Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tak bylo to hezké seznámení s postavami, ( pro někoho hrozný český dabing)hrou a zachvilku i konec pak přišla dvojka a ta byla ve všem mnohem lepší !

  • Ja to mam s AC jinak, nez vy vsichni tady. Dvojka a BF mi vubec nesedly, Syndicate a Origins se me naopak libili. Ale je pravdou, ze dvojce jsem venoval strasne malo casu, asi jen tri herni hodiny a pry to nejlepsi je az dale. 

    • tomwolf

      je to dost individualne...mna bavili v podstate vsetky okrem black flagu a brotherhood, ktore su pre vacsinu ludi najlepsie...najlepsie za mna zase odyssey,rogue,unity

  • Jednička byla velice dobrá hra. A že tam nebyl crafting? Zaplať Pán Bůh! Nesmyslné žonglování s tunou odpadu, které akorát zdržuje. Nesmyslné stromy nesmyslných dovedností. A jediné co rozhoduje, jestli někoho můžu, nebo nemůžu zabít je *** ikonka nad hlavou.

  • uher

    No už tehdy mi jednička přišla  spíš jako takovej experiment. Za to dvojka byla naprosto výborná. Počínaje trojkou začal strmý kvalitativní sešup...

    Dnes mi přijde, že už hra dávno ztratila identitu a naprosto se vzdálila původní myšlence. Kdysi jsem dal na chvilku šanci Black Flag, ale to už byla jakási křeč, která akorát nesla jméno AC, od té doby už s tím odmítám ztrácet čas...

    • yeniczek

      Imho byla ctverka dobra hra, ale spatny AC :)

      • Ona i ta trojka byla za mě dobrá až moc oproti těm současným non-AC.

        • tomwolf

          stale je to AC...a stale su to vyborne hry(osobne ma nebavil len black flag)...pri odyssey sa bavim dodnes kralovsky vdaka pridavanemu obsahu a je to za mna najlepsia AAA hra za posledne roky(co sa tyka PC)...

  • Koho zajímá tvorba jedničky, dvojky, trojky, píše se o tom tady:

    https://www.farflame.cz/clanek23.htm

  • Neskutečně přeceňovaný díl/hra - Neskutečně repetitivní náplň hry (ačkoliv, kdo mohl tušit, že v budoucnu to bude u Ubisoftu klasika a vohnouti tomu budou ještě tleskat), nesplněné sliby vývojářů, příběh vyspoilerovala mobilní hra atd.......

    Nicméně, pořád jsem si z toho tenkrát ucvrknul, ale až druhý díl se povedl na 1*, škoda že podobně nevypadala i jednička, z té doby se dalo vytěžit daleko víc.


  • MalyZeli

    Ta atmosfera byla top... zamoreny Acre, krasnej Damasek, Jeruzalem a Masyaf. Urcite jedna z mych nejoblibenejsich her vubec.

    • Bumtaratabumbumbum

      Naprostý souhlas. Přestože herní náplň v jedničce byla celkem repetetivní, tak ta atmosféra mi neskutečně sedla a dodnes mi v tomto ohledu připadá v rámci série nepřekonaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit