem ti ináč za prirovnania, to znamená, že batman, ac a rayman sú rovnaké casual záležitosti ako shadow of mordor, kde stačí držať alebo mačkať jedno tlačítko a behom pol hodinky prejdeš celú hru (ber to trošku s nadhľadom samozrejme).
            Ku koncu videa si všimni, že ovládač bol zapnutý, je to vidieť v tom odraze od televíznej obrazovky.
            Ešte nejaké ďalšie hlúpe pripomienky?
  • zdravím, plánuju si koupit tuto hru, ale četl jsem že má mít jen 20 hlavních misí, to znamé že po dodělání těchto her končí celá hra? Nebo po titulkách atd, se nám normálně v menu objeví pokračovat a my můžeme dodělávat všechny vedlejší úkoly, znovu bojovat s novými kapitány skřetů atd.
    Všem moc děkuji
    • 20 main misi + samozrejme po jejich dokonceni muzes pokracovat ve hrani - dodelat vedlejsi mise,sbirat artefakty,levelovat hrdinu,zabijet orky...
      • Díky moc :-)
  • hm jestli to je styl AC, tak to je pro me zklamani...cekal jsem neco vic RPGckovatejsi i klidne v akcnim havu, bohuzel assassinovky jsem hral dve a neni to muj salek kavy
    • RPG prvky tam jsou, styl AC je pouze v lezení a hlavně v boji je to úplně druhý Assassin, ale jinak je to RPGčko.
      • V boji je to Batman...
        • taky to je od Wb games.. co udělali posledního batmana.. :D
        • Trochu složitější Batman byl řekl. Přeci jenom používám trochu více komb než v Batmanovi. Ale podle mě máš pravdu, že s AC to v soubojovém systému nemá prakticky nic společného.
          • hezky sis naklikal, ne že ne *3*
  • jj, ale ono to trvá strašně dlouho, když ten čas neposuneš nebo nechcípneš.by ten čas měli snižit na polovinu.
  • Beru to jako náhradu za pirátské AC. Středozem mám hodně rád, Nahráno mám cca 2 hodiny a zatím je to dost průměr. Jen nechápu k čemu mi jsou informace o skřetech když je stejně naprosto jednoduše rozsekám. Bral bych to spíš kdyby to bylo trochu jako Gothic. Tenhle AC styl už je poněkud vyčpělý.
    • Tak jsem odehrál další hodinu navíc a vážně je to stereotyp. Přestal jsem u té hry úplně přemýšlet a začal jen bezhlavě vraždit kapitány. Doufám, že to začne být trochu záživnější , protože po 3 hodinách nadšení rapidně kleslo. Téhle hře by slušel jiný než AC kabát. Taky by tam prospěly občasné výlety někam mimo mordor. Je otravné když vás na každém kroku chcou sežrat skřeti. Doufám, že bude víc úkolů se Smeagolem, nejlepší postava z LotR *3*
      • nechapu,jak to muze vsude dostavat takovy vysoky hodnoceni,je to neskutecne stereotypni hra,jestli tam jsou 4 typy ukolu,tak to je hodne,navic jsem je vsechny uz nekde videl (vylez na vez,zabij potichu,zabij a seber milion veci...)

        ta hra bude urcite zase trhat rekordy v prodejich,tak se muzeme tesit na dalsi "asasinskou" serii...
    • Taky mi docela ten AC vadí, ale neopak se mi líbí takové maličkosti jako informace o skřetech, které stejně nemusíš shánět, apod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit