Přejít na výpis diskuzí

Warren Spector se vrací k vývoji a bude pracovat na System Shock 3 a Underworld Ascendant

18.2.2016 11:18
Aleš Smutný 19 příspěvků

Kruh se uzavřel a Warren Spector zase bude vyvíjet hry. Po třech letech vyučování na Texaské univerzitě tento známý vývojář přechází do studia Otherside Entertainment, kde bude po boku mnoha svých bývalých kolegů z Looking Glass pracovat na System Shocku 3 a Underworld Ascendant, duchovním nástupci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nesmírně důležitá zpráva!!!

  Z jakéhosi nenápadného a podivného prosincového oznámení se tímto System Shock 3 stává hrou, která by mohla být opravdu důstojným pokračováním této LEGENDY.
  Vždyť kdo jiný, když ne producent původní hry a tvůrce Deus Ex, by minimálně tohle mohl dokázat?
  Když to dopadne alespoň jako Deus Ex: HR- víceméně nejlepší last gen hra a hra lepší než podle mě lehce přeceněný MGSV- tak bude naprostá spokojenost.
  Myslím si ale, že maj navíc. Warren Spector bude za ty roky hodně namotivovaný, zbytek týmu je kvalitní, jsou tam lidé, co pracovali na původních dílech i Bioshocku, dále Terri Brocius jako Shodan a především nápad na pokračování nevznikl v dílně nějakého tuto sérii neznajiciho a nerespektujíciho vydavatele, ale u samotných vývojářů.... to zní až moc růžově, vůbec málokdy se vlastně podaří dát tolik členů původního týmu jakékoliv hry dohromady, naposled snad u New Vegas.

  Reálně se ale bojím toho, kdo tenhle projekt bude platit, když nad sebou nemají toho velkého vydavatele, protože pokud ta hra má být skvělá, bude potřebovat finance...
  Snad to dopadne dobře...nevím na které jiné pokračování (vůbec nemluvě o tom, že se tu bavíme o hře pravidelně označováné za jednu z nejlepších všech dob) se čeká 20 let.
 • Buh existuje!
 • Konečně, po těch letech, nám sám Spector dává za pravdu. Dvacet let dělal blbosti a teď se snad zase uklidní a bude dělat to, co tak perfektně umí. Těším se na další krok na cestě za dokonalou akční RPG, aneb od Ultimy Underworld k System Shock 3.

  Škoda, že mu mezitím tak domrvili Deus Ex, ale je to jeho hloupost, neměl dělat myšáky a filosofovat o škodlivosti násilí ve hrách.
  • tys jeho názory na násilí ve hrách viděl jen z vlaku viď...
 • Ó sestoupí na zem s hromovým rachotem..?

  Ze zprávy dekády se můžeme těšit podruhé, hmm

  Jímavý příběh.
 • Nemyslím si ,že by starý Warren byl něčím víc, než mediální tváří a závanem nostalgie který vždy zavane , když půjde právě okolo dětí jiného věku , které budou tyto následovníky legend kovat v potu tváře z binárního prachu .
  V tichosti a svaté úctě bychom chtěli mít skutečné retro hodné dnešní doby, však uvidíme co z toho se podaří naplnit .
 • Neříkal někdy dobou kdy pracoval na Mickeym, že už nikdy nechce pracovat na násilných hrách nebo tak něco? *7*
 • Snad SS3 někdy dočkáme a bude alespoň tak kvalitní jako série Bioshock.
  • Prostě musí být lepší a nehrát si jen na ART ;)
 • Tak snad je to dobrá zpráva, ale pořád si pamatuju ten hype u Deus Ex 2. Nedopadlo to pak zrovna nejlépe.
 • All Hail Lord Spector! Warren Spector, Spector, Spector, lord Spector! All Hail the Magnificent! Spector forever! Vole, ale neposer to! *3*
 • Tak to je samozrejme dobra zprava, snad z toho mysaka Mickeyho uplne nezblbnul :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit