Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda ze som tu hru zacal hrat a presiel ked boli len 3 epizody :( ja somar som mal radsej pockat nech budu uz vsetky
  • Keyz
    Některé momenty jsou opravdu divné, ve 3. epizodě se mně stalo,že zdatného chapa s pistolí vyhodí ženská s auta,borec jí nechá ujet a pak prohlásí "Pojťme se soustředit na vlak"
    To je teda hovadina.Auto s věcma v pryč a v klidu se jede dál.
    Vrchol pak je snad nejvíce komplikovaný způsob zabití zombie v autě co ten borec použije.Jestli to byl záměr aby to bylo více napínavé tak teda je strašné.
    • EuroSamurai
      Ženská s vojenskym výcvikem která je tam všechny učila jak přežít .
      A co ?Myslíš jako, že je Lee černej tak to automaticky znamená, že je to super běžec kterej by ji dohnal?A co bys dělal ty? Seděl na místě a brečel nebo by si sebral všechny síly a snažil se rozjet vlak kterym se dostaneš do místa kam máte všichni namířeno.
      Ted nevim co myslíš za komplikovanej zpusob jen mu protě rozdrtil hlavu dveřma od auta.
      Když už něco vyčítat tak to, že klasicky se z ničeho nic objeví někde horda zombíků.
      • Keyz
        ženskou měl někdo hlídat to je přece logické.Je jedno jaký má údajný výcvik když ten druhy má zbraň.Ani snad není nijak znehybněná...To je sranda.
        Mistr Lee na kterého zavalí dveře a na dveřích jsou dva zombie,tak on je zvedne a odsune.Tedy asi nebude zrovna slaboch.
        Navíc když ženská ukradne auta a pak čumí na hlavního hrdinu a tak mohl jednat.
        Po ukradení auta bych čekal naštvanost a ne klidné prohlášení.
        A jako nechat zombie aby se plazit k hrdinovi a doufat,že mu stihnu rozdrtit hlavu to je teda dost komplikované.
        Z druhé strany nebylo sklo a dalo se tam dostat.Pak mohlo snadněji hasákem nebo nějakým šutrem ho zničit.Takto složitě to je tedy komedie.

        Je to prostě klasika jako je v mnoha filmech,někdy ok a jindy sranda no.
  • druha espizoda bola fantasticka :)))
    tesim sa ako si stiahnem na XBLA dalsiu epizodu.
    fakt velmi dobra hra.. doporucujem
  • Keyz
    Příběhově zatím pro mně velice zábavné a zajímavé.Co mně vadí jsou vyložené hnusné textury některých okolí.To je vidět,že na to kašlali.

    Co mně netěší (to je ale snad u každé příběhové hry) je,ta nutnost mít dva tábory.Rozhodnete se více pomoci jednomu druhý se naštve...Klasika.Bohužel nejde říci tomu druhému "Tak jdi do prdele!"
    • GlaDOS
      Občas rozplizlé textury jsou daň za iPad port, který používá stejnou grafiku, jako pc verze. Popravdě řečeno mi Jurský Park připadal hnusnější. Ta stylizace tam byla vážně přehnaná, ale do komiskově stylizovaného TWD se hodí skvěle. Ještě, že grafikou vychází právě z komiksu.
      • Keyz
        Ten port je teda graficky ostuda na PC.
        Stylizace je mne celkem jedno, i když raději bych to viděl bez komixu aby to bylo trochu strašidelné.
  • Death X Dead pane Poláček *3*
    • kostejnesmrtelny
      "Pane Poláčku" vs. "Pane Poláček", pane Miserie *5*
      • Me prislo Poláčku nezdvorily *12*
        • kostejnesmrtelny
          Wow, zajímavý. Já to mám úplně přesně naopak, oslovování v prvním pádě mi přijde strašně neosobní a takový nějaký úřední, jak když na mě volala na základce ta ropucha češtinářka. Asi holt regionální rozdíl.
    • Kronoss1
      Pak že prý umí anglicky co? To bude zase nějaká blbá výmluva, že ji přeci tolik nepoužívá. A kdyby to alespoň opravil. Chodící smrt, to je fór na nástěnku.

      Edit: Navíc je seriál už v češtině a tam to mají přeložený jako Živí mrtví. Stačilo by se na to jen podívat a nepřekládat to sám, když na to evidentně nemám.
      • Flussmaister
        Takhle se ta hra oficiálně jmenuje, vy experti! "The Walking Dead" Petr za to nijak nemůže a žádné chyby se nedopustil, takže jestli vám to nějak vadí, stěžujte si vývojářům:D aspoň si to příště ověřte, než začnete krandat!
        • Ano, The Walking Dead, doslova Chodící mrtví! Ne Chodici smrt...proto rikam ze Dead a Death jsou rozdilna slova, tak tu nekrákej ty
          • Kronoss1
            Nemám co dodat. A pak vidíte, že lidi z toho opravdu blbnou.

            Edit: Taky by to borci mohli opravit ne? Nebo si snad myslí, že je to správně?
  • Kriste, RIP Walking Dead (Chodící smrt, O RLY Poláček? Naspäť na základnú školu!)

    Book of Eli bola strašne hlúpa zlátanina, ak ten majster písal scenár, tak to bude teda debakel
    • Jo, Book of Eli bylo dost natvrdlý a neoriginální, ale scénáře ke hrám většinou nepotřebujou bejt nějak extra důmyslný a přestože WD mě zatim v herním zpracování uchvátilo, tak kdyby byl stejnej scénář použitej v seriálu, tak to asi hned vypínám. Protože koukat se na film/seriál a hrát hru je prostě něco jinýho. Teda alespoň pro mě.
      • EuroSamurai
        No vidíš a spousta lidí by byla ráda kdyby takhle vypadala serialová adaptace .
        Já osobně považuju walking dead seroš za pr*ser (krom pár epizod) ale hra mě díky postavám a atmosféře naprosto pohltila.
        • Souhlas, serial byl super do té doby než jsem pochopil, že je to povrchní ujetá mexická telenovela. První díl první série a první díl druhé, díky těm si vzpomenu, že vůbec nějaký seriál byl
        • rancor1223
          Přesně, seriál je proti hře vrcholný odpad. Seriál má zhruba stejný počet dobrých epizod jako dosud vydané epizody hry *15*. Ale zase tak špatné to není. A třetí série vypadá povedeně.
  • No jen doufám, že jiný scénarista udrží kvalitu předchozích epizod.
  • Datum vydání: říjen....
  • možná jsem úchyl...ale také vám Clementine přišla tak strašně sexy? :D
    • Pedobear *15*
    • Helmute jsi to ty? To už tě pustili?
    • ano, seš úchyl...!
    • Hodně roztomilá je...ale sexy? Možná jsi se správně diagnostikoval :)
  • Strašně mě mrzí, že se přeložila do ČJ jen jedna epizoda. K této hře jsem se dostal náhodou a zamiloval jsem si jí. Bohužel druhou epizodu hrát nehodlám, protože bez češtiny si to prostě neužiju...
    • Kronoss1
      Vezmi to jako příležitost se anglicky naučit. Nikdy nemůžeš věřit překladům na 100%.
    • ja bych to klidně udělal ale potřeboval bych dostat texty ven anglicky rozumím plynně ale texty prostě z těch her nedostanu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit