Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • docela dobrzy *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • je to paradni ALE,odemknul jsem si pusku qbu-88 a vidim jen vytazeny ruce a puska je nad hlavou.dalsi bug je respawn na tank nebo helikopteru pri zacatku kola,bylo nas na ni asi sest.docela nechapu ze to neni otestovany.jinak mp5 funguje normalne,vic jsem zatim neodemknul.hral jsem jen rush mod a tam jsem bagr nevidel,ani letadla v gulf of oman.wake island masakr :-) ale ty bugy nejsou normalni PS:jedna trofej je za koupani v bazenu
  • Ten závěrečnej záběr s helikoptérou je prostě uber :D
  • To je fps nebo simulátor?
    • To je Battlefield
  • Rusové na Wake Islandu? Raději bych tam viděl číňany jako v BF2.

    Mimochodem, nevadí vám, že Rusové mluví anglicky? Nebylo lepší, když mluvili rusky jako v BF2? *9*
    • Walldstein
      Eh...nebyly tam náhodou Japonci? *1*
  • Hmmmm , zustanu u Arma 2
    • Arma je fakt super (pokud má člověk stroj od NASA), ale tohle napsat, je jako napsat pod článkem o skyrimu, že raději zůstanu u Mount and Blade. Je to prostě něco dost jiného, i když se to tváří třeba dost podobně.
  • Ak to má vyzerať ako Darkness 2, tak je to viac než verné. (máte tam zlé video)
    • ales.smutny
      To je zvláštní, pořád se mi tam ukazuje Bf 3 :)
  • Asi si na 6 dní koupím ps3 a az to vyjde na xbox tak ps3 prodám *3*
  • Jazz
    Ta stíhačka metr nad zemí. *1*
    • Tak je to jen hra - žádná simulace. Zrovna tohle by mi fakt nikdy nevadilo. Jsou tam horší věci.
      • Jazz
        Mě to nevadí, že.
        Taky to není chyba hry, můžeš klidně leťet i centimetr nad zemí.
        • Walldstein
          když na to máš skill tak klidně i ten centimetr dáš, ale po pravdě i ten metr je dost o hubu =D zrovna dneska mě při metrovém průletu jeden maník vystřelil z kokpitu =D
          • Jazz
            No právě, mě připadá divný dávat to do oficiálního traileru, když se tam málem zabil. *15*
    • se divim ze tato hra nevysla i na automatech... svym spracovanim je k tomu opravdu blizko..
      • hehe musim se smat de videt ze tomu nerozumis raci se vrat k svoji 486 a nezavid ze jeto tak dobra hra zema vymakanej multak a to neni vsecko hec pridavaj porad nove petche tak de videt ze se nato aspon nevisraly a makaj natom ty automate
        • sorry za cz
          • cemu nerozumim kecalku? ses opak hateru, sezral bys i h*vn* kdyby to mnelo nalepku BF3 a nerikej mi ze necemu nerozumim kdyz sem psal recenze na hry ktere vysli pred tvym narozenim. Neobouvej se do mne osobne nebo ti to vratim 2x. Tuhle hru nenavrhovali DICE ale manazeri z EA jako konkurenci COD. mame tu enxtgen COD nic vic nic min. mam svuj nazor co se ti nelibi a to se ti nelibi? Ses vtipnej urvanej kolousku...
            • za prve dohral sem vsecky COD a z BF sem zacal od bad company takze muzu rict ze BF3 je urcite lepe udelana me nezajima od jake firmy to je jestli od DICE nebo EA asi si misliz ze znacka nechybuje nebo co ze nemuze udelat spatnou hru ale tak to neni znacka je prd kazdej muze uklouznout a naka super znacka muze vytvorit prt zalezi mi na hre jaka je ty automate jestly pises recente tak potes panbuch kazdej si na BF stezuje na grafiku nechapu proc hraju to na max a jeto dobre urcite lepsi nez COD hral sto vubec ?? nebo ses koukal na obrasky
            • aaa recenzent zollino vase recenzie su zname nielen v cechach a na slovensku ale aj v zahranici som vas fanusik a rad by som si nejake tie vase recenzie opat precital vedel by ste mi na nejake odkazat?Viete ten svoj blabol o tom ze sa jedna o nextgen cod aj obhajit?Rad by som si to vypocul.
            • Jazz
              Ano, tvůj pravopis o tom svědčí!
    • Ta hra, co se tváří jako válka *1*
  • Buhehe
    citace: "ano, závidíme vám a nemáme vás rádi"
    Tak doufám že to na PSkařech řádně odladějí a dobalancujou na novou techniku. Přecejen na mapě se toho za ty léta létoucí moc měnit nemusí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit