Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jinak ad wg a "fyzika" ... kdo chce videt (a pripadne otestovat) jak ma fyzika vypadat .... https://www.youtube.com/results?search_query=spin%20tires

    Demicko se da sosnout, a je ..... velke prekvapko ... velmi nenarocne. Na to jak to vypada a jak se to chova ... at se de celej wargaming zahrabat.

    To demicko sem jen tak z pr…dele spustil na stroji s gigem ramky a s nejakym AMDckem v skt A + tam bylo neco na urovni gf4. ... a ono to celkem vpohode jelo, pricemz wotko by se na tom ani nehlo.
  • WoT má hudbu?
    • Ba že má , dokonce hrát bez zvuku ani nedoporučuji ...
      • Já u toho poslouchám rádio :)
  • Soundtrack je zdarma, ale kazdej hudebni nastroj v nem si musis zaplatit. *5*
  • Kein
    Haters gonna hate..
  • Kein
    Co je na tom zvláštního...populární věci mají vždy největší kritiku, protože je hraje nejvíce lidí..
    • Viz hry od blizzardu *5*
  • Zvláštní jedna z nejpopulárnějších onlinovek na světě kterou hrajou desítky milionů lidí ale přesto tady tu hru 95% lidí kritizuje. Sice už to taky nějakou dobu nehraju ale přišlo mi že to není špatná hra a s lagy jsem nikdy problém neměl.
    Hlavně mám pocit že je to další z těch věcí na které se nadává jen proto že jsou populární
    • Co desítky, ale rovnou stovky milionů lidí hraje wot :))))))
    • Tilwaen
      Hra samotná není špatná, ale komunita je naprosto mizerná. V random bitvě co si neuděláš sám, to nemáš.
      • Jo jo publik komunita, to je katastrofa, 90% červených individui, kteří naprosto nevědí co mají v bitvě dělat, jakou mají úlohu v týmu, neznají mapu, neznají taktiky, neznají weakspoty nepřátelských tanků, za to velice dobře znají goldovou munici a také umí velmi dobře nadávat, když po heroickém výkonu jsou v 2-3 min. bitvy dole. A tento Augiášův chlév je napříč všemi úrovněmi I-X tolik k Ynteligenci hráčů ve hře.
        • Tak ono nemůžeš se divit. Ve hře není žádný tutoriál resp. je tam, že tank se řídí doleva doprava dopředu a zpět. Ten, kdo chtěl vědět o hře víc si musel přečíst kontraelaborát včetně argumentační analýzy. Ovšem nový tutoriál se dělat nebude. Radějí přidají další T8 tank za prachy..
          • Tilwaen
            Na nižších tierech za to nikdo hlavy netrhá, tam navíc bitvy probíhají vcelku rychle a nemáš desetitisícové opravy za prohranou bitvu, ale přesně jak píše x nademnou, jakmile se dostaneš výš, předpokládá se, že toho umíš udělat víc, než jen zaparkovat tank do křoví. Weakspoty jsou základ, alespoň na vyšších úrovních, jelikož tam pokud je neznáš, tak už si moc neškrtneš. Ani goldy nejsou samospásné.
            • Samozřejmě, že na I až VI tierů ti nikoho tolik netrápí, ale smutné je, když čím dál častěji potkávám "hráče" v desítce, která má 3k bitev a EFR 300 i nižší, to je opravdu smutné, když pak koukám na to co daný jedinec předvádí, navíc je nasazen jako topka ...

              Tuhle hru ničí jak hráči, tak WG a jejich neustálý rebalance všech tanků, který se musí pohybovat na hranici 50% w/l což je naprostý humus a proto nemá smysl, tuhle hru hrát intenzivněji, ale opravdu jen jako nerdi uráááá vpřed. Respektive nejlépe již vůbec, tak jak jsem to udělal já.
          • lol ... on nekdo, kdo ma T10 tank ... a tudiz musel odehrat minimalne nekolik tisic bitek ... potrebuje tutorial? Tard tardem zustane ... problem wotka je predevsim v tom, ze pro ty lepsi hrace neposkytuje zadnou alternativu (a ne, klany opravdu alternativa nejsou, protoze vetsina lildi nehodla hrat 3 hodiny denne ...)

            Ve WT si muzes jit zalitat historickou bitku ... ktera je velmi vyrazne od tardu oprostena (cimz netvrdim, ze se nenajdou ...)

            Ale jo, nekdy je prca vzit T1 tank, a postrilet sam vsechny enemaky ... jenze problem je v tom, ze ti dmnti z wg to pak vyhodnotej jako ze "ten tank" je moc dobrej ... a v dalsim patchi ho tak vylepsej, ze snim netrefis a neprostrelis uz vubec nic.

            Ostatne ... je to naprosta klasika ... pridaj novej vehikl, prvni kdo se k nemu dostane jsou prevazne naprumerni hraci. Vehikl ma tudiz win trebas 70%+ => wg usoudi, ze je moc OP, tak ho nerfnou ... lepsi hraci snim obratem prestanou hrat, protoze se stane zcela nepouzitelnym ... a v tenhle okamzik se knemu dostanou ti tardi ... nacez wg ve svych uzasnych stats prozmenu zjisti, ze win je 30%- ... takze ho zas bufnou ... a takhle je to porad dokola a dokolecka ... takze kdyz se naucis s necim jzdit, a mas nejakej skill ... tak s patchem o vse prijdes, protoze se chovani tvyho oblibence zcela zmeni. Takova klasika IS-4 ... na T9 to byl jeden z nej tanku ve hre vubec, smele moh celit i vsem T10. Pak ho soupli do T10, nalezite "modifikovali" celni pancir, sebrali mu gun ... a od ty doby je to defakto nepouzitelnej kram.
            • Hele tak k te IS4ce WoTko hraju cca 16 mesicu,a za tu dobu sem zjistil že IS4 a ST1 jsou brutalne "preburene" tanky ktere nejdou apsolutne prosstrelit.. NE a nejsem NOOB : WG si zasloži totalni KRACH !!
    • Lagy jsi neměl, protože to již nehraješ, to je logické ... ano nadávat se na to bude, otázkou je zda jen nadávat, nebo se na ten sh*t vykašlat, já první nadával a pak to také ukončil, protože hra za to opravdu nestojí.
      • Ze porad ten sh*t hrajes kdyz je to nehratelny.
        WT prej hraji jenom generalove, strategove a lidi s min. IQ150.
        Mel bys to zkusit tam.
        • Nauč se číst.
  • Já osobně s touto hrou skončil a hodlám bojkotovat vše ruské. Vždy jsem vědě, že jsou to kurvy, ale co teď předvedli na Ukrajině je vrchol.
    Jinak všem doporučuji War Thunder od ukrajinských vývojářů, která je nesrovnatelně lepší.
    • Jak už bylo napsáno, trochu si to pleteš. War Thunder je hra společnosti Gaijin, která je ruskou společností a sídlí v Moskvě.
      Jinak mi nějak uniká, co má společného Tvůj bojkot všeho ruského a dlohodobé geopolitické zájmy Ruské federace. *7*
    • A co kdyz (nekteri) ti Ukrajinci jsou proruští? Na ukrajine je takovych lidi miliony. To bych proveril!"
    • Trochu si to pleteš ty hardcore internetový aktivisto. Wargaming je z Ukrajiny, Gaijin je ruský.
      • WG je z Bieloruska. A myslím, že teraz má pobočky už aj v Rusku a na Ukrajine. WoWS je (respektíve bude) prácou tímu zo Sankt Peterburgu.
    • Máš pravdu, to jsem si neuvědomil a trochu se stydím za příspěvek, který je hned nad tím tvým, ale i tak trvám na tom že špatná hra to není, ale War Thunder je rozhodně lepší *3*

      Ted jen doufejme že Rusové nedobidou celou Ukrajinu a konkureci jejich WOT nezprovodí ze světa *1*
  • Tolik hatu na hru, to se vidi skoro jen u CoD. *1* Zas tak tragicka ta hra prece neni, jinak by to dozajista nehralo tolik lidi.
    Samozrejme, ze na tom ma podil skutecnost, ze zatim ta hra nema v podstate zadnou konkurenci (coz se brzo zmeni), ale i tak to zas tak spatna hra neni.
    Horsi je spis pristup samotnych tvurcu, kdy porad pridavaji nove tanky a mapy, misto aby plnili to co naslibovali a cim dal horsi balance, zejmena od te doby, co se po virtualnich bojistich zacali prohanet fantasy tanky.
  • Veskoslav
    To je skvělé, že dají soundtrack zdarma ke hře, co je zdarma *7*
  • Nechápu, jak tuto blbost vůbec mohl někdo hrát a to jsem velký fanda do tanků...
    • wenceslaus
      Možná právě proto. Jejich historická přesnost je na úrovni Hvězdných válek :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit