Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tvl 5gb patch a přidali jen pár letadel jednu mapu a nějaké drobnosti, proboha vždyť celý původní WT mel 8gb. Tak to asi půjde pryč no :( a přitom to bylo docela fajn a odreagování sem tam jednu dvě bitvy po práci :(
    • je tam asi nejakej malware
    • ty soubory se ale prepisuji ted jsem se dival a slozka ma 8.17gb
      • Aha ok v tom případě ok. :)
        • V tom pripade to prave moc OK neni, ukazuje to na neschopnost autoru udelat rozdilovej patch. Coz je o to uzasnejsi, jakou rychlosti se to spouste lidem stahovalo. V realu by to mohlo hodit mozna 300, mozna 500MB zmen ...
          • Ty jsi taky nějaký rozdílový... Jestliže překopávají i nějaké staré soubory, tak to asi těžko uděláš jen formou malého patche...
            • Aha, dment samozrejme netusi co je to diff, ze, natoz aby tusil, ze se tak zcela bezne vyrabeji patche na naprosto vsechno. To co se stahovalo byla kompletni hra, ale oni rozhodne nepredelavali vse. Natoz aby to predelavali tak, ze se nevyplati poslat diff.

              Vis mr dmnt, mam tu asi tak 1/4 roku 15timinutovych zaloh cca 2TB dat ... a zabira to ... chmm .. nejakcych 30TB. ... divny co ... to tvuj slepici mozek nedokaze pochopit. Kdybych to mel delat jako oni, tak na to potrebuju asi tak 10PB ...
            • Skoda, ze jsi tak tupy a nechapes co je rozdil. Kdyz budu mit deset veci a budu z nich chtit udelat osm, tak vsech deset vyhodim a koupim osm novych? *8*
            • Hoši klídek, já jsem tím nechtěl vyvolat nějakou nenávistnou diskusi. Prostě stahuje se 5 GB a chápu že se musí stahovat celé soubory po úpravě proto je patch tak velky a fin velikost instalace naroste jen trochu.
    • wenceslaus
      LoL. Takže ten patch je tak nepřekonatelný problém?
      • LoLuj si kolik chceš a hlavně klídek. :)
        • wenceslaus
          Neboj, já jsem kliďas :-) Jen mě vůbec nenapadlo, že to sčítáš.
          • V pohodě, jenom nejsem moc sběhlý, prostě vidím cca 5 gb patch a říkám si že je to jakésik divné no. Dneska má každá blbost 40gb a kdo má furt kupovat nový HDD :D Kde jsou ty časy kdy si hra vzala 80 mb a byl klid a hratelnost stokrát lepší. :D
            • 2Krokodýl: Jeste lepsi jsou takovy, ktery si reknou o 2x vic nez potrebujou ... trebas takovy TESo ... takze pak resis, jak na tom 120GB SSD vyrobis 70GB mista ... kdyz ta hra realne potrebuje 30, ale jinak ji nenainstalujes.
            • Přesně tak. Dneska spíš platí, že čím víc místa na hadru hra potřebuje = tím větší blbost to je. Viz. takový Battlefield4, který zabírá cca 30gb a přitom je to fušérská jednohubka.
  • Co mne nejvíce štve je právě ona nevyváženost, jedním z ukazatelů je už zase a opět ten nepoměr v letadlech, ten kdo do toho cpe peníze má éra která zkosí cokoliv, takže, letím si to v letadle ze 41/42 a proti mne letadla klidně až z 44/45, to je maras.
  • Dildo_Vagins
    Patch 1.35 byl poslední dobrej update, pak šel WT do kopru. Co je na hře nejvíc na p*ču je match maker, mám například všechny letadla 1 tier, v tabulce mi to píše 1 tier bitva a hodí mě to proti letadlům z 3 tieru kde má většina letadel 37mm kannon nebo 4x20mm. Když si vezmu 3 rezervní letadla - dvojplošníky, tak mě to hodí proti 2 tieru - Spitfierům, Yakům 7 apod. Dřív jsem hrál o víkendu třeba celý den, dnes dám tak bitvu nebo dvě a vypínám...
  • To je zase diskuze, jak do WT přejdou všichni z WoTka... Není to jedno ? Osobně budu radši když se to obejde bez nervních pubert'áků, d*mentních rusáků a spamujících poláků. Radši at' je to v tancích 2., ale s lepší komunitou.
    • ti už tam samozřejmě dávno jsou
  • Gaijin WT po slibném startu zabil. S každým updatem je to horší a horší. Přidávají nová letadla, přitom 90 % těch stávajících má nehotový nebo rozbitý flight model. Naprosto chybí kokpity bombardérů. Není tam vidět žádný posun. Hra, která je v open betě, dostala update naposled snad před 4 měsíci (v1.37). To je v současné době, kdy early access a open beta hry updatují vývojáři pravidelně každý týden, na prd. 1.39 zkusím, ale nedělám si iluze. Snad aspoň ty tanky budou za něco stát...
    • Tanky probíhají tak, že se bojuje v nerealisticky vypadajících kamenolomech, kde na sebe všichni střílí skz stromy a keře (jdou totiž vidět ukazatele, kde je nepřítel a co má za vercajk). Je to hratelné spíš až v módu simulace, kde je ale otravný pohled z věže (nemám nic proti absenci 3rd person pohledu, ale prostě ten pohled z věže potřebuje pořádně vyladit). Tanky prostě nebudou žádný zázrak, možná to je lepší než WoT, ale pořád jsou tam obrovské rezervy. Zatím u mě pořád na plné čáře vítězí tankové souboje ve hře Red Orchestra
      • To je jeden z aspektu ktery sem tu uvadel (a schytal hromadu minusek) uz tak pred 1/2 rokem. Ze pokud trava/krovi/... jen brani ve vyhledu, ale tank ve skutecnosti na bojisti je videt, tak to kazdej normalni clovek vypne. Nemluve o tom, ze sem si nejak nevsim (a to ani na dobovych dokumentech) ze by tanky zasadne valcily ve 3m vysoky trave ... a mezi hromadama skal a sutru. Do takovyho tenernu (pokud vubec pripusim jeho existenci) by s tankem lez leda magor.
        • Stromy vypnout nejdou, ale je to jedno, protože i na realistické bitvy se ti zobrazují jména soupeřů na dálu = vidíš, kde zhruba jsou, takže na sebe pak hráči střílí jak magoři skrz stromy...
          To, že se bojuje mezi šutrama a obtížným terénem beru jako takové nutné zlo kvůli hratelnosti - střílet na sebe z 1km dálky by asi nebyla taková zábava, navíc Galijin zatím nebyl schopen udělat plochou mapu bez těch šutrů, která by vypadala dobře. Je tam sice Kursk, ale ten vypadá fakt ošklivě - stromy jsou nepřirozeně rozmístěné, krajina v dálce bez trávy vypadá neskutečně hnusně. Ta hra vypadá bombasticky ze vzduchu, ale na zemi (pokud kolem sebe nemáte husté stromy nebo skály) je to zatím bída.
          • Pokud strom neni objekt, kterej by zastavil strelu, tak neni nic jednodussiho, nez prislusny textury vymenit za pruhledny ...

            Prave ze by to zabava byla ... kdyby ...
            1) mapu musis udelat dostatecne rozsahlou (ruzna udoli, navrsi ...)
            2) tanky dostatecne odolny (nemely by chcipat na jednu ranu, nebo zcela vyjimecne)
            3) ucelem hry musi byt dosahnout nejaky koty/neco ubranit/... a ne postrilet vsechny enemaky
            4) spawn se musi posunovat rozumne "s frontou"
            5) a predevsim, ucinky munice by meli odpovidat -> na kilak si do tanku tak leda cinknes.

            Pak bys musel bud hledat nejakou cestu jak se dostat k enemakum na ucinej dostrel dostatecne skryte nebo zvolit precisleni primym utokem nebo ... ze to hnusne vypada sem si vsim, ale to pro me (ani pro vetsinu lepsich hracu wotka) neni zasadni. Zasadni je, aby se to rozumne "realisticky" != realne ale ocekavatelne ... chovalo. Vetsina lidi totiz nehleda simulaci ovladani tanku, ale simulaci tankovyho boje (a je jim jedno ze vez se otaci za kurzorem, misto aby museli pouzit klavesy na otaceni veze ... dalsi na postelovani nameru ...)
    • Dildo_Vagins
      Pšššt, tohle tu nesmíš říkat, nebo tě umínuskujou :DDDDDDD

      PS : Sorry ale 1.39 nevylepšila nic víc než cenu výzkumu jinak je to furt 1.37, jo a přidali pár dalších letadel a možnost si vyrábět vlastní maskování - to je fakt důležitý tvl....
      • wenceslaus
        Opravdu? Ani bych neřekl.
        http://warthunder.com/en/game/changelog
        • Mno ... 1/2 tech veci co tam jmenujou jsou drobnosti, dalo by se dokonce rict, ze vypisujou kazdou pitomost, jen aby tam neco bylo. A z toho zbytku ... 1/2 jaksi ... kde nic tu nic, protoze se jaksi ceka ... asi na smilovani ... viz "moznost vytvareni vlasnich ..." coz jaksi neni jak delat, protoze neni onen nastroj => aspon me osobne prijde prinejmensim ubohy neco takovyho davat do changelistu.


          Nemluve o dalsich vecech ... jako trebas lokalizace ... chmm ... ktera jaksi je porad hrube nekompletni.

          K cemuz se da jeste pridat to, ze ani na forkach nikdo nevysvetlil co to jako ma znamenat a jak to bude fungovat, s tim, ze "az to bude" ...
        • Dildo_Vagins
          Fakt jo ? Ty vado... Až na to že jsem 1.39 už hrál ty bambulo. Ty věříš všemu co kdo napíše ?
          • wenceslaus
            Aha... takže ty patříš k těm "expertům" co prostě "vědí". Tak si to užij.
            • Dildo_Vagins
              to šlukovka :
              Jediný howna tady meleš ty a wenceslaus, jestliže nejsi teda přímo wenceslaus, což je na games.cz klidně možný. Pokud jste oba natolik dutý, aby jste pochopili, že jsem patch 1.39 už vyzkoušel, a nehraju si tady na "experta" co prostě "ví", tak na mě příště nereagujte vůbec, akorát tady spamujete sr*čky z těch vašich vylízanejch hlav.
            • na takovýdle idioty nemáš vůbec odpovídat, se podívej co bleje za svinstva
            • Dildo_Vagins
              Ne, já patřim k těm co si tu hru zahrají a podívají se co se změnilo, zahrají pár AB, RB aby mohli objektivně hodnotit "změny" v nové verzi. Prosim tě, nehraj si tady na nic ok ? Jsi voe obyč internetovej hnidopich, tak si užívej svojí bídnou existenci.
  • P2W + mig15 nobrain no skill > ALL G_G
    • wenceslaus
      P2W? Jak prosím tě?
      • prémiová letadla? rychlejší expení? tréning posádky za prachy?
        • wenceslaus
          Prémiová letadla nejsou lepší. Rychlejší expení nepokládám za p2w. Nedosáhneš tím ničeho, co bys nemohl bez placení. Navíc naexpená posádka ti zdaleka nezaručí vítězství.
          Hraju s běžným účtem, nic nekupuju (krom jednoho prémiového Typhoona, který rozhodně není nejlepším letadlem svojí třídy) a necítím se jakkoliv znevýhodněný.
          • dobře, tak ještě jednou, zkusíme to na příkladu, máš dvá hráče, ten první, říkejme mu třeba Socka Franta, si nahraje novou hru War Thunder, ale rozhodne se že do ní nebude dávat žádné peníze, sedne do svého rezervního Peashooteru a vrhne se do první hry vstříc nepřiteli...

            mezitím druhý hráč, říkejme mu třeba Richie Rich, také nahraje War Thunder, ale protože na to má, koupí si hned goldy, za ně si odemkne pŕemiový Spitfire, nakoupí expy pro posádku, premko, a také se vrhne do bitvy...

            o 3 minuty později, Franta v Peashooteru a Richie ve spitu letí proti sobě, řekněme že Franta má super kliku a trefí Richieho pilota, tomu se ale nic nestane, protože si za goldy vylepšil vitalitu, Richie se jen zasměje, udělá se spitem obrat a jednou ranou zabije pilota Frantovi, nebo mu třeba zapálí letadlo, protože od začátku používá dražší munici kterou si může dovolit

            a teď ta důležitá otázka, vážně si myslíš, že ten hráč co do toho narval prachy nebyl ve výhodě?
            • Dám ti radu jak se vyhnout battlu, kde bys potkával letadla, které jsou o dva ranky výše.Zkus používat letadla stejného ranku :)
            • To co píšeš je pěkná hovadina :)
              Franta v Peashooteru muže potkat jiného frantu, který aniž by byl premium a měl nějaké premiové letadlo, které prostě nejsou lepší než běžně dostupné, který ho rozseká s plně upgradovaným T1 letadlem.
              Je uplně jedno jestli má někdo britský premiový Mustang MK (už nevím jak se přesně jmenuje) nebo americký P51.Ty letadla jsou stejná.
              Stejně jako je jedno jestli tomu věnuješ čas nebo peníze, protože výsledek bude stejný.Oba budete mít to stejné.
            • Dildo_Vagins
              Majkle, to nemá cenu s tim pakem o něčem diskutovat, očividně tady jenom prudí.
            • wenceslaus
              To těžko. Při nejhorším se mýlím, ale určitě nelžu :-) Tak dokazuj...
            • teď lžeš wenceslave, a není těžké to dokázat
            • wenceslaus
              Hraju ji každej den. Nestává se mi to skoro vúbec. O dva ranky nikdy.
            • ty jsi tu hru asi dlouho nehrál viď? od 1.37 je zcela běžné, že potkáváš hráče o rank nebo dva výš než jsi ty sám, poslední patch na tom vůbec nic nezměnil
            • wenceslaus
              Tak předně bude mít každej jinej rating, takže by se neměli v bitvě vůbec potkat. Franta si munici může časem taky koupit stejně jako si bude moci vylepšit vitalitu.
              Jen nebude mít premiového Spitfira, ale to ho nemrzí, protože bude létat v Air/Kingcobře.
              Takže Richie se akorád dostane do bitev se zkušenějšími hráči co maj taky Spitfire i munici.
        • Kozy
          Co z toho je pay2win?
          • vše co jsem napsal.. například to že si zaplatíš tréning posádky za peníze, takže tvůj pilot neumírá po první ráně, větší dohled, střelci na věžích střílí mnohem přesnějí a víc vydrží, když se potkají dva hráčí, jeden bude mít úplně nevyexpenou posádku a druhý na max, tak ten druhý bude mít znatelnou výhodu díky tomu že si to zaplatil, ergo pay to win

            a ano, že některá prémiová letadla jsou skutečně "trochu lepší" víme všichni

            co se týká rychlejšího expení, díky současnému systému MM se zkrátka vyplatí rychle odemknout ta správná letadla, protože pak máš velkou šanci že s nimi budeš sestřelovat dvojplošníky o dva tiery níž
            • Meles ptakoviny ... kdyz nekdo odlita par tisic hodin, tak bude mit vyexpeny uplne vse => bude ve vyhode proti novackovi, kterej prave prileze do hry ... hmm ... kurwa nojo ... ono to o tom je ... ve wowku si vyexpena 90tka ta nevyexpenou 90tku k snidani .. chmm sv…ine si plati hru o rok dyl => p2w ...

              A to pomijim takovy krasny detail, ze na letadle a jeho vyzbroji zalezi jen tou mensi merou. Uplne vpohode si dam k snidani i nekolik o 2-3 tiery vyssich stroju s nejakym tim T1 dvouplosnikem .... proste proto, ze umim vyuzit jeho vyhody (obratnost) a eliminovat tim jeho nevyhodu (palebna sila). Samo, pokud v tom spitfru nesedi mamlas, tak me sejme, ale vetsina hracu mamlasove jsou, a dou semnou do souboje na zatacky ... coz jednoznacne vede k tomu, ze nemaj sanci. A pak chodej brecet na fora, ze to prece neni mozny, aby predvalecny letadlo sejmulo spitfra ...

              Ad premiaky ... chmm .. mam trebas ten silenej ruskej bombarder za event. Trva mu snad 10 minut nez doleti nad cil ... samo, pokud ho mezi tim nikdo nesunda, tak pak celke spolehlive rusi cokoli jednim naletem - diky na svuj tier velmi slusny nalozi pum. Nebo je docela slusnej na vsemozny kolony, protoze unese tusim 12 nebo 16 stovek ... kazdopadne, pokud potka stihace, je mrtvej.
            • wenceslaus
              Velká písmena = silnější argument? Ne, pokud toho můžeš dosáhnout i běžně, pak to pro mě není P2W.
            • a zkoušel jsi někdy vyexpit naplno posádku na letadle bez "accelerated training" za goldy? já mám nahráno nějakých 250 hodin, ale k full posádce bych se bez goldů ani z dálky nepřiblížil, takže ano, jde to i bez toho, když budeš expit 1000 hodin na jednom letadle, nebo si to můžeš za 20 dolarů koupit rovnou, a to, drahý chlapče, je přesně princip pay to win.

              Pochop, že KAŽDÁ hra kde za reálné peníze můžeš získat JAKOUKOLIV výhodu proti neplatícím hráčům je pay to win, může to být udělané decentně, může to být hrůza která zkazí celou hru ale P2W to je, protože PLATÍŠ abys získal VÝHODU, v tomto připadě lepší posádky a rychlejší přístup k lepším letadlům
            • ty si prece muzes tu posadku taky vyexpit a to zadarmo ne? Ze si nekdo zaplati rychlejsi expeni neni prece pay to win.
              Vyrobci nejsou zadna charita, z neceho musi zit. System je nastaven tak, aby zapaleni hraci, kteri u toho stravi desitky a stovky hodin byli motivovani necim prispet. Ze ty jsi ten model nepochopil a chtel bys mit zadarmo vsechno je tvuj problem. Kazdopadne tohle neni pay to win. Nemuzes si do letadla za penize koupit lepsi kanon motor apod., ktery si ostatni nemuzou dovolit. Jenom ti to trva rychleji. A je na kazdem, jakou cestu zvoli.
    • mam odehrano 600hodin a neco o ty hre vim takze si minuska muzete nalepit treba na p*del yolos *3*
      • Očividně se ti u toho uškvařil mozek.
    • C86twe341 - hlíva ústřičná 35vsd34TGD = VSR21gSF WIEW3R21LSF 7111 844 124864 7711
      • děláš si srandu z toho že něčemu nerozmíš? *4*
  • Dildo_Vagins
    Jediný co změnili je cena výzkumu letadel, jinak to furt stojí za starou vyježděnou p*ču.
  • Ty tanky slibují snad už dva roky *1* nechci jak vědět jak dlouho budem čekat na lodě. Očividně já WT už nehraji... komunita a hra se dost změnily už to není ono.
    • Pokud je mi znamo, tak nikdy nerekli kdy to bude - tedy krom propagace loni na podzim, ktera zcela zjevne smerovala k tomu, ze od "uvedeni ps4" budou moct hrat "vsichni".
    • Veskoslav
      Jak můžou slibovat skoro dva roky, když hra samotná je dva roky. O tancích se začalo mluvit téměř rok po uvedení hry, navíc je uzavřená beta tanků, která postupně přejde na otevřenou. A narozdíl od WoT, které je stále v betě aspoň WT vyšlo.
      • Be be be bebe be be be. *12*
        • Názor znázorňující tvou Ynteligenci ...
  • Ja sem nejvic zvedav, jak moc ty gf pohnojej. Uvidime ... pokud to nepodelaj, tak maj dobrou sanci prebrat takovejch 70+% hracu wotka, neb ti jsou uz poradne nasrani na celej wargaming. Podstatny je, jak dobre se budou ty tanky chovat, grafika je vedlejsi. Hlavne aby eliminovali ruzny haluze typu vystrel z 30m nezasahne cil ... pripadne tank na holym poli neni videt ...

    Co me stve na letadlech je predevsim to, ze z nejakyho duvodu nevyuzivaj to co engine umi - destrukci budov. Cekal bych, ze na letisti je treba znicit vez, hangary, ... ze treba lv bombardery maj nicit proste nejaky mesto ... a ne jazet pumy na nejakou neznicitelnou ikonu ... blah.
    • wenceslaus
      Pokud ti ve výhledu nestojí žádná překážka, tak nepřítele vidíš... žádné neviditelné tanky tu nejsou. Grafika je sice vedlejší, ale úžasná :-)

      Mimochodem si myslím, že WoT je pro trochu jinou sortu lidí, takže nevím, jak moc si vlastně budou konkurovat.
      • Ale nemel nesmysle ... ... na takovy malinovce uplne vpohode nevidis tank stojici uprostred pole ... a to presto, ze z nejakyho duvodu vidis baraky za nim ... chmm ... posadka asi trpi tankosleposti. I absolutnimu blbovi dojde, ze pokud chci omezovat dohled, tak ho musim omezit se vsim vsudy. Tudiz pokud neuvidim ten barak, tak mi jaksi asi dojde, ze nemuzu videt ani tank co stoji pred nim ... ale naopak ... lol.

        Mimochodem, jdi se podivat jakej mas dohled ve wt ... i kdyz se ti v arkade trebas jeste nezobrazuje ikona ... tak uz vidis tecku => vis ze tam ten stroj je. Samo pokud neleti v nejaky oblacnosti. Jednoduse mas tam dohled na samy hranici technickych moznosti a presne takto to ma vypadat. A ne ze se neco kde nic tu nic teleportuje pred tebe, coz je u wargamingu standard.

        Nemluve o dalsich vecech ... wg tvrdi, ze vetsina map je +- 1x1km (a vetsi slibujou uz 5 let). Tudiz jen prejet tu mapu by ti s prumernym strojem melo trvat aspon 2 minuty. Stopni si to ...je to vyrazne min(a nemluvim o expresech ktery tu mapu doslova preletej). nebo takovy uzasny zazitky ... ze stojis v kraci ve kterym by se neschoval ani zajic ... strilis na enemaka kterej stoji (igame mirka) 30m daleko ... a on te nevidi. Jop, takhle to v realu urcite vypada ... tankovej vystrel z 30m je neviditelnej ... https://www.youtube.com/watch?v=L0KDnIsZe5Q ...tohle vubec nebude videt na kilometry ...

        Ve finale, podivej se na ten magauspetch jejich letadel ;D ... takama proste nasli diru na trhu, ale dlouhodobe na ne serou, a jen mrvej to malo co funguje. UI v garazi prekopavali uz nekolikrat, a je to spis cim dal horsi (a nenazranejsi). Zato ingame ... je jedinou zmenou od bety hromada scifitanku navrch, totalni zmrveni balancu a eliminace jakyholi zajimavych vlsatnosti nekterych vozidel. Vsechno jedno ... uni krabice s jinym modelem.
        • Jo ve spoustě věcí s tebou souhlasím. Ale to nemění nic na faktu že WT nějak zasadně ovlivní úspěch WG. A to je to o čem se tu bavím. Né o tom jestli je WOT dobrá nebo špatná hra.
          • Ovlivni to v tom, ze pokud ta hra bude aspon stejna co do kvalit ... a pristup vyvojaru bude lepsi (budou resit bugy, budu plnit sliby .... nebudou banovat hrace za nazory/repoty chyb/... ) tak proste vetsina hracu od WG utece. A pokud budes argumentovat tankama v garazi ... mam jich pres 100. S hranim sem seknul zhruba v okamziku, kdy presunuli IS-4 do T10. Z myho nej tanku tim udelali nepouzitelnou plecku s vratama misto celniho pancire.

            Navic si uvedom, ze krom ciste tankovych bitek ti WT nabidne neco, co wot nikdy - kombinovany boj na zemi a ve vzduchu. Nemluve o eventech ... single/coop ... a mozna hromady obsahu od hracu samotnych. Pokud to nepodelaj, tan wargaming nema sanci to ustat.

            Samo ze jim hraci zustanou ...otazka je ... kolik z nich bude ochotno platit, protoze to jsou prevazne ochotni prave HC hraci, kteri ve vetsine utecou (nebo uz utekli).
            • 2John: Ty asi trpis nejakou zasadni chorobou ovlivnujici mozek, ze? Tedy pokud vubec nejakej mas ... kdo tady kde vyrvava ze je ta hra nejlepsi? Nemluve o tom, ze wot je taky stale beta. Verze 1.0 nikdy nevysla.
            • .... nebudou banovat hrace za nazory/repoty chyb/... ) tak proste vetsina hracu od WG utece....
              A to je přesně to co se nestane. Už jenom proto že WT bude pro trochu jiný hráče než pro hráče WOT. Tak nechápu proč furt omíláš že většina hráčů uteče. Trochu mi to připomíná podobnou situaci s WOW. To se tenkrát taky napovídalo že ta a ta hra bude WOW killer. A dodneška se tak nestalo. Jako já chápu že tě ta hra nejspíš asi pěkně naštvala, ale to co píšeš o odchodu většiny hráčů je prostě blbost. Jinak já osobně se na WT taky těším a určitě ho minimálně vyzkouším. Ale určitě tu nebudu zatím vyřvávat jak je to lepší hra, když ještě ani nevyšla. A podle bety to rozhodně soudit nebudu.
            • Dneska si vtipnej haha
        • wenceslaus
          Dneska se asi nevyjadřuju moc dobře :-) První odstavec byl o tancích ve WT (uzavřená beta). Jinak souhlasím, proto jsem přestal WoT hrát.
    • 70% hráčů? A nato si přišel kde? Nechci se zastávat WG, ale tohle sou strašný kecy.To co píšeš je nemysl co se nikdy nestane. Jistě někteří hráči přejdou na WT, ale WG to rozhodně zas tak trápit nebude. Neskutečný co tu furt pár jedinců blije za nesmysli.
      • Veskoslav
        Ano proto každý druhý neruský hráč končí nebo skončil s WT za poslední rok, co hrál, že? Pro wg je rozhodující trh Rusko a postsovětské republiky. Na Evropu nehorázně sere. Od údržby až po naprosto nesplněné letité sliby. A kdo nadále podporuje WG finančně je s prominutím hlupák. A to nemluvím o Polské komunitě kriplů, co evidentně strašně rádi ničí nepřítele. Kamarád dělal vesele statistiku (sám má ve WoT odehraných cca 12 000 bitev) a za poslední dva měsíce v každé druhé hře zničí spoluhráči minimálně jeden nebo dva tanky. Jenom tak. O vytlačování a jiných srandách ani nemá cenu mluvit. WoT má v současnosti snad ještě horší komunitu než LoL.

        P.S: WT není přímá konkurence pro WoT. Podle dojmů z bety to totiž nejsou sranda arkáda tanky;) Takže jo, defacto máš pravdu, kdo hraje WoT, těžko bude přecházet na WT.
        • Kein
          Vašku prosím tě...neztrapňuj se...
        • WOT hraju cirka rok a půl, a že by mě tam úmyslně někdo zabil se mi za tu dobu stalo dvakrát. V porovnání s ostatníma hrama je to ještě zlatý. Jinak tohle tvoje svědectví z druhý ruky si nech. Až s tím budeš mít vlastní zkušenosti tak piš.
          • Veskoslav
            WoT jsem hrál v době, kdy ty jsi ani nevěděl, že nějaká taková hra existuje. Mám odehrané cca 5000 bitev, což je "slabé", ale o utvoření obrázku o hře mi to bohatě stačilo. Jediný důvod, proč jsem ještě hrál cca rok zpátky bylo to, že to hráli kamarádi. Ale pokud se nám každý druhá hra lagovala, příspěvky nám na WG fórech mazali a to včetně důkazů (videa+screny), tak jsem se na to vysral. A z 15 lidí, co jsme to hráli, to už nehraje nikdo. Tři hrají uzavřenou betu tanků, dva přešli na Hawken, zbytek se "odplazil" na letadla do WT.
            • Ty si tak děsně arogantní člověk až je to nechutný. Co ty víš o tom jak dlouho o té hře vím? To že to hraju rok a půl neznamená, že stejně tak dlouho o ní vím. a navíc já o koze ty o voze. Neřeším hru jako takovou ale WG a odchod hráčů kvůli WT. To je prostě jen zbožný přání nasranejch hráčů.
        • Ale jdi ty brepto. Dobrá půlka uživatelů WoT jsou casual hráči, kteří vůbec nějaké nekalé praktiky wargamingu nevnímají a pořád to budou hrát dál i kdyby vyšly tři další lepší hry. Tak to prostě je - někteří lidi jsou prostě s WoT spokojeni, přestože je to blbá hra a nemají důvod ji měnit za něco, co neumí.
          • A co jako? Hrajou a jsou spokojení. Takže je to ve finále pro ně dobrá hra.
          • Ale nebudou ... casual hraci velmi dobre vnimaji neustale dokola slibovane to ci ono ... a kde nic tu nic. Casual hraci anvic velmi daji na vzhled ... a tam se muze jit wg zcela zahrabat.
        • Ty máš po ruce náký statistiky kolik skončilo za poslední dobu hráčů s WOT? Nebo to zase bereš podle těch pár hráčů(vůči celkovýmu počtu hrajících) co neustále řvou na netu jak je WOT špatný a že s ním končí? Pokud nemáš tak radši mlč.
          • Ty mas ovsem leda howno, zato kazdej kdo vi si muze sosnout klido stats prvnich par tisicovek top hracu ... a zjisti, ze 90% z nich uz vic nez rok nehraje defakto vubec. Kdo by totiz hral hru, kde vysledek zalezi vyhradne na tom, jak se zrovna ve wargamingu nekdo vyspal ...

            A presne podle toho ta hra vypada ... jeden velkej retarplay.
            • Kupodivu ve wt si muzes vybrat, ze budes hrat hb nebo sim ... a tam tech tardu je naprosty minimum, protoze to neumej hrat.
            • A opět a co jako? Jeden odejde další dva přijdou. A WG to může bejt u zádele. A ano dementů je tam hafo, ale v který onlinovce ne. By mě zajímalo kde je psáno že ve WT to bude jiný. Ta hra ještě ani nevyšla. Asi máte věšteckou kouli nebo co.
          • A WG fan dorazil *1* To bude p*del. *8*
  • Stalo se to jenom mě? Nebo se nějak pozměnila optimalizace? Mám zhruba -10fps

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit