Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...
    ..
    .
    Wait, WHAT??
  • AC III mně bavil ale tyhle mikrotransakce,DLC třídilné,Season pass... FUJ !!! *10* *16* *16*
    • tak kdyz mas season pass, tak ti muze byt snad jedno na kolik dilu je DLC rozdele, ne? *8*
      • Ale ta cena season passu je směšná. FULL hra za 1000 kč plná obsahu a a season za 800 kč kterej bude obsahovat obsah kterej se vyrovná tak 10% celé hry.
        • smejki
          tak to nekupuj a buď rád, že se najdou pitomci, kteří ti vrchovatě financují vývoj hry
        • SP stoji teda cca 500 kc, a kdyz se ti to nelibi, tak to proste nekupuj, nevim proc tu porad nekdo mrci, ze neco stoji tolik nebo tolik, kdyz to neni vubec nutne kupovat, obzvlast tebou zminene mikrotransakce
  • Veskoslav
    Už třídílné DLC je více než podezřelé.
  • třídílné DLC?
    To si snad děláte legraci? A to tu pořád někdo kvičí o tom, že blizzard z lidí vysává peníze, když jednu hru rozdělí na hru a dva plnohodnotné datadisky... (SC2)
    • MrSanta
      No a ty tu zase kvičíš o třídílném DLC.
      Záleží na obsahu. Když to bude dosahovat velikosti standartního datadisku, tak mi to za 30 $ přijde oceněné správně. Datadisky bývaly i dražší. Zatím bych s tím hněvem počkal, než budou známé detaily.
      • jelikoz jsou schopni vydat DLC, kde je treba jen pet postavicek pro MP, tak to rozhodne zadne rozsahle dilo nebude
        • MrSanta
          Jukni se mi, prosím, do tvé křišťálové koule a napiš čísla sportky. Pár míčů by se mi hodilo *7*
          • Na co take oznacovani kdyz pirati behali v dzungli v cervenych dresech (jako pest na oko) a noc byla jak odpoledne pred bourkou takze clovek by musel mit slepecke bryle a bilou hul aby si jich nevsimnul. A vyskakujici XP, mozna si ty mel vytahnou tu kristalovou kouli a v zarodku to nadavani utnout s vedomim ze pujdou vypnout.
            Napadlo te ze to nadavani behem PR kampane ke hre treba mohlo mit vliv na to ze ledasco slo vypnout?!
            Radeji budu delat kraval nez se tise modlit a pak splakat nad vydelkem s vysvetlenim ze si na to nikdo nestezoval a tudiz nebylo treba nic menit ( pokud by se nam takoveho vysvetleni vubec dostalo?!).
            • pirati se oznacovali i bez fotaku, stacilo na ne chvili mirit

              a s tou noci je to fakt, ja si hned ze zacatku stahnul brightness, jenze kdyz bylo na urovni tak aby noc vypadala jako noc, tak vnitrni pasaze pripominaly film Cernocerna tma
          • Kdyby to bylo prvni DLC pro AC serii, tak bys mozna mel pravdu. Ale jelikoz uz par vytvoru vypustili, tak se da predpokladat, ze to bude mit zase stejnou "uroven a rozsah" ...ale pokud veris na pohadky ...
            • Hele, jestli půjde vypnou to rozdělení jednoho DLC na tři části, tak se ti určitě spousta místních haterů později omluví.
            • Tak negativni reakce na cokoli musis ocekavat vzdy, obvzlast u nas v republice. Ale na druhou stranu, pokud nekdo vyda x-krat DLC ve forme postavicek do MP nebo usmevne jako Lost Archive, tak nemam duvod ocekavat, ze to bude stejna blbost, ale klidne se muzu splest o tom zadna :)
            • MrSanta
              Já na pohádky nevěřím, ale poslední dobou mě docela se*e to automatické nadávání na cokoliv. Když si vzpomenu jakej hate byl třeba při postupném odhalování Far Cry 3. Podle nejen zdejších "odborníků" to měla být neskutečná krawina. Nadávalo se na vyskakující xp bodíky (které se dají vypnout), prskalo se nad označováním nepřátel (které se dá vypnout a když nepoužívá hráč dalekohled, tak se mu neoznačí nikdy nic) a vůbec to měla být děsivá sra*ka. A bum ho, podle mnohých nejen nejlepší FPS hra roku, ale nejlepší hra roku vůbec.
  • Tak nevim, ale serie AC doplatila na svou poluparitu a masovost a treti pokracovani jde ruku v ruce cestou zjednodusovani, linearnosti ala CoD a neznicitelneho poloboha Connora, alespon takhle nejak to na me cele pusobi, je to ale opravdova skoda.
    • Hm nenasel jsem nastaveni obtiznosti, je tam nejaky vubec?
      • AC ma jednotnou obtiznost
        • A to je duvod proc to nehraju. Proc tam sakra nedali nejakej "hard" mode? Pokud ta hra neni vubec vyzva tak je to proste nudny.
    • Radioaktivni_surikata
      Bejt váma tak jsem za ten CoD rád. Na co byste pak v diskuzích o tetrisu nadávali?!
    • Naprostý souhlas, AC III přinesl sice pár nových prvků hratelnosti, ale celkově to nedopadlo moc slavně. Na druhou stranu myslím, že ve vyprávění příběhu se oproti předchůdcům zlepšil.
    • naprosty souhlas *16*
      • Mart9
        Mě třeba rychle omrzel už ten první díl. Ano, byla to pěkná a zajímavá hra, ale už jsem se nemohl dočkat konce a ani jsem se ho nedočkal. Bylo to stále dokola, někam jdi, rozlédni se z nejvyššího bodu ve městě a pak někoho zabij...
        • První díl byl spíš takový prototyp, až v AC 2 dokázalo pořádně využít možnosti světa a zlepšilo hratelnost.
        • Pokud jsi skončil u prvního dílu, tak je to škoda. Jednička byla stereotypní opravdu strašně a úkoly jak přes kopírák (jen se měnily lokace). Druhý díl ovšem byl úplně jinou hrou, která mě vtáhla do děje a dohrál jsem ji jedním dechem *14*
          • No nevím, já také skončil u jedničky, ta mě hodně bavila, ale druhý díl už jsem nerozdejchal právě proto, že se tam téměř nic nezměnilo, jen lokace byly jiné.
        • tak stereotypem ukolu trpi prakticky kazda hra, malokdy najdes v FPS hre ukol jiny nez zabij/sleduj/chran/dones ... v ostatnich AC jsem ja osobne mel daleko lepsi pocit z atmosfery hry a i s hlavni postavou jsem se dokazal tak nejak vic ztotoznit a prislo mi, ze ukoly ac prakticky totozne maji nejaky smysl... u AC3 (hral jsem cca 5h, pak me to otravilo) jsem casto nechapal proc delam to ci ono, jen to na me sypal jeden ukol za druhym a to jeste ve stylu, ze se clovek nemusel ani nikam poradne dostat, rovnou se ocitl na miste, kde se akce spoustela
          • Mart9
            je rozdíl mezi stereotypem a nudností. U AC to už byla nudnost.
            • tvuj nazor, ja ti ho brat nebudu ... souhlasit s tim muzu az od AC3
  • Bude velmi zajímavé sledovat alternativní historii a jak se s ní vývojáři poperou.
  • firebug
    No jak jsem drive hltal kazdou novou zminku o AC, tak treti dil me z te posedlosti uplne vylecil. Vlastne to byl uplne prvni dil ze serie, kde jsem ani nedohral vsechny nepovinne mise... Dalsi regulerni dil se bude muset hodne snazit, aby opet upoutal mou pozornost. Tato DLC jdou absolutne mimo me.
    • Já jsem to měl zase naopak. :-)
      • firebug
        Tak ona to zase neni spatna hra, jenom je jina a tim padem cilena na trosku odlisne publikum. Tudis se nedivim, ze nekoho muze chytnou, a nekoho zhnusit ci unudit (muj pripad). Nema cenu psat, co me na AC stve - plne se stotoznuji s videorecenzi tady na games, az na to, ze me asi po 3 trech misich prestaly bavit i ty lodni souboje (ty jsou ve videorecenzi vyzdvihovany)...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit