Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=cTm5KvcqiTE

    kam to dopracoval system progrese. lidi si udelali mapu na grindení xp, kde na vas nepratelska AI nemuže *9*
  • Ne, raději stolní warhammer *7*
  • Vyborna recenzia, plne suhlasim.
  • JakubT
    Škoda že to nevyšlo, no :(

    Ale zase musím pochválit recenzi - úplně jasně vysvětluje o co ve hře jde a proč to místy nefunguje. Po nedávné recenzi na Little Nightmares jsem si říkal "co to sakra je, recenze skončila a skoro nic mi neřekla".
  • Hereze!!!
  • restore
    Ale jedno sa musi povedat, ten trailer je jeden z fakt najlepsich.
    • no ono bolo vidno, ze setrili. DOW1,2 ma lepsie intro, ale ano aj mna namotal svojho casu riadne a ta hudba, ale to som este nevedel, ze ta tema bude hrat celu hru a pojde mi uz na nervy
  • trochu mne mrzí že mezi elitami chybí muj oblíbený techmarinák nebo apatykár. jinak kdoví jaká rasa pribude v DLC. doufám že chaos a že to bude brzy *4*
    • Nekroni, je na to tease přímo ve hře
      • Dokud nebude Tau Empajr,tak to znova nespustím
      • asi nejhorší možná volba *13*
  • Magister_Peditum
    To si raději zahraju dvojku za kleptomany od Blood Raven.
  • Celej problém týhle hry je v tom že lidi ve vedení vývoje jako kdyby neměli ponětí o čem že W40k je. To je temnej svět o zabíjení, pomstě, vraždění a občasného modlení s k bohům.
    Jenže když ze hry uděláte omalovánku pro 10 letý děcka, tak vám to nekoupí nikdo. 10 letý decka W40k fakt hrát nebudou a HC fanoušci W40k univerza budou brečet protože ta hra má s W40k univerzem společnej leda tak název a pár postav.

    Do dneška nechápu proč nezpracovali ve strategiích Horus Herecy. Tam prostě není co podělat, spousta lidí ten příběh nezná a jedná se jeden z nejlepších příběhů v tom univerzu.

    A ne radši vývojáři udělaj slátaninu.
    • to je divny.. zrovna jsem byl v jednom workshopu ve Francii a tam 10ti letý děcka malovali war40k figurky.. to je fakt divny.. :)
      • TheGGG
        pls anonymku, alespoň nekecej... tabletop je z 99 % hra pro dospělé, dobře vybarvit miniaturu je hodně složité a nic co by zvládly malý děcka... takže tyto pohádky si nech pro sebe... ostatně miniatury jsou taky hrozně drahý, nic pro děcka...
        • S těmi 10-ti letými to možná trošku přehnal, ale já hrál stolní Warhammer (i když tehdy ne 40k) někdy kolem 12-13 let a nebyl jsem zdaleka sám.
          Jinak souhlasím s tím, že je to spíš koníček pro dospělejší "publikum" - hlavně teda kvůli těm strašným cenám, které si obvykle není možno z kapesného dovolit :D
          • To já radši WW2, už začínám lepit. Líbí se mi, že pravidel je mraky, takže pak ty modely využiju na víc typů her. Případně je víc výrobců a tak lze při dodržení měřítka vybírat. Ne každý má všechno, ale u těch kde se překrývají je alespoň možnost si vybrat jak moc chci investovat a jak moc mi záleží na kvalitě modelu.
    • TheGGG
      je to hra pro jelimánky a e-sporťáky... ty nezajímá design, grafika, rozmanitost postav, děj, lore, nic... těm jde jen o to, aby měli svou mapičku, svůj online žebříček a mohli si tam v multiplayeru alespoň trošku zlepšit sebevědomí... tato hra je zrada a plivnutí na všechny fanoušky DoW a W40k, ale tvůrcům se stejně nepodaří do nějakého e-sportového světa a mezi uřvané streamery a ječící korejce proniknout... takže fail na všech frontách...
      • qq
        • TheGGG
          hlavně se neřízní anonymku...
    • Grafika je nejmenší problém této hry, kdyby pod tim byla schovaná dobrá hra, ale neni. Ačkoliv v roce 2017 se mohli zmoct aspoň na random prvky u vizáže jednotek, zvlášť orkové jsou divný jak vypadaj všichni stejně
  • Tak nejak jsem cekal, ze pod clankem o RTS bude kloudna a vecna diskuze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit