Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Predobjednano. Za ten adrenalin to stoji.
  • Je skoro rok 2018 proboha. Proč už není v dnešních hrách nějaké slušné AI? Proč nám ve všech hrách ty potvory tupě nabíhají před kopí, luk, kanón, ...(doplňte si sami). Proč, když už máme nadupaný HW, animace vypadají jako z roku 2005?
    • XorxoxTalarius
      No protoze u obou narodu, at uz to jsou Skaveni nebo Chaos je to standartni vojenska taktika *1*
  • jamar28
    Jen tak mimochodem Warhammer: End Times - Vermintide si můžete ještě 8 dní zdarma zahrát na Steamu. *3*
    • Jack1947
      Ok zkusím, díky za info.
  • I kdyz, po shlednuti videa, se mi ten soubojovej system zdal hodne stereotypni
  • Tesim se. Jednicka mne minula i kdyz mozna o slevach zahraju.
  • Hodně velký zklamání, hlavně pro hráče jedničky. Naprosto stejný classy, přitom z loru se dá čerpat velká hromada jiných. Tohle je strašně lazy a naprosto vůbec mě to nemotivuje si dvojku koupit - to si rovnou můžu přikoupit pár map do jedničky a vyjde mě to podobně.
  • Já bych si dal pořádné velké RPG ze světa Warhammeru. Tohle je takové plácnutí do vody, jak říkala Andrejova babička.
    • Uz se z Warhammeru stava klise a je to na kazdem kroku. Takze ne. Navic je to takova tryhard pohadka pro dospele ktera se snazi byt nasilu moc cool
  • Morraw
    První Vermintide mě moc nezaujal právě kvůli skavenům, ale teď mají mou plnou pozornost. Vypadá to dost dobře a cena je fantastická.

    Radši bych ale byl, kdyby hru více rozšířili a ne, že se v každém díle přidá jen jedna jiná rasa. Chtělo by to trochu větší a obsáhlejší záběr.
  • Trpaslík, asi nebude Gotrek Gurnisson že? Chtěl bych hru kde bude Felix a Gotrek ve stylu god of war, to by bylo něco...
    • Krescz
      já bych si dal Felixe a Gotreka ve stylu pribehoveho RPG
      • skaven
        tak oni by sa chytali tak na diablovku, zase ich pribehy nemaju v sebe vela prekvapeni a rieseni inych ako: vrhneme sa tam po hlave, gotrek zabije toho gro a felix mu trosku pomoze. zase to nekritizujem, paci sa mi to poriadne(okrem poslednej knihy z mordheimu)
  • skaven
    ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit