Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně tak jako tym odpovědný za zabezpečení celého systému. Sice se nejedná o státní instituci ale svym způsobem shromažďuje elektronicky otisky uživatelů které mohou byt zneužity k jiným útokům přímo na uživatele .
    Být to bankovní instituce/státní správa nebo armáda, tak už tam všichni visí. Tohle svědčí o absolutní amatérismu studia nebo neochota distributora ( či někoho kdo drží peníze ) vynaložit prostředky na zabezpečení.
    • Naivo ... stat TVOJE data (a data o nas vsech) uz davno prodava zpratelenym firmam ... viz posta, viz vsemozny registry ... tohle vsechno by mel kdyz uz provozovat primo stat - naco ty urady mame, ze ... ale oni si na to najmou firmu, zaplati ji miliardy a jako bonus ji daj ty data.
      • To je jiná věc, 1) mraky uživatelů ( děcka, staříci, ženský a maminky ) nemaj tucha o nějakym bezpečným chování na internetu obecně. Používají jedno a to samy heslo email a login všude...( email, facbook, finanční učty) klikají na kdejaký ptákoviny, trial antivir 3 roky propadlý atd.
        2) snadno naletí kdejakymu banneru, emailu nebo prodavači nádobí.

        A pokud se tohle všechno sejde je dotyčny vystaven solidnímu risku, ale pokud se k tomu přidá i absolutní nedbalost provozovatele čehokoli ( at už hry, banky nebo i duskuzního fóra) je to katastrofa.
      • Lol, proč by stát někomu prodával citlivé údaje, když tyto údaje poskytuje tísíce čechů při hledání práce. Kdekoli si někde uděláte online životopis, nebo pošlete někam životopis, dáváte zdarma své údaje komukoli k dispozici. Stačí, aby si je prostě vzal. *3*
  • Ano, krást osobní informace uživatelů kvůli tomu, že nějaká hra je odpad, to je hodno potlesku. Bravo milý Watsone!

    EDIT: A dost! Když už něco dělám, tak to dotáhnu do konce. A ne, že mi v mobilní verzi 50 % příspěvků půjde někam úplně do řiti. Jednou klikám na reagovat, vidím příspěvek na kterej reaguju ve správným políčku, tak se to má jako reakce taky poslat. Fakt s tímhlě mě Games točí *10*
  • Menttor
    Ano, hra od Titova, tvůrce legendární hry Big Rigs! Jedna z nejlepších her, co jsem kdy hrál, aboslutní mistrovské dílo...
    http://www.youtube.com/watch?v=rikTiT2OwqQ
    • miker17
      On je autor......wow *8*
      • Myslim, že ne autor, ale programoval Big Rigs: Over the Road Racing a za to mu patří dík celého světa. Koukněte na video výše a poznáte za co ...
  • At je hra jaka chce, hackerstvi tolerovat nelze. Tihle lide patri do vezeni.
    • jo ... mohli by sedět v cele hned vedle tvůrců WarZ kteří by tam měli být za ten podvod co vydávají za hru
    • regant
      v tomto případě do síně slávy
      • Radioaktivni_surikata
        Ano, krást osobní informace uživatelů kvůli tomu, že nějaká hra je odpad, to je hodno potlesku. Bravo milý Watsone!
  • Pinkamena
    Zaslouženě.
  • Kdo si mysli, ze je to jen jejich problem, je naivista ... staci se podivat trocha do historie ... a nejlepsi na tom je, ze kdyz nekdo na nejaky bezpecnostni problem upozorni, tak si jeste lecke vyslouzi ban.

    Osobne sem se onehda strasne smal, kdyz sem resil !mesic! zmenu mailu se supportem ... (blbe hry...), ze pry kvuli bezpecnosti ... bla bla ... a pritom veskere prihlasovani probihalo jako open text, takze hesla si moh odchytit kdokoli a kdykoli.

    To ze sou v DB ulozena jako open text ... celkem bezna vec ... proc by nekdo pouzil tu blbou funkci a ulozil to aspon jako hash ... ne ze by to samo o sobe neco resilo ... ale cihla k cihle ...
  • Veskoslav
    No Steam opět zvažuje, že hru stáhne už nadobro *1*
    • Valve jsou zloději jak cyp,jak vůbec takovej shiiit mohli dát na steam? To jim to tam nikdo ty hry nekontroluje? Nevadí hlavně že si Gabe zase trochu přisype do svého drobného miliardového rozpočtu.
      • ucho
        já si myslím, že není v pořádku mít v diskuzi takovéhle příspěvky. názývat takto někoho veřejně zlodějem je víceméně protizákonné. tohle by se zde podle mě tolerovat nemělo. jen tu má někdo silácké řeči...
      • smejki
        když rozšíříme řady policejního sboru na 2 miliony osob, aby mohla stát švestka na každým rohu, již nikdy se žádný kočárek nepřekotí a žádný čokl nikoho nepokouše.

        Ono je sice divné, že WarZ nemusle projít Greenlightem, ale to by imho moc nepomohlo. Hráči jsou dostatečně sofistikovaní na to, aby pro takový šit hlasovali. Dupal bys v takovém případě po Valve, jako to děláš teď?
      • Veskoslav
        Pakliže splníš základní podmínky a vše okolo toho, nneí důvod hru nemít na Steamu. To, že zamlžíš důležité a těžko ověřitelné věci, to není problém Steamu, ale vývojářů.
      • resshi
        Kde je poptávka, tam je i nabídka.
    • A vždyť sám Titov nabádal, aby si to lidi kupovali spíš na jejich stránkách, než na Steamu *3*
      • No samozřejmě, sám z toho má strach. Steam je obří, silná firma a on vpodstatě podvodník.
  • Pcčkářum očividně stačí málo ke štěstí.
    • DARK side VS LIGHT side. btw co to má být s těma like and dislike?!:PPP
      • TheGGG
        chlapeček zřejmě ve školní IT učebně zapnul všechny PC a rozjel klikání plusů a minusů
    • conflig
      Pánové nechcete si tuhle "debatu" jít řešit někam jinam... můj mobilní FUP není nafukovací...
      • Teplouši se tady hádají páráda :D
    • miker17
      Dneska někoho maminka vyzvedla ze školky o hodinu dřív. *5*
      • TheGGG
        sorry, ale nevím jak to u vás v domácnosti chodí
        • miker17
          Chlapešku za chvíli bude večerníček tak vyčurat, vyčistit zuby a hajdy na kutě.
          • miker17
            Hej já se nenechal vůbec vyprovokovat, jen sem si chtěl s wannabe trollem trošku zaspášovat a přestalo mě to bavit, toť vše.

            PS.
            a doufám že tvoje nejlepší urážky nejsou typu: "Tvoje máma je.... " V tom případě bych se asi opravdu rozbrečel.
            • TheGGG
              Ou, mě odpovídá pořád někdo, naštěstí tato diskuze je plná tobě podobných asociálních hlupáčků co nemaj nic jinýho na práci než buze*ovat ostatní přispěvatele. A ehm, jedinej kdo tu použil urážku typu "tvoje máma..." byls ty, tak to hold dopadá když umíš psát, ale neumíš číst.
            • miker17
              chudákovi nikdo neodpovídal už nekolik týdnů....tak sem udělal radost *15*
            • jsi ještě větší tragéd než on ;) kdybys na něho nereagoval, máme tu jeden příspěvek. ty jsi zareagoval a máme celou diskuzi zasranou... gratuluji právě jsi skočil na lep trollovi tohle byl jeho cíl *13*
          • TheGGG
            Večerníček je až v 8.00 kloučku, ale tobě teď běží Kouzelná školka
            • TheFeardemon
              Kdybys byl trošičku inteligentnější tak se nenechal vyprovokovat.Ale jestli máš dobrej pocit z toho že se člověk rozhodne toho nechat dřív než ty protože mu dojde jak stupidní to je tak Gratuluju,užíj si svou chvilku slávy a jdi spát,nebudu dětem krást jejich požitek.
            • TheGGG
              Došly nám argumenty? To se hold stává že takový malí fakani jako ty neobstojí ve žádném slovním souboji (a to jsem kvůli tobě používal ty nejprimitivnější urážky, aby ses hned nerozbrečel).
            • Držte rypáky ježiši. Běžte do plavek a bojovat v bahně. Urážíte se jak malý děcka.
            • miker17
              Jestli ti teče mlíko po bradě na klávesnici tak si pořid bryndáček.
            • TheGGG
              Radši setři to mlíko co ti stýká po bradě, nebo ti nateče do klávesnice.
            • miker17
              Zlý chlapešek....dudlík se neplive na monitor *6*
  • ups.. som som googlil "warez database download" asi som sa preklikol a dal som "warz database download"... no co uz narobim
    • Klavesnica neklika *2*
      • ja som to klikal na google klavesnici myskou *2*
        • Ok berem *1*
  • presne :) spuhlas do kose s tou pijavici dayz.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit