Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • město concord, rybník walden a thoreauova chatka jsou lokace ve falloutu 4
  • V pořádku. Tesco právě nabírá doplňovače zboží. Takže absolventi humanitních oborů mají nástup od 1.9. Musíme to tu s nimi ještě chvíli vydržet...užívají si polední prázdniny.
  • Až někdo vydá hru na motivy některé mé knihy, bude to hra tisíciletí a jasných 10/10.
  • To je bzunda jak dokazou byt ctenari games.cz omezeny :D
  • Zerk, Tom, Aa, Hafldan - zřejmě studentíci zbytečných filozofických oborů, co se tady sešli a nelíbí se jim můj koment. *1* Klídek hošani, až dostudujete, tak půjdete stejně max smažit do mekáče hranolky, protože tomu vašemu "vzdělání" se každý vysměje. Pokud neskončíte rovnou na ulici. To i kopáč nebo nějaký manipulant je užitečnější pro zaměstnavatele, než 10 filozofů.
    • A zase ten starý mýtus o nezaměstnatelnosti absolventů humanitních oborů. *6*

      Statistika poukazuje na opačný fenomén.
    • Trochu vedle, CVUT *3* Ale tvou myslenkovou omezenost ti opravdu nezavidim, i kdyz jsi v ni jiste stastny. Blahoslaveni chudi duchem, ze...
    • Tak už víme, co děláš za práci, ale být tebou bych si tak nefandil, bez filozofů bychom ještě lezli po stromech, duševní a intelektuální hodnoty leckdo v poslední době podceňuje, ale věř mi že jsou důležitější než vykopaná jáma *4*
  • Sr_Lobo
    Obrazek z pripravovaneho DLC http://cdn.newsapi.com.au/image/v1/21e9479d6ef96e0c9ef941756530080b
  • No, nalijme si čistého vína. Hra dopadla jak dopadla proto, že není trapnější a zbytečnější osoby, než je filozof. Tento intelektuální parazit vlastně nemá ve společnosti sebemenšího významu. Je to prostý žvanil a vlastně škůdce. Nejhorší a nejkrvavější ideologie v historii lidstva vymyslel filozof.
    • https://goo.gl/2HbWtm
    • Ty budes hodne jednoduchy hlupacek. Nebo asi jen troll, to spis?
    • Něco mi řiká, že si pleteš filozofa s bankéřem.
    • Ještě zbytečnější a trapnější než filozof je snad jen člověk, co o zbytečnosti filozofů brečí na hernim webu *1*
      • Reaguju na nářek recenzenta, proč je hra špatná. *1* Brečíš tady jen ty, mamánku. *15*
        • V klidu, když jsem byl malý capart, taky jsem o věcech kterym nerozumim řikal že jsou blbý, až časem mi došlo, že problém byl ve mě a ne v těch věcech *4*
        • Jo, reaguješ brekotem a ukázkovym nedostatkem vědomostí, ale vphoho, vážně tě stejně nikdo nebere a aspoň je to vtipné čtení ke snídani, nenech se rušit
          *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit