Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Té hry je mi upřímně líto. Ne že bych chtěl omlouvat vývojáře nebo lidi odpovědné za port, koneckonců můžou si za to sami, ale ta hra je stran technických potíží podle mě skvělá. Příběh jsem si maximálně užil a zábavnost gameplaye na mě funguje naprosto bezprecedentně. Jediné, na co jsem se vykašlal, byl Riddler, těch trofejí, hádanek a bomb je podle mě příliš mnoho. Jinak jsem si ale všechno maximálně užíval včetně batmobilu
  • Lukyz
    Pěkně to vystihla jedna recenze na Steamu:

    If you see a PC port from WB...



    WARN A BROTHER. *1*
  • Huch ti PCckari ale musi mit nervy. Kupovat hry a doufat, ze si je i zahraji... *15*
    • Opravdu nemilé :D
  • TheGGG
    Hááádejte kdo už to má krásně a bez problému a lagů dohráno? *5* *5* *5*
    Jinak hra je stejně trochu naprd, kvůli shitty boss fightům a moc jezdění v autě, řekl bych tak 8/10.
    • A hádejte koho ta hra stála 3x tolik s krásně zamknutym 30 fps lockem? *1*
    • x_ander
      Já. Na PC.
      • TheGGG
        doufám, že si užíváš lagy a dropy... *3*
        • x_ander
          50-60 fps, vše na full, žadné dropy. Když vypnu ty nvidia serepetičky, tak to pod 60 nešlo. Ještě něco?
          • Draken69CZ
            Mohl bych poprosit o specifikaci tvé sestavy, protože jediná možnost jak si tu hru zahrát bude pořídit to co máš ty, dík.
            • FX 6300@4GHz, R9 280X, Windows 10- průměr v in game benchmarku 58 FPS. Na Windows 7 se stejnou sestavou bez taktování jsem jel z nějakého důvodu na 30 (lock to myslím nebyl). Všechno na plné detaily, Nvivida serepetičky vypnuté.
            • x_ander
              Tak jedině že by roli hrálo to, že ten komp byl úplně nový a tedy čistý, Batman byl jedna z prvních věcí, kterou jsem na něj instaloval (měl jsem ho ke kartě). Každopádně teď jsem zkusil chvilku zahrát a projet ten ingame performance test. Při všem na full (krom V-Syncu) 57 FPS. Při vypnutých nvidia pičičandách 87 FPS.
            • Draken69CZ
              Hmm čekal jsem nějaké SLI řešení, ne že by jsi měl slabej stroj to ne spíš naopak, ale vzhlede k tomu že se to seká snad na všem asi opravdu štěstí s komponenty.
            • x_ander
              i7, GTX 970, 8 GB RAM. Ale četl jsem, že lidi měli i lagy na 970, asi jsem měl prostě štěstí a vyhlo se mi to.
  • Tohle mi přijde fér.
    Pro WB tvrdé poučení pro příště. Věřím, že si příští díly pohlídají.
  • Vogon
    Warner Boss? Jó, to jsou ti co chtěli podplatit(Dokázáno TotalBiscuitem) lidi, aby dělali kladné recenze na dobrou hru.
    • MickeyMutant
      Ne, to si pleteš, to byl Hugo Boss. K tomu před válkou ještě navrhoval nacistické uniformy. Tohle jsou Warner Bros. Chico, Harpo, Groucho, Gummo a Zeppo.
      • Vogon
        Tleskám.
  • MickeyMutant
    Takhle házet flintu do žita! To mě teda ve Warner Bros. příšerně zklamali. Těšil jsem se na další pokračování téhle komedie.
  • Tenhle průšvih naprosto pojebal Arkham sérii reputaci. To už se z historie nesmázne.
    • MrSanta
      To si nemyslím. Na konzolích problém nebyl, prodej na konzolích taky tvoří většinu. Reputace podělaná na PC, ale tam je na tom mizerně každá druhá hra při vydání. Holt si musíme zvykat. Nedělám si iluze, že se QA Microsoftu a SONY je extra přísná, ale přece jen tam nějaký ten schvalovací proces před puštěním hry na Xbox One/PS4 je. Na PC je to jen na vydavatelovi.
      Tady by snad něco zmohlo maximálně Valve se Steamem, kdyby zavedli nějaký podobný schvalovací proces. Ale to je utopie. Holt dokud tržby potáhnou konzole, tak se na PC tolik snažit nebudou. Holt penízky vládnou.
      • *7* topinkovačův fanboy achbože.. ještě aby hry na tato stará PCčka pod TV chodila s problémy.. okleštěné verze her, 30fps locky atd, užijte si je *5*
    • Draken69CZ
      Taky se z historie nesmaže že první dva díly jsou super hry.
  • tak ja dostal batouse od znamyho zdarma který ho dostal ke karte.. napred jsem ho nehral a ted jsem to zkusil a desivy propady fps (60-1) jsou fakt něco... na to ze na masine rozjedu na ultra zaklinace je to docela smutny....
  • Vratit to mozu len ti co to kupili priamo na Steame...vzhladom na to ze u nas kupuje 90% pc zachrancov hern.priem. kradnute kluce z Kuala Lumpur zo stranok ako allkeysunder10eur tak ich sa to netyka.
    • tam krades tak mozna akorat ty . Jo a mimochodem, nauc se psat, vypada to strasne. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit