Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl to vrchol serie. S datadiskem přišla možnost sprintovat. Vozidla do MP. Pak přišlo CoD2 a sprintovat už zase nešlo.

  • Za mě rozhodně nejlepší díl série. Fakt sem tehdy tu vojnu tomu věřil.

  • Magister_Peditum

    Jo jo, zlatý časy. Pak ještě MW1 a od té doby to jde s kvalitou CoD z kopce. Někdy méně, někdy více strmého. Do teď vzpomínám, jak mi první CoD padlo totálně do noty. První mise u Stalingradu (konkrétně její začátek) jeden z největších momentů, co jsem jako malé štěně na počítači zažil. 😂

    • Jack1947

      Sudá, lichá ...

    • Inquisitor

      jj počáteční scéna ze Stalingradu podle filmu Nepřítel před branami je nezapomenutelná. Tu jsem hrál hodněkrát a pořád vymýšlel jiný cesty postupu :)

  • Nejlepší díl, pak už to šlo jen z kopce 

  • patr

    CoD 1 bolo paradne. Co mi ale vadi na dnesnych cod hrach, ze sa hravaju respawnovacie herne mody tdm, dm. Nikto dokopy nehra snd ako za cias cod1.  

    Preto som velmi rad ze blackops konecne prinesie ozivenie v podobe blackout a heist.  Tdm a dm je len tupy fraghunt kde sa ani nemas o com bavit so spoluhracmi.

  • Na kampan UO opravdu rad vzpominam. I po tolika letech mi prijde, jako kdybych hral misi v bombarderu vcera a to je co rici, protoze jen tak z hlavy si tezko vzpominam na naprostou vetsinu pribehu, ktere jsem hral (napr. pred par mesici jsem dohral prvni 3 dily Uncharted a pomerne tezko si vzpominam, o cem to vlastne cele bylo a to jsem si jeste nedavno strihl 4. dil). Asi tomu napomaha to, ze jsem ji taky dohral nejednou, coz uz je dnes spise vyjimka. Plus ty hodiny stravene v MP, proste peckovni zalezitost.

    • Jack1947

      AGREED!

  • TheGGG

    nikdy jsem nehrál, ale ani mě to neláká... nejlepší a nepřekonané je v SP stejně MW 1, pak BO 1 a AW

    • Jack1947

      Zkus si to někde sehnat, pro lidi jako ty bybyl supr nějaký remster i ja bych si ho hergot zkusil! A to je co říct.

      • TheGGG

        až udělají remaster, pak možná

        • Teď na GOGu byl pěkný příspěvěk, s tím jak mají cílit reklamu i na děti. Velmi oplusovaný komentář byl ve stylu "prodáváme hry, které jsou o 10 let starší než vy a někdy i více".

          • TheGGG

            GoG mě nezajímá, protože nemá co nabídnout navíc oproti steamu... staré hry nemá cenu hrát

            • Derp_1337

              GoG má 3 obrovské plus.
              1.) Žádná DRM, takže vám výkon systému nebrzdí žádný malware.

              2.) Když vám nejde internet, tak ani jednu z her na Steamu nespustíte

              3.) Pokud někdy bude Steam mít problémy (servery spadnou, Valve zkrachuje, atd.) , tak můžete říct "adios" (sbohem) všem svým hrám.

              To se vám na GoG nemůže stát, protože hry jsou skutečně vaše a na disk jste si mohli stáhnout celou instalaci.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                škoda že tam nejsou skoro žádné dobré hry a ty dobré jsou i na steamu, kde mám svou mega knihovnu... DRM herní PC nespomalí a pokud má člověk bramboru na hranici výkonu, tak holt smůla, ale žádné denuvo nemá reálný dopad  na výkon při použití herního PC... když mě nejde internet tak si holt budu číst, za poslední rok měl můj poskytovatel asi dva půlhodinové výpadky, takže cajk... to dřív umřu na infarkt, než valve zkrachuje...

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Naprosto souhlasím, ta fanatičnost posednutí stýmem už začiná být nezdravá. Jenže na gogu si nemůže člověk vyplnit profil, nechat psát komenty na svoji osobu nelze giftovat nebo prodávat ? prostě nejde mít vlastní hezkej blogýsek a fan sajtnu. Jenže mělo by se vysrrat na nějaké zbytečnosti alá sociální demencee a soustředit na hry ne nepropustnou bariéru tvořenou odpadníma vodama...

                Možná ještě před 5-6 lety se dalo steamem normálně procházet dnes to je již takové herní YTb kdy vám pod nos strkají vždy nejprve to co vás NEZAJÍMÁ, potom něco co třeba jo fuj.

                • Reakce na příspěvek:

                  Je špatné že Steam je zaplevelený "hrami" 1-10$ které by nikdo nechtěl ani zadarmo a UI na to není stavěný. Během akcí musím vždy na steam db, kde mají mohme lepší filtry a díky tomu mám lepší přehled, co je zrovna v akci. Na Steamu člověk jen odklikává stránky balastu.

    • patr

      Iw bol tiez celkom dobry.

      Inak sa mi viac pozdavaju cod z moderneho prostredia. 

    • TheGGG

      a ještě MW 2

      • Jack1947

        MW dokonce i 3 ale to už bylo trochu vyšpělící...

    • Jack1947

      Chyba pokud COD1 bylo parádní , UO už jen byla pomyslná třešinka a sakra výživná!

  • Matyas39

    Advanced Warfare nějak dobrý Singleplayer nemělo.

  • Matyas39

    Nejlepší je stejně koupit COD 1

    S UO a instalovat United Fronts mód: https://www.moddb.com/mods/call-of-duty-united-fronts

  • Jack1947

    Jako by to bylo včera co jsem od bratrance dostal pirátské dvojcd CAll of duty 1( tehdy vůbec nevědomě co to je) to jsem sice nedohrál nicméně jsem si hned koupil jak vyšlo UNITED Offensive a měl první zásah co se týče Mp her ? ty vozidla a transportéry byli boží 😎😍 a bylo mi úplně fuk že tam lítala i ruská hatmatilka nebylo nad to po večerech na 256Kb/s adsl prohánět staré ruské transpiky a vozidla! Tohle už mi nikdy žádné cod nedalo, pokud by vyšel remaster jdu potom hned jak slepice po flusu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit