Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vasku, co to prosim te meles s tou Australii?....
  • Bohužel už se WT začíná přibližovat WoT s tím, že musí za každou cenu přidávat celé národy, i když nemají čím obsadit strom. Stačí se podívat na Japonské tanky, hnus. Zkazili tím celou hru, ještě že je moc lidí nehraje a tak nejsou moc vidět. Přitom by stačilo odpoutat se od národností a udělat jednu bokem např. "Minor Nations" a do toho sypat Francouze, Japonce, Poláky, Italy a další. Takhle buď budou kopírovat exustující tanky nebo přidají ufo tanky což je ještě horší.
    • KrPa
      ten neutralni strom je super napad, ted to je fakt u japoncu, pulka tanku japonske a druha pulka americke a dalsi zapadni stroje
      • A z těch japonských jich většina neopustila jejich ostrovy, pokud vůbec opustila rýsovací prkna.
    • Já bych to tak tragicky neviděl. Oproti WoT je to stále luxus a kdo chce, tak ať si ty "papírové" prototypy hraje. V hratelnosti se nic nemění a hráčů přibývá. Není co řešit.
      • "kdo chce, tak ať si ty "papírové" prototypy hraje" je právě ten problém. Když je pak v té hře vidíš na každém kroku.
  • Italské tanky? Tak hlavně, že se hráči WT smáli hráčům WoT, že hrají s vymyšlenými tanky a prototypy..
    • Ale, světe div se, Italové měli za 2 ww opravdu tanky k dispozici a dokonce i jezdili! ;)
  • Mají francouzská letadla také 5 rychlostí vzad jako tanky?
    • Sadu bílých padáků.
  • Zdá se mi to nebo je to Leo 451? Kdysi jsem ho měl jako plastikovou stavebnici, snad od Směru, někdy v roce 1990... to byly časy, lepili jsme letadélka a o nějakých počítačových hrách jsme nevěděli *3*
    • Ano, je to LeO 451. Na tu dobu slušný model. Nedávno jsem si jí z nostalgie koupil. :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit